Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kriza Greke"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Qeveria dhe identiteti i “harruar” i PS-së - BalkanWeb

Edhe pse kanë kaluar mbi 13 muaj nga nisja e punës prej qeverisë së Edi Ramës, nga shumica e treguesve, dukurive, problemeve, pamjeve të përditshme nga sytë e b
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Marria e cuditshme e nje kombi - Panorama

e Merkure 22 Tetor 20141212 pm MYFTAR BARBULLUSHIbrbrĀ  Legjenda thote se Eskili i madh paska vdekur nga nje fatkeqesi e rralle shume ndrysheĀ  nga sa kishte parashikuar orakulli
- Shtuar 1 javė mė parė


»Legard Greqia Kriza vijon8230 - Vizion Plus

p styletext-align leftFaza e dyte e bisedimeve mes Greqise dhe Trojkes FMN Banka Qendrore Evropiane dhe Komisioni Evropian do te jete me e nderlikuar nga sa pritej Kjo pasi drejtorja e Fondit Monetar
- Shtuar 3 javė mė parė


»Gazsjellësi TAP kapërcen pengesatë vështira për t'u përfunduar - Shqiptarja.com

Nga viti 2020 Evropa do të marrë gaz natyror nga Deti Kaspik përmes gazsjellësit Transadriatik TAP. Pas vështirësive të fillimit projekti po merr konture.Duk
- Shtuar 4 javė mė parė


»Gazsjellësi TAP kapërcen pengesa të vështira - BalkanWeb

Nga viti 2020 Evropa do të marrë gaz natyror nga Deti Kaspik përmes gazsjellësit Transadriatik TAP. Pas vështirësive të fillimit projekti po merr konture. Pikë
- Shtuar 4 javė mė parė


»Krenarė pėr ēka ėshtė bėrė nė 300 ditė nga Ministria e Mirėqenies Sociale dhe Rinisė - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Rama nė analizėn e 300-ditshit tė Ministrisė sė Mirėqenies Sociale dhe Rinisė: Duke dėgjuar sot,
- Shtuar 1 muaj mė parė


»“Partia gjermane” nė Greqi - Shekulli

Ardi Stefa Pėrpjekja e gjermanėve qė tė fusin Greqinė nė sferėn e tyre tė ndikimit duket se e ka fillesėn nga fillimet e dekadės ’80, kur pėr mė se njė vit bashkekzistonin si
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Samaras Greqia ishull stabiliteti permes zhvillimeve gjeopolitike - News of Albania

Transmetuar me 23082014 - 1217 Antonis Samaras PUBLICITET Athine 23 gusht 2014 NOAal- Greqia po rimekembet nga kriza me e ashpe
- Shtuar 3 muaj mė parė


»FOTOLAJM/ Athinė, 8.5 miliardė € tė shndėrruara nė “rrėnoja olimpike” - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO ATHINĖ - Dhjetė vjet pas pėrfundimit tė njė nga organizimeve mė spektakolare tė historisė, a
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Tkurret sėrish ekonomia greke - Ora News

Greqi - Ekonomia greke ėshtė tkurrur me hapin mė tė ngadaltė nė 6 vitet e fundit, njė tjetėr shenjesė gjatė 2014-ės ekonomia helene do tė lėrė pas recesionin mė tė thellė ekonomik
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Funksionimi cilėsor i BSH prova, performanca e sistemit sprova   - Gazeta Shqip

Ernest Gjuraj Kemi pasur gjithmonė besimin se Banka e Shqipėrisė si rregullatore e sistemit financiar shqiptar, do tė luante cilėsisht dhe profesionalisht rolin e saj, nė fu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Funksionimi cilesor i BSH - prova performanca e sistemit - sprova - Top Channel

Ernest Gjuraj - Kemi pasur gjithmonë besimin se Banka e Shqipërisë si rregullatore e sistemit financiar shqiptar, do të luante cilësisht dhe profesionalisht rolin e saj, n&eum
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Viti vendimtar i Greqisė - Tema


- Shtuar 4 muaj mė parė


»Angela Merkel dhe konflikti Shkup-Athinë - BalkanWeb

Është një gjë e pazakontë, që kancelarja e shtetit më të fuqishëm europian, Angela Merkel, brenda tri ditësh e trajtoi dy herë çështj
- Shtuar 4 muaj mė parė»Greqi zgjim i hidhur dhe i embel - Top Channel

Grekët janë zgjuar këtë fillim javë me një ndienjë hidhërimi “të ëmbël”. Megjithëse ishte sukses historik, kualifikimi i tyre nd
- Shtuar 5 muaj mė parė


»ldquoAta rane si heronj grekehelliprdquo - Top Channel

Grekët janë zgjuar këtë fillim javë me një ndjenjë hidhërimi “të ëmbël”. Megjithëse ishte sukses historik, kualifikimi i tyre nd
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Bloomberg Shenjat e para te rimekembjes se ekonomise greke - News of Albania

Transmetuar me 27062014 - 1926 Ekonomia greke do te kete ritme pozitive zhvillimi sivjet per here te pare pas recesionit me te keq ne kohe paqeje dhe me papu
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Nuk ishte vetëm shenjtërim - BalkanWeb

Disa ditë më parë u krye shenjtërimi i katedrales së ortodoksëve shqiptarë në Tiranë, “Lindja e Krishtit”. Ndërtimi, nga ana arkitekt
- Shtuar 5 muaj mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2727 ->2727 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kriza ->kriza 0 docs[0] -> docs[0] 1 29916 ->29916 0 hits[0] -> hits[0] 1 44834 ->44834 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 greke ->greke 0 docs[1] -> docs[1] 1 28675 ->28675 0 hits[1] -> hits[1] 1 64276 ->64276

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos