Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kryekomisar Altin Qato"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Lėvizjet nė polici, Burgaj nė Komisionin Hetimor: Jam konsultuar me Tahirin - BalkanWeb

TIRANE- Komisioni parlamentar hetimor pėr emėrimet dhe shkarkimet nė Policinė e Shtetit ėshtė mbledhur tė hėnėn pasdite pėr tė zhvilluar seanca dėgjimore me drejtues dhe ish-drejtues tė Ministrisė sė
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Ndryshon gjithė kupola e policisė nė rrethe, ja 19 emėrimet e reja - Albania

TIRANĖ – Furtunė nė radhėt e policisė menjėherė pas emėrimit tė kreut tė ri tė saj. Gjatė ditės sė djeshme janė lėvizur thuajse tė gjithė titullarėt e Drejtorive tė Policisė nė qarqe. Burimet
- Shtuar 5 vite mė parė


»Pas largimit tė Prenēit, ikin drejtorėt e qarqeve - Shekulli

Pak ditė pas zėvendėsimit tė Drejtorit tė Policisė sė Shtetit, largohen edhe krerėt nė qarqe tė emėruar prej tij 17 drejtues tė niveleve tė ndryshme tė uniformav blu, janė transferu
- Shtuar 5 vite mė parė


»Policia e Shtetit, ndryshime nė nėntė qarqe pėr pėrmirėsimin e punės - Gazeta Standard

Drejtori i ri i Policisė sė Shtetit, Hysni Burgaj, ka ndryshuar nėntė drejtorė nė policitė e qarqeve nė vend, ndėrkohė qė dy prej tyre nuk kanė lėvizur. Sipas burimeve zyrtare, kėto lėvizje bė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Furtunė nė polici, ndėrrohen 18 drejtorė - Shekulli

TIRANE- Vetėm pak ditė pas largimit tė Drejtorit tė Pėrgjithshėm tė Policisė sė Shtetit, Ahmet Prenēi, dhe emėrimit nė vend tė tij tė Hysni Burgajt, ky i fundit firmosi ndryshimet e mė tepėr se gjy
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 5 ->5 0 total_found -> total_found 1 5 ->5 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kryekomisar ->kryekomisar 0 docs[0] -> docs[0] 1 732 ->732 0 hits[0] -> hits[0] 1 1273 ->1273 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 altin ->altin 0 docs[1] -> docs[1] 1 7609 ->7609 0 hits[1] -> hits[1] 1 12011 ->12011 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 qato ->qato 0 docs[2] -> docs[2] 1 758 ->758 0 hits[2] -> hits[2] 1 1874 ->1874

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos