Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kryesise Erion Brace"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtė PS. Berisha fut dhe aleatėt, Rama vetėm PS - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites se sotme kane qene te gjitha moment
- Shtuar 1 vit mė parė


»Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtė PS. Berisha fut dhe aleatėt - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites sė sotme kanė qenė tė gjitha moment
- Shtuar 1 vit mė parė


»Listat zyrtare me surpriza, Berisha fut dhe aleatėt, Rama vetėm PS - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare tė vitit 2013.  Partitė zyrtarizuan nė mbrėmjen e sė hėnės vonė
- Shtuar 1 vit mė parė


»Surpriza me listat zyrtare, Berisha pėrfshin aleatėt, Rama vetėm PS, Malaj i pavarur - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare tė vitit 2013.  Partitė zyrtarizuan nė mbrėmjen e sė hėnės vonė
- Shtuar 1 vit mė parė


»Surpriza me listat, Berisha pėrfshin aleatėt, Rama vetėm PS. KQZ: Po i verifikojmė - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare tė vitit 2013.  Partitė zyrtarizuan nė mbrėmjen e sė hėnės vonė
- Shtuar 1 vit mė parė


»PS zyrtarizon ftesën për koalicion me LSI - IndeksiOnline

(E plotësuar) Kryetarët e dy partive Rama-Meta kanë rënë dakord mes tyre që të ndjekin një skenar të caktuar për të shkuar drejt një bash
- Shtuar 2 vite mė parė


»Brace: Veliaj flet ndonjehere ne emer te PS - Koha Jonë

Debatet mes deputetit socialist Erion Brace dhe Sekretarit per Rinine dhe Emigracionin ne PS, Erion Veliaj zene fill ne qe vitin 2009, per shkak te zgjedhjeve ne Berat. Por nese me pare debatet jane z
- Shtuar 3 vite mė parė


»PS Brace i bindet Rames pranon te shkoje ne Korce - Shqiptarja.com

TIRANEuml - Debati i ne seline roze per formulen e re te delegimit te anetareve te kryesise ne qarqe po shkon drejt eliminimit. Deputeti socialist Erion Brace duket se do ti bindet kryesocialistit Edi
- Shtuar 3 vite mė parė


»Ja propozimet e Rames per Kryesine e re - Shqiptarja.com

TIRANEuml ndash Kryetari i PS-se Edi Rama prezantoi perpara Asamblese Kombetare propozimet e tij per kryesine e re te PS-se. Sipas tij ne kryesine e vjeter ka patur shume probleme te cilat e cuan ate
- Shtuar 3 vite mė parė


»Asambleja e PS Ja emrat qedo te drejtojne opoziten - Shqiptarja.com

Te tjera rreth shkrimit FOTO Rama Diversiteti eshte forca jone Rama Rivaliteti mes nesh nuk na ben keq Kryesia PS per here te pare votimi i mbyllur SONDAZH Rivalitetin dhe konfliktin brenda se majt
- Shtuar 3 vite mė parė


»Favoritet per kryesineme te votuarit per momentin - Shqiptarja.com

Pas demtimit te sistemit te numerimit elektronik grupi i punes se Asamblese ka nisur numerimin manual te fleteve te votimit te cilat kane te bejne me perberjen e kryesise. Shqiptarja.com k
- Shtuar 3 vite mė parė


»Harasani jashte listesNuk e pranoj detyren e re - Shqiptarja.com

Te tjera rreth shkrimit Asambleja te perzgjedhurit Rama Rivaliteti dhe diversiteti jane forca jone Kryesia PS per here te pare votimi i mbyllur 210 anetare te Asamblese se re Socialiste
- Shtuar 3 vite mė parė


»Asambleja debate mes Rames dhe anetareve - Shqiptarja.com

TIRANEuml - Punimet e sotme te Asamblese se PS kane ngjallur debatet dhe reaksionin e disa prej anetareve me te rendesishem te saj. Sipas vendimit te kryesise se PS qe pritej te votohej sot ne asamble
- Shtuar 3 vite mė parė


»Brace dhe Deda rezervandaj Asamblese ne Vlore - Shqiptarja.com

Asambleja e PS e mbajtur sot ne Vlore ka sjell edhe reagime negative nga deputet te PS. Ne perfundim te Asamblese te PS reagon nga Facebook Erion Brace Eumlshte krijuar nje peshtjellim i m
- Shtuar 3 vite mė parė


»Erion Brace Shkaterroi strukturat te ike Blendi Klosi - Shqiptarja.com

Te tjera rreth shkrimit Klosi Secili ka mendimin e tij Erion Brace ka akuzuar publikisht ne facebook sekretarin organizativ te Partise Socialiste Blendi Klosi si nje provokator te qellimte
- Shtuar 3 vite mė parė


»Brace ironizon Klosin Shqiperia vuan dramen ky flet per divorcin - Gazeta Mapo

shte kthyer gati ne personal tashme konflikti mes dy anetareve te kryesise se Partise Socialiste Blendi Klosit dhe Erion Braces. Ka qene Brace ai qe ka komentuar serish sekretarin organizati
- Shtuar 3 vite mė parė


»Shalsi Pozitive rishperndarja e anetareve te kryesise - Gazeta Mapo

Deputeti Eduard Shalsi e sheh si pozitiv debatin e hapur brenda radheve te socialisteve mbi rishperndarjen e anetareve te kryesise dhe asamblese neper qarqe. Sipas tij rishperndarja e anetar
- Shtuar 3 vite mė parė


»Brace debat brenda PS - Vizion Plus

E hene 30 Janar 2012 1733 Ā  DEPUTETI SOCIALIST ERION BRAEQendrimet e deputetit socialist te Beratit Erion Brace kunder vendimit te forumit te larte drejtues ne selin
- Shtuar 3 vite mė parė


»Revolta ne PS, Brace kunder Rames Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Rishperndarja e delegateve ne zona, miratuar ne mbledhjen e djeshme te Asamblene Kombetare te Partise Socialiste, shkaktoi debate dhe kundershtime brenda selise roze. Debate qe cojne deri me moszbatim
- Shtuar 3 vite mė parė


»Deputetet kunder ndarjes se re te zonave nga Asambleja e PS-se - Gazeta Shqip

Deklaratat Brace Kam mandat ne Berat. Eltar Deda Kane sjelle te panjohur Prezantimi i programit politik te Partise Socialiste ka sjelle per here te pare pas shume vitesh dhe nje shperndarje te re
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 61 ->61 0 total_found -> total_found 1 61 ->61 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kryesise ->kryesise 0 docs[0] -> docs[0] 1 1986 ->1986 0 hits[0] -> hits[0] 1 3070 ->3070 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 erion ->erion 0 docs[1] -> docs[1] 1 8956 ->8956 0 hits[1] -> hits[1] 1 12885 ->12885 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 brace ->brace 0 docs[2] -> docs[2] 1 2228 ->2228 0 hits[2] -> hits[2] 1 5222 ->5222

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos