Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kryetar Bashkie"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»S'deklaruan në kohë pasurinë, Ganajgjobë Stratobërdhës dhe 9 zyrtarëve - Shqiptarja.com

TIRANE - Dhjetë zyrtarë të niveleve të ndryshme drejtuese janë gjobitur nga Inspektoriati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Durrėsi ia kthen reston, njė ngasheshet e qytetit emėrtohet 'Selanik' - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO DURRES - Thellohen marrėdhėniet mes qyteteve-porte tė Durrėsit dhe atij tė Selanikut tė Gre
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ligjet behen te pavlefshme nese cenojne interesat e Kocos - News of Albania

Transmetuar me 19092014 - 1832 Jamarber Malltezi PUBLICITET Nga Jamarber Malltezibr br Dje Policia e Vlores u rrek ti bente n
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Basha i jep atit celesin e Tiranes - Vizion Plus

brbrPresidenca priti Papa Franceskun me nje ceremonial te posacme Vete presidenti Bujar Nishani e ka cilesuar dite historike viziten e papa Franceskut ne Tirane Ndersa kreu i opozites njeherazi krye
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ligjet behen te pavlefshme nese cenojne interesat e Kocos - Panorama

e Enjte 18 Shtator 20141205 pm JAMARBR MALLTEZIbrbrĀ  Dje Policia e Vlores u rrek ti bente njerezit per budallenj duke iu thene se ndertimi i paligjshem i Kocos ishte ndertim i l
- Shtuar 7 ditė mė parė»Ndertimet ne Tirane replika Rama-Basha - Panorama

e Hene 15 Shtator 20141132 am p classwp-caption-text Basha dhe RamabrbrKryeministri Edi Rama ka vijuar replikat me kreun e Bashkise se Tiranes Lulzim Basha lidhur me prishjen e n
- Shtuar 1 javė mė parė


»Basha: Rama tani po ua prish"çibanët" që vetë i lejoi - Shqiptarja.com

TIRANE- Kreu i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha, njëherësh kryetar i Partisë Demokratike, i kundërpërgjigjet kryeministrit Rama lidhur me aksionin e INUK p&eum
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama: S'do ndalet operacioni i shkuljes sė cibanėve. Basha: Vajmedeti, ha turpin me bukė - BalkanWeb

TIRANĖ- Vazhdojnė replikat nė distancė mes kryeministrit Edi Rama dhe Kryetarit tė Bashkisė Lulzim Basha. Ky i fundit, ka reaguar nė rrjetin social “Facebook” lidhur me deklaratėn e kryemi
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama: S'do ndalet shkulja e cibanėve. Basha: Vajmedeti e ha turpin me bukė - BalkanWeb

TIRANĖ- Vazhdojnė replikat nė distancė mes kryeministrit Edi Rama dhe Kryetarit tė Bashkisė Lulzim Basha. Ky i fundit, ka reaguar nė rrjetin social “Facebook” lidhur me deklaratėn e kryemi
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama: Vijon aksioni pėr shkuljene ēibanėve! Basha: I lejove vetė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit INUK aksion pėr lirimin e trotuareve pic.twitter.com/I10ZP9WEz8 September 14, 2014 pic.twitter.com/lpH32mjxrG September 14, 2014
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama:Vijon aksioni pėr shkuljene ēibanėve! Basha: I lejove vetė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Tiranė, INUK vijon aksionin pėr lirimin e trotuareve pic.twitter.com/I10ZP9WEz8 September 14, 2014 pic.twitter.com/lpH32mjxrG September 14, 2014
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama: Nė aksion pėr shkuljene ēibanėve! Basha: I lejove vetė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Tiranė,INUK vijon aksionin pėr lirimin e trotuareve pic.twitter.com/I10ZP9WEz8 September 14, 2014 pic.twitter.com/lpH32mjxrG September 14, 2014
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama: Aksion pėr shkuljen e cibanėve. Basha: Vajmedeti e ha turpin me bukė - BalkanWeb

TIRANĖ- Vazhdojnė replikat nė distancė mes kryeministrit Edi Rama dhe Kryetarit tė Bashkisė Lulzim Basha. Ky i fundit, ka reaguar nė rrjetin social “Facebook” lidhur me deklaratėn e kryemi
- Shtuar 1 javė mė parė


»'Territori', Ēuēi: Konsolidim fiskalCani: Decentralizimi brenda 2015 - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Ministri i Ēėshtjeve Vendore Bledi Ēuēi, Ministri i Financave Shkėlqim Cani, kreu
- Shtuar 2 javė mė parė


»'Territorialja', Ēuēi: Konsolidim fiskalCani: Decentralizimi brenda 2015 - Shqiptarja.com

TIRANE - Ministri i Ēėshtjeve Vendore Bledi Ēuēi, Ministri i Financave Shkėlqim Cani, kreu i komisionit tė posaēėm tė reformės territoriale, Bashkim Fino si dhe pėrfaqėsues tė USAID-it zhvilluan sot n
- Shtuar 2 javė mė parė


»Liqeni bataku ku jane zhgerryer te gjithe - News of Albania

Transmetuar me 20082014 - 1610 br br Nga Andi Bushatibr br Duke pare prej dy ditesh qendrimet e Partise Socialiste qe zgjeroheshin me kronika mbeshtetese
- Shtuar 3 javė mė parė


»Vjedhja nė BSH, Topi: Kėshilli Mbikėqyrės pėrgjegjės, Rama s'duhet tė ndėrhyjė - BalkanWeb

TIRANE- “Politika duhet tė hesht dhe nuk duhet tė ndėrhyjė nė ēėshtje qė i takojnė drejtėsisė”. Kėshtu i ka komentuar ngjarjet e fundit qė kanė pėrfshirė Bankėn e Shqipėrisė pas vjedhjes n
- Shtuar 3 javė mė parė


»Maks Velo: Pse jam antiverior e antimysliman - BalkanWeb

Kjo intervistë do të mrrolë shumë fytyra ose do të anashkalohet me togfjalëshin “prapë ky i çmenduri!”. Sido që të jetë, Maks Velo
- Shtuar 3 javė mė parė


»Rama-Basha si po vazhdon armiqesia e vjeter - News of Albania

Transmetuar me 07092014 - 2305 Kryebashkiaku aktual akuzon kryeministrin per bllokim fondesh Kurse kreu socialist e akuzon pasardhesin e tij ne krye te Tiran
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 4107 ->4107 0 time -> time 1 0.006 ->0.006 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kryetar ->kryetar 0 docs[0] -> docs[0] 1 47030 ->47030 0 hits[0] -> hits[0] 1 75014 ->75014 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 bashkie ->bashkie 0 docs[1] -> docs[1] 1 5526 ->5526 0 hits[1] -> hits[1] 1 7004 ->7004

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos