Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kujtim Nanaj"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shkarkimet nga puna, 400 tė larguar marrin paratė pas gjyqit - BalkanWeb

TIRANE-Vetėm javės sė shkuar, Ministria e Financave ka ekzekutuar mbi 400 vendimesh gjyqėsore nė favor tė tė larguarve nga puna, me njė vlerė mė shumė se 400 milionė lekė (mė shumė se 4 milionė dollar
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Drejtuesit e rinj te administrates tatimore - Gazeta Shqip

1. Pėrzgjedhjen e kandidatėve nė Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Tatimeve pėr ēdo pozicion pune si mė poshtė:   i. Drejtor i Drejtorise Juridike III-a Aurela Bicja &nb
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit - BalkanWeb

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të
- Shtuar 12 muaj mė parė
»Zgjedhjet lokale, emrat e PD-sė e PS-sė nė 12 qarqet e vendit - Gazeta Mapo

Socialistėt kanė mbyllur dje asambletė vendore, pėr t’i lėnė zyrtarizimin e kandidaturave kryesisė nė qendėr. PD-ja mbyll procesin nė fundjavė Dy kampet e mėdha politike nė vend, qė do t
- Shtuar 4 vite mė parė


»PD-PS, pėrballjet e 8 majit pėr tė gjitha qarqet - Gazeta Mapo

SHKRUAN: Fejzi Braushi 15-03-2011 16:41Ndonėse procesi i pėrzgjedhjes sė kandidatėve pėr drejtues tė njėsive vendore nuk ėshtė mbyllur ende nė mėnyrė zyrtare, dy kampet kryesore politike nė vend
- Shtuar 4 vite mė parė


»Njesia 2 PS tri kandidatura kryeson Boletini - Gazeta Standard

Partia Socialiste edhe pse jo plotesisht ka filluar procesin e perzgjedhjes se kandidaturave te saj per kryetar bashkish dhe komunash ne kuader te zgjedhjeve te ardhshme vendore te 8 majit. Di
- Shtuar 4 vite mė parė


»Rama drejt rikandidimit zbardhen emrat per Tiranen - Shekulli

TIRAN - Sa me shume i afrohemi zgjedhjeve te 8 majit aq me afer eshte kryetari i Bashkise se Tiranes Edi Rama njeheresh lider i opozites drejt rikandidimit per nje mandat te katert. Kete gje e ka k
- Shtuar 4 vite mė parė


»Divorc ne stil shqiptar - Shekulli

Dhuna njerezore ne ekranin e Marubit. Festivali Nderkombetar i Filmit per te Drejtat e Njeriut hapet me 5 tetor me dokumentarin Divorci shqiptar. Regjisorja bullgare Adela Peeva e pranishme ne pre
- Shtuar 5 vite mė parė


»Presidenti Topi dekreton falje dhe uljen e dėnimit pėr 367 tė burgosur - Albania

Presidenti fal edhe tė dėnuar nga Gjykata e Krimeve tė Rėnda. Nė dekretin presidencial bėjnė pjesė dhe krerėt e firmave piramidale Me njė dekret krejtėsisht tė papritur Presidenti i Republikės
- Shtuar 5 vite mė parė


»Topi liron nga burgu 114 tė dėnuar, ulet dėnimi pėr 239 tė tjerė, pėrfiton edhe Alimuēa - Panorama

Fatos MahmutajPresidenti “boshatis” burgjet, lirohen 114 vetė, u fal gjobat e dhėna nga gjykatat 14 tė tjerėve, ndėrsa ul plot 501 vite burg pėr 239 tė dėnuar. Dekreti
- Shtuar 5 vite mė parė


»Presidenti Topi fal tė dėnuarit, ja lista e plotė me 367 emrat - Ballkan

Autori i Lajmit: RedaksiaMe njė dekret krejtėsisht tė papritur dhe tė pa lajmėruar si asnjėherė tjetėr mė parė, duke urdhėruar dalje nga qelitė si dhe ulje vitesh dėnimi pėr plot 367 persona, Pres
- Shtuar 5 vite mė parė


»DEKRET PĖR FALJE DĖNIMI NR. 6516. - Presidenca

D E K R E T PĖR FALJE DĖNIMI Nė mbėshtetje tė nenit 92, pika “b” dhe 93 tė Kushtetutės sė Republikės sė Shqipėrisė, nenit 70 tė Kodi Penal tė Republikės sė Shqipėrisė, nenit 1 t
- Shtuar 5 vite mė parė


»Falja e denimit nga Presidenti, lista me emrat - BalkanWeb

Dekreti i plote i Presidentit te Republikes Bamir Topi DEKRET PėR FALJE DėNIMI NR. 6516. Neni 1 1. Abedin Spaho Reshlani dėnuar nga Gjykata e Apelit Vlorė me vendim
- Shtuar 5 vite mė parė


»Shtesat e pallateve, 255 familjet qė marrin lejet - Gazeta Standard

ALUIZNI publikon emrat e familjeve qė duhet tė bėjnė pagesėn e detyrimeve financiare Agjencia e Legalizimeve publikoi dje emrat e 255 familjeve nė Tiranė, tė cilat pėrfitojn
- Shtuar 5 vite mė parė


»Legalizimet, tapitė pėr 255 familje - Panorama

Agjencia e Legalizimeve ka publikuar listėn e 255 familjeve, tė cilave ju ėshtė pėrgatitur dokumentacioni i nevojshėm tekniko-ligjor pėr tė legalizuar shtesat pa leje, qė ata kanė ndėrtuar nė
- Shtuar 5 vite mė parė


»ALUIZNI Udhėzimet zyrtare pėr pėrdorimin e letrave me vlerė - Ballkan

Autori i Lajmit: Anilejda ShėmbitrakuKuvendi i Shqipėrisė, ka miratuar nė datė 4.2.2010, ligjin nr 10219 “Pėr disa shtesa nė ligjin nr. 9482, datė 3.4.2006, “Pėr legalizimin, urbanizimin dhe integ
- Shtuar 5 vite mė parė


»Fituesit, pėrgjigja e dytė e lotarisė amerikane - Shekulli

Lotaria Amerikane, gazeta “Shekulli”, publikon 81 emrat fitues qė prekin tokėn e premtuar Personat fitues duhet tė paraqiten nė Ambasadėn Amerikane pėr tė aplikuar pėr vizė, apo
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lotaria Amerikane, zbardhen 80 emrat e rinj qė morėn pėrgjigjen e dytė - Albania

Fituesit mė tė shumtė nė numėr janė nė Tiranė, Durrės dhe Fier. Cilat janė procedurat qė ndiqen pas marrjes sė pėrgjigjes sė dytė Tiranė - Mbėrrijnė 80 emrat fitues me pėrgjigjet konfirmuese (
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 26 ->26 0 total_found -> total_found 1 26 ->26 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kujtim ->kujtim 0 docs[0] -> docs[0] 1 7587 ->7587 0 hits[0] -> hits[0] 1 10755 ->10755 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 nanaj ->nanaj 0 docs[1] -> docs[1] 1 162 ->162 0 hits[1] -> hits[1] 1 266 ->266

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos