Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kurbinit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kurbin, apeli pėr ndihmė i familjessė varfėr, 10 anėtarėt nė njė dhomė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO KURBIN - Familja e tyre pėrbehet nga 10 anėtarė por fati i detyron tė jetojnė tė gjithė sė
- Shtuar 1 javė mė parė


»Lezhė, fillon marrja e masave pėremergjencat civile e pėrmbytjet - Shqiptarja.com

LEZHE- Fillon marrja e masave pėr emergjencat civile nė qarkun e Lezhės. Pėr tė menaxhuar situatat qė parashikohen me nisjen e reshjeve, kėrkohet angazhim maksimal nga tė gjitha institucionet pėr tė p
- Shtuar 1 javė mė parė


»Preng Dodė Gjini, veprimtar i rėndėsishėm i rezistencės antikomuniste nė Mirditė - Gazeta 55

Biri i Kthellės, Preng Dodė Gjini (Gjikeqi), ka qenė dhe do tė mbetet njėri ndėr veprimtarėt mė tė spikatur tė rezistencės antikomuniste tė periudhės 1944-195
- Shtuar 1 javė mė parė


»Kurbin, apeli për ndihmë i familjessë varfër, 10 anëtarët në një dhomë - Shqiptarja.com

KURBIN - Familja e tyre përbehet nga 10 anëtarë por fati i detyron të jetojnë të gjithë së bashku në një dhomë 4 me 3. Personazhet e kë
- Shtuar 1 javė mė parė


»Vdesin dy gra ne Kurbin e Mirdite pine lende helmuese - News of Albania

PUBLICITET Mirdite 13 tetor 2014 NOAal- Dy raste veteflijimi jane shenuar ne Kurbin dhe ne MirditeĀ Rasti i pare ka ndodhur diten e shtune ku 68 vjecarja NE banuese ne Gjorm te Kurbinit e
- Shtuar 2 javė mė parė


»Droge ne makine 4 vlonjate arrestohen ne Kurbin - News of Albania

Lezhe 14 tetor 2014 NOAal- Kater persona jane vene ne prangat e policise se Kurbinit te akuzuar per prodhim dhe shitje te lendes narkotike ne bashkepunimbr br Te ndaluarit jane AT 43 vjec EC 30 vjec
- Shtuar 2 javė mė parė»Moratoriumi, kapen nė flagrancė 2vetė nė Kurbin, gjuanin rosa e lepuj - Shqiptarja.com

KURBIN - Komisariati i Policisė sė Kurbinit ka kapur nė kushtet e flagrancės nė luginėn e Adriatik-Patok dy persona qė thyenin moratoriumin e gjuetisė duke gjuajtur pėr rosa dhe lepuj nė kėtė zonė.
- Shtuar 3 javė mė parė


»Gjueti e paligjshme ne Lagunen e Patokut dy te arrestuar - News of Albania

Kurbin 9 tetor 2014 NOAal- Efektivet e policise se Kurbinit vune ne pranga dy persona nen akuzen e gjuetise se paligjshmebr br Te ndaluarit jane Florian Gjini 35 vjec dhe Leonard Pellumbi 20 vjec me
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fanatik dhe xheloz nje burre ne Kurbin mbyll gruan ne shtepi - News of Albania

Kurbin 7 tetor 2014 NOAal- Ishte xheloz per te shoqen fanatik dhe i fiksuar qe gruaja e tij te ishte me e moralshmja nga te gjithabr br Nga ana e policise se Kurbinit gjate dites se djeshme nisi pro
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kurbin nje djale 18 vjecar gjendet i varur ne oborrin e baneses - News of Albania

Kurbin 7 tetor 2014 NOAal- Nje djale i moshes 18 vjecare i ka dhene fund jetes Mesnaten e kaluar ne fshatin Lester ne Milot te Kurbinit eshte gjetur i vetevarur Albert Vlashibr br Nga veprimet e par
- Shtuar 3 javė mė parė


»Akuzohet për “tentativë vrasje të përsëritur” arrestohet një i shpallur në kërkim - BalkanWeb

KURBIN-Një person i shpallur në kërkim për ‘Plagosje të rëndë’ dhe ‘ Tentativë vrasje të përsëritur është vën&eu
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lezhë, katolikët kontribuojnënë ndërtimin e  teqesë së fshatit - Shqiptarja.com

Të gjithë banorët e fshatit janë të besimit katolik, dhe në zonën e tyre ndodhet një objekt kulti i besimit bektashian, i cili i përket shekullit të 1
- Shtuar 4 javė mė parė


»Lezhė, katolikėt kontribuojnėnė ndėrtimin e teqesė sė fshatit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Tė gjithė banorėt e fshatit janė tė besimit katolik, dhe nė zonėn e tyre ndodhet njė objekt
- Shtuar 4 javė mė parė


»Shembulll harmonie fetare nga Malesia e Lezhes - Vizion Plus

brbrNdonese i perkasin fese se krishtere kjo gje nuk i ka penguar aspak te ruajne me fanatizem nje objekt kulti te besimit bektashi Behet fjale per banoret e Malesise se Lezhes qe kane ditur te vleres
- Shtuar 4 javė mė parė


»I shpallur ne kerkim arrestohet ne nje lokal ne Fushe Kruje - News of Albania

Kurbin 1 tetor 2014 NOAal- Efektivet e policise se Kurbinit vune ne pranga nje person te shpallur ne kerkimbr br Ne oret e pasdites se sotme u vu ne pranga Aleks Lika nen akuzen e vrasjes se mbetur
- Shtuar 4 javė mė parė


»Muslimanet ndertojne kishen e Kurbinit - Vizion Plus

brbrKeta te krishtere ne fshatin Male Bardhe te Kurbinit po luten ne kishen e rindertuar edhe me kontributin e besimtareve myslimane qe ne fakt perbejne 90 te popullsise Harmonia dhe bashkejetesa fet
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kurbin gjendet ne rruge thesi me lende narkotike - News of Albania

Kurbin 30 shtator 2014 NOAal- Efektivet e policise se Kurbinit kane zbuluar nje sasi te konsiderueshme lende narkotikebr br Ne oret e mengjesit te sotem ne nje zone pyjore ne lagjen Shet te fshatit
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kurbin, breshėri plumbash drejt njėbanese, dyshohet nga njė i dehur - Shqiptarja.com

KURBIN - Persona ende tė paidentifikuar nga policia kanė qėlluar me breshėri automatiku nė drejtim tė njė apartamenti nė katin e katėr tė njė pallati nė qytetin e Laēit. Ngjarja ėshtė shėnuar gjatė na
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kurbin, myslimanët kontribut në rindërtimin e Kishës së Shën Mëhillit - Shqiptarja.com

KURBIN - Teksa 90 për qind e banorëve te fshatit i përkasin besimit mysliman, kjo nuk i ka penguar ata të kontribuojnë në rindërtimin e kishës si një dhura
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1766 ->1766 0 time -> time 1 0.047 ->0.047 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kurbinit ->kurbinit 0 docs[0] -> docs[0] 1 1766 ->1766 0 hits[0] -> hits[0] 1 2707 ->2707

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos