Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ledia Kashahu"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Mësuesit: Prindërit e pasur mëproblematikët, nuk na besojnë - Shqiptarja.com

TIRANE - Të dyja palët, mësuesit dhe prindërit, kanë ankesa karshi njëri-tjetrit. Kështu prindërit mendojnë se mësuesit i diferencojnë nxën&
- Shtuar 1 vit mė parė


»Mësuesit dhe prindëritparagjykojnë njëri-tjetrin - Shqiptarja.com

TIRANE - Marrëdhënia mësues-prindër vazhdon të mbetet problematike dhe paragjykuese. Ledia Kashahu, lektore në fakultetin e Edukimit në Universitetin e Durrësit
- Shtuar 1 vit mė parė


»Mėsuesit dhe prindėritparagjykojnė njėri-tjetrin - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Prindėrit e pasur mė problematikėt TIRANE - Marrėdhėnia mėsues-prindėr vazhdon tė mbetet problematike dhe paragjykuese. Ledia Kashahu, lektore nė fakultetin e Edu
- Shtuar 1 vit mė parė


»Zgjedhjet, ja lista e kandidatėve tė partive politike - Ora News

Lista e kandidatėve tė Partisė Demokratike Qarku Tiranė 1. Sali Berisha 2. Aldo Bumci 3. Rajmonda Bulku 4. Majlinda Bregu 5. Gerti Bogdani 6. Bujar N
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lista e kandidatėve pėr deputetė tė Lėvizjes pėr Zhvillim Kombėtar - Tema

Nga TemaTiranė Aleksandėr Meksi Dashamir Shehi Afėrdita Numani Ardian Maēi Edlira Bitincka Fatos Fortuzi Petrit Murra Gerta Gixh
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 5 ->5 0 total_found -> total_found 1 5 ->5 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ledia ->ledia 0 docs[0] -> docs[0] 1 374 ->374 0 hits[0] -> hits[0] 1 510 ->510 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kashahu ->kashahu 0 docs[1] -> docs[1] 1 21 ->21 0 hits[1] -> hits[1] 1 52 ->52

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos