Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Leter Kerkesa"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shtyhet degjesa e bordit mbikeqyres se bankes - Vizion Plus

brbrKryetari i Komisionit te Ekonomise Erjon Brace eshte terhequr nga kerkesa e tij per te degjuar deshmine e dy anetareve te bordit mbikeqyres te Bankes se Shqiperise Ermelinda Meksit dhe Ardian Civi
- Shtuar 1 javė mė parė


»Inspektorja refuzon Kuvendin nis procedura per shkarkimin - Panorama

e Premte 5 Shtator 20140808 am p classwp-caption-text Nga mbledhja e djeshme e komisionit te ekonomise ku deshmoi ish-inspektorja e pergjithshme e bankes se shqiperise Teuta Bale
- Shtuar 2 javė mė parė


»Golemi reagon ndaj Braces - Vizion Plus

brbrNe nje komunikate per mediat kryeinspektorja e Bankes se Shqiperise Elivar Golemi nuk pranon te kete refuzuar autoritetin e Komisionit Parlamentar te Ekonomise per tu pergjigjur para tij madje sqa
- Shtuar 2 javė mė parė


»Ministria vendos mesatare per pranimet ne universitete - Panorama

e Diele 17 Gusht 20141634 pm Kur diskutimet per reformen ne arsim nuk kane perfunduar per te dhene formen finale te saj Ministria e Arsimit dhe Sportit duket se nje minireforme e
- Shtuar 5 javė mė parė


»Fjalimi i Enverit ne 73 keputi koken e Fadil Pacramit - Panorama

e Enjte 14 Gusht 20141544 pm p classwp-caption-text Fadil PacramiSSSAbrASSVijon nga numrat e kaluarbrbrDrama e Todi Lubonjes e Fadil Pacramit njohur ndryshe si viktimat e Plenumi
- Shtuar 5 javė mė parė


»Dokumentet Butka Si e prishi Enver Hoxha paktin me ballistet - Panorama

e Premte 1 Gusht 20141519 pm p classwp-caption-text KUVENDI I MUKJES ME 1 GUSHT 1943SSSAbrASSMarreveshja e Mukjes lindi si nje nevoje e nje kombi per bashkim Ideja e bashkimit e
- Shtuar 5 javė mė parė


»Rreziku eventual i JO-se evropiane ne qershor - News of Albania

Transmetuar me 01032014 - 2346 Sali Berisha PUBLICITET Nga Prof Dr Sali Berishabr br Nje JO e plote per te dyten here ishte kartolina
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Shkarkimi i Xhukes Berisha Per pallatin tend Rama Gati te hetohem - News of Albania

Transmetuar me 20022014 - 1328 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraKomisioni i Ligjeve miraton shkarkimin e Zana Xhukes nga ILDKP PUBLICITET
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Shkarkohet Xhuka Berisha Per pallatin tend Rama Gati te hetohem - News of Albania

Transmetuar me 20022014 - 1328 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraKomisioni i Ligjeve miraton shkarkimin e Zana Xhukes nga ILDKP PUBLICITET
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Vlera e nje kuponi tatimor - Vizion Plus

Ne Shqiperi kuponi tatimor shihet si nje cope leter qe bleresi do ta hedhe sa te dale nga dera e dyqanit E meqe koshat mungoje me mire te mos e marre fare Ne vendin tone mungon
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Ku po e con vendin rrezimi i te drejtave te opozites - News of Albania

Transmetuar me 07022014 - 1849 Prec Zogaj PUBLICITET Nga Prec Zogajbr br Gramoz Ruci dhe Ilir Meta rrezuan pardje ne emer te partive
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Presheva leter qeverise shqiptare ngrini zerin per ne ne organizatat nderkombetare - News of Albania

Transmetuar me 09012014 - 2103 Foto ilustruese Takimi mes dy qeverive asaj shqiptare dhe kosovare te shtunen ne Prizren duket se nuk d
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Skandali, PS e Korces i kerkon Edi Rames, te shkarkohen 4000 punonjes shteterore - Koha Jonë

Nje leter me firmen dhe vulen e Partise Socialiste te qarkut te Korces, i eshte drejtuar nga Ana Verushi, kryetare e kesaj strukture lokale, kryesocialistit Edi Rama. Ne te, zonja Verushi i kerkon kre
- Shtuar 1 vit mė parė


»ATK: Bie ritmi i kthimit te kredive, kane mbetur ato super-te keqijat Intervistoi: Eglantina Nasi - Koha Jonë

Ritmi i likuidimit te debitoreve prane Agjencise se Trajtimit te Kredive, sa vjen dhe bie gjithmone e me shume. E kjo per shkak se debitoret me te mire i kane mbyllur tashme detyrimet e tyre dhe kane
- Shtuar 1 vit mė parė


»Berisha: Nje forme e re komunikimi me mediat - Koha Jonë

Kryeministri Sali Berisha iu pergjigj dje, komenteve te hedhura ditet e fundit ne media mbi mungesen e tij disamujore ne intervista televizive. Berisha tha se eshte duke aplikuar nje forme te re komun
- Shtuar 2 vite mė parė


»Shkollat, ore mesimi per luftimin e korrupsionit - Koha Jonë

Takimin e radhes ne kuader te marrjes se mendimeve, opinioneve dhe sugjerimeve per programin Shqiperia e zhvilluar europiane, Berisha e pati dje me mesues dhe pedagoge te qarkut te Elbasanit. Kryemini
- Shtuar 2 vite mė parė


»Iva Tico, nje Carrie Bradshow shqiptare, .... ose jo! - Koha Jonë

Gazetarja e njohur Iva Tico, aktualisht kryeredaktore e revistes "Madam Mapo", vjen me nje rrefim mjaft te sinqerte per rubrikenesajtevecante"Single & theCity", ose neshqip"Beqarja dhe qyteti". Njerub
- Shtuar 2 vite mė parė


»Zbulohet leterkembimi i Fan Nolit me Enver Hoxhen - Panorama

e Enjte 31 Janar 20131311 pm p classwp-caption-textFan Nolip pBotohen 544 letrat nga epistolari 60-vjecar i Fan S Nolitp pStudiuesi Nasho Jorgaqi zbulon leterkembimin mes Nolit d
- Shtuar 2 vite mė parė


»Imami: Opozita pergjon Mbrojtjen e jo Mbrojtja opoziten - Koha Jonë

Ministri i Mbrojtjes, Arben Imami i ftuar mbremjen e se henes nga gazetari Cim Peka ne emisionin "Fakt" te UTV, ka folur dhe ka dhene sqarime per mjaft ceshtje qe lidhen me akuzat qe kane bere kohet e
- Shtuar 2 vite mė parė


»BE shqetesim per azilkerkuesit, diskuton mekanizmat mbrojtes - Koha Jonë

Rritja me 75% e kerkesave per azil ne vendet e Bashkimit Evropian ne krahasim me nje vit me pare, mblodhi dje ne Luksemburg Ministrat e Brendshem te disa vendeve te Bashkimit Evropian per te diskutuar
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 302 ->302 0 total_found -> total_found 1 302 ->302 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 leter ->leter 0 docs[0] -> docs[0] 1 3915 ->3915 0 hits[0] -> hits[0] 1 5499 ->5499 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kerkesa ->kerkesa 0 docs[1] -> docs[1] 1 6480 ->6480 0 hits[1] -> hits[1] 1 8487 ->8487

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos