Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Lirohet Emiljano Shullazi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pushohet ēėshtja, Emiljano Shullazi i lirė pas disa ditėsh - Shqiptarja.com

SHKODĖR - Heqja dorė nga ankimimi ka sjellė sot mbylljen e procesit gjyqėsor nė Gjykatėn e Apelit nė Shkodėr nė ngarkim tė shtetasve Emiliano Shullazi e Helidon Harizaj. Nė seancėn e sotme
- Shtuar 1 vit mė parė


»Gjyqtari liron Shullazin nëzyrën e tij: Nuk kishte armë - Shqiptarja.com

Emiljano Shullazi, ka mundur tia hedhë më së miri drejtësisë edhe një herë tjetër, duke arritur të manipulojë dëshmitë e policave e të
- Shtuar 3 vite mė parė


»Lirohet Emiliano Shullazi, gjykatarrëzon prokurorinë: I pafajshëm - Shqiptarja.com

TIRANË – Gjykata e Tiranës lë të lirë, Emiljano Shullazin, një prej emrave më me zë të botës së krimit në Shqipëri.Trupi gj
- Shtuar 3 vite mė parė»Shullazi Kuvendi Makina jo e institucionit - Top Channel

Kuvendi i Shqipërisë mohon njoftimet e fundit ne media, se makina në cilën ndodhej Emiljano Shullazi n&
- Shtuar 3 vite mė parė


»Lirohet nga burgu Emiljano Shullazi i denuar me 7.4 vjet per droge - Shekulli

TIRAN- Lirohet nga qelia burgut te Fushe-Krujes Emilajno Shullazi pas perfundimit te afatit te denimit prej 7 vitesh e 4 muaj burg te dhene ndaj tij per trafik droge. Lajmi konfirmohet nga burimet
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lirohet nga burgu Emiljano Shullazi denuar me 7.4 vjet per droge - Shekulli

TIRAN- Lirohet nga qelia burgut te Fushe-Krujes Emilajno Shullazi pas perfundimit te afatit te denimit prej 7 vitesh e 4 muaj burg te dhene ndaj tij per trafik droge. Lajmi konfirmohet nga burimet
- Shtuar 4 vite mė parė


»Shullazi braktis qeline mbaroi denimin - Shekulli

Ne burgun e Fushe- Krujes Emiljano Shullazi u prit dhe u shoqerua me nje supereskorte te miqve te tij Ishte denuar me 7 vite e kater muaj burg per trafikim te lendeve narkotike ne It
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lirohet nga burgu Emiljano Shullazi - BalkanWeb

FUSHË KRUJË- Lirohet nga qelia e burgut të Fushë-Krujës Emiljano Shullazi pas përfundimit të afatit prej 7 vitesh e 4 muaj burg të dhënë për traf
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 9 ->9 0 total_found -> total_found 1 9 ->9 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 lirohet ->lirohet 0 docs[0] -> docs[0] 1 4149 ->4149 0 hits[0] -> hits[0] 1 4975 ->4975 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 emiljano ->emiljano 0 docs[1] -> docs[1] 1 1569 ->1569 0 hits[1] -> hits[1] 1 2432 ->2432 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 shullazi ->shullazi 0 docs[2] -> docs[2] 1 300 ->300 0 hits[2] -> hits[2] 1 1093 ->1093

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos