Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Lista"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Metropolitan Tirana cel vitin e ri akademik - Panorama

e Marte 21 Tetor 20141327 pm Dekani i Ekonomikut Salaj Pse zgjodha Metropolitan pas La Sapienzabr brDekani i Fakultetit Ekonomik te SHLUP brĀ Ā  Ā Universiteti Metropolitan Tirana
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Gjenerali i ushtrisė tradhtare - Gazeta 55


- Shtuar 1 ditė mė parė


»Spanja vlerëson arritjet kundër drogës“Shifrat pozitive, për ju e për BE-në” - Shqiptarja.com

TIRANË - Spanja si një nga shtetet që ka prioritet luftën kundër trafikut të lëndëve narkotike ka vlerësuar Shqipërinë për arritjet e bë
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Diaz vlerėson punėn e MB: Shifrat pozitive, si pėr vendin tuaj edhe pėr BE - BalkanWeb

TIRANĖ- Pozitive si pėr Shqipėrinė edhe pėr BE-nė i ka cilėsuar ministri i Brendshėm i Spanjės Jorge Fernandez Diaz shifrat nė luftėn kundėr trafikut tė drogės si dhe heqjen e Shqipėrisė nga nga lista
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Spanja vlerėson arritjet ndaj drogės“Shifrat pozitive, pėr ju e pėr BE-nė” - Shqiptarja.com

TIRANĖ - Spanja si njė nga shtetet qė ka prioritet luftėn kundėr trafikut tė lėndėve narkotike ka vlerėsuar Shqipėrinė pėr arritjet e bėra nė luftėn kundėr narko-trafikimit si dhe pėr heqjen e emrit n
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ministri spanjoll leter Tahirit Shifra te jashtezakonshme arrestimesh - News of Albania

Tirane 21 tetor 2014 NOAal- Ministri i Brendshem Saimir Tahiri ka marre vleresime nga homologu i tij spanjoll Jorge Fernandez Diaz i cili e ka pergezuar per sukseset e arritura dhe perparimet e bera n
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Lista serbe tė formojė njė bllok me minoritetet tjera - Kosova Live 360

Lista Serbe ka vepruar si njė faktor i pavarur politik, ka vendosur qė tė bashkėpunojė vetėm me partitė joshqiptare me tė cilit dėshiron tė krijojė njė bllok, thotė Aleks
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kreu i AMA-s, nis përzgjedhja e kandidatëve - BalkanWeb

TIRANE-Pas miratimit të listës me 7 kandidatët që do të konkurojnë për postin vakant të kryetarit të Autoritetit të Medias Audiovizive (AMA), komision
- Shtuar 4 ditė mė parė»Zgjedhja e kreut tė AMA-s, anulohet mbledhja e Komisionit tė Medias - BalkanWeb

TIRANE-Anulohet mbledhja e Komisionit tė Medias. Pas miratimit tė listės me 7 kandidatėt qė do tė konkurojnė pėr postin vakant tė kryetarit tė Autoritetit tė Medias Audiovizive (AMA), komision
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Samiti nė Milano, mediat italiane: Delegacioni shqiptar ia mbathi nė kazino - BalkanWeb

ITALI-Samiti-euro-aziatik ka mbledhur nė Milano 53 pėrfaqėsues tė qeverive ku shumica pėrfaqėsoheshin nga kryeministra e presidentė. Zhvillimet nė kėtė samit zunė vendin e parė nė faqet e mediave ital
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kina dhuron 6 milionė dollarė pėr vendet e prekura nga Ebola - Ora News

Kina i ka dhuruar 6 milionė dollarė Programit Botėror tė Ushqimit pėr tė ndihmuar vendet afrikane qė janė prekur nga Ebola. Lajmi u konfirmua nga vetė agjencia e Organizatės sė Kombeve tė Ba
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Samiti nė Milano, mediat italiane: Delegacioni shqiptar ia mbathi nė kazino. Kodheli: Padi per shpifje Corriere-s - BalkanWeb

ITALI-Samiti-euro-aziatik ka mbledhur nė Milano 53 pėrfaqėsues tė qeverive ku shumica pėrfaqėsoheshin nga kryeministra e presidentė. Zhvillimet nė kėtė samit zunė vendin e parė nė faqet e mediave ital
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Samiti nė Milano, mediat italiane: Delegacioni shqiptar ia mbathi nė kazino. Kodheli: Padi pėr shpifje Corriere-s - BalkanWeb

ITALI-Lajmeve pėr Samitin qė u mbajt nė Milano duket se do i shtohet dhe njė padi pėr shpifje nga ana e Ministrisė shqiptarė tė Mbrojtjes. Ndėrsa media italiane Corriere shkruan se delegacioni shqipta
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Dilema e taksave, rritja pėr biznesin apo konsumatorin - Gazeta Start

Nė kulmin e diskutimeve pėr ndryshimin me tendencė rritje tė disa taksave dhe tatimeve nė vitin 2015, ekspertėt dhe shoqatat e biznesit m
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Unë e ndava Mitrovicën - IndeksiOnline

Komandanti i forcave speciale franceze Zhak Hogar ka pranuar se ishin trupat franceze ato që e ndanë Mitrovicën në vitin 1999. Detyra jonë ishte të vendosnim nj&e
- Shtuar 4 ditė mė parė


»OBSH Ne Nigeri nuk ka virus Ebola - Klan TV

0 brbr brbrOrganizata Boterore e Shendetesise e ka nxjerre zyrtarisht Nigerine nga harta e perhapjes se virusit Ebolabrbr brbrSipas Organizates qe nga 5 shtatori ne kete shtet nuk eshte regjistruar a
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Rihannës i publikohet lista e këngëve të albumit (Foto) - IndeksiOnline

Këngëtarja me famë botërore Rihanna nuk po mund të mbaj sekrete. Përkundër këngëtares tjetër Beyonce e cila arriti të lancoj&
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Komandanti francez: Unė e ndava Mitrovicėn - Kosova Live 360

Komandanti i Forcave speciale franceze, Zhak Hogar, e ka pranuar se trupat franceze ishin ato qė ndan Mitrovicen nė vitin 1999. Nė njė intervistė pėr gazetėn serbe Novost
- Shtuar 4 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 17688 ->17688 0 time -> time 1 0.012 ->0.012 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 lista ->lista 0 docs[0] -> docs[0] 1 17688 ->17688 0 hits[0] -> hits[0] 1 25405 ->25405

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos