Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Llotaria Kombetare"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Llotaria Kombetare Shqiperia sukses - Top Channel

"Austrian Lotteries", kompania që ka të drejtën e Llotarisë Kombëtare e konsideron si sukses hyrjen e saj në tregun shqiptar. "Që
- Shtuar 1 vit mė parė


»Miratohen HEC-et e Llotaria - Vizion Plus

Miratohen HEC-et e Llotaria E enjte 28 Shkurt 2013 2032 Komisioni i ekonomiseKomisioni i ekonomise ka miratuar vetem me votat e mazhorances privatizimin e kater HEC-eve dhe Llotarine Kombetare Mbl
- Shtuar 2 vite mė parė


»Llotaria kombetare licenca kalon ne kuvend - ABC News

Këshilli i Ministrave ka vendosur që t’ia kalojë Parlamentit projektligjin për miratimin e licencës së Lotarisë Kombëtare të kompanisë austriake
- Shtuar 2 vite mė parė


»Miratohet pr/ligji per Lotarine Kombetare - Top Channel

Qeveria ka miratuar të mërkurën projekt/ligjin për liçencën e Lotarisë Kombëtare. Fituese e tenderit për liçencën u shpall më herët
- Shtuar 2 vite mė parė


»Llotaria kombetare Kompania austriake informon mbi aktivitetin e saj - ABC News

Austrian Lotarie: Përvoja jonë më shumë se 25 vjeçare Kompania austriake Austrian Lotetries njofton se tashmë ka marrë konfirmimin zyrtar si kompania fituese e lot
- Shtuar 3 vite mė parė
»“Londra 2012”, Rama: Reflektim pėr skeptikėt mbi programin e PS - Ora News

Mbyllja e Olimpiades magjike te Londres le pas nje reflektim.Kështu e ka komentuar mbylljen e Lojërave Olimpike në Londër kreu i PS-së Edi Rama në rrjetin social twit
- Shtuar 3 vite mė parė


»Rama Llotaria Kombetare do te rilinde sportin - Top Channel

Edi Rama i ka dhënë përgjigje "të gjithë skeptikëve mbi programin e Partisë Socialiste" duke theksuar se Olimpiada “Londër 2012” ka dh&eum
- Shtuar 3 vite mė parė


»Rama pėr Lotarinė: Tė marrim shembull nga Britania - Ora News

Mbyllja e Olimpiades magjike te Londres le pas nje reflektim.Kështu e ka komentuar mbylljen e Lojërave Olimpike në Londër kreu i PS-së Edi Rama në rrjetin social twit
- Shtuar 3 vite mė parė


»Hetim per licensen e Lotarise - Top Channel

Deputeti socialist Taulant Balla nga forltorja e parlamentit i dergoi një mesazh të fortë të gjithë atyre që janë përfshirë në dhënien dhe p&
- Shtuar 3 vite mė parė


»Lotaria perfundon loja - Top Channel

Ministria e Financave ka shpallur një ditë më parë pa zhurmë rezultatin e vlerësimit për tenderin e Lotarisë Kombëtare, duke nxjerrë në vend t&e
- Shtuar 3 vite mė parė


»Lotaria Kombetare reagon Konfindustria - Top Channel

Ndërprerjen e procedurave dhe marrjen drejtpërdrejtë nën administrimin e qeverisë të Llotarisë Kombëtare  kërkoi sot Konfindustria nëpërmjet
- Shtuar 3 vite mė parė


»AK proteste per Lotarine - Top Channel

Aleanca KuqeZi protestoi përpara Ministrisë së Financave kundër procesit të shitjes së licensës për një Lotari të ardhshme Kombëtare.
- Shtuar 3 vite mė parė


»Llotaria kombetare Financat pergenjeshtrojne mediat - ABC News

Ministria e financave permes nje njoftimi per shtyp hedh poshte si te paverteta disa lajme te publikuara ne media per hartimin e kritereve te gares per llotarine kombetare Sipas ministries se fi
- Shtuar 3 vite mė parė


»Skandali i Lotarise Kombetare - Top Channel

Një ditë më parë Ministria e Financave deklaroi se organizmi që i hartoi kriteret e vlerësimit për tenderin e Lotarisë Kombëtare ishte Shoqata Europiane
- Shtuar 3 vite mė parė


»Tenderi reagojne Financat - Top Channel

Ministria e Financave ka reaguar për kronikën e transmetuar në Top Channel përmes një deklarate të lëshuar pasdite nga zyra e shtypit ku thuhet:
- Shtuar 3 vite mė parė


»Licenca per lotarine kombetare - Top Channel

Pas akuzave të fundit të opozitës, Ministria e Financave deklaron se ai që e këshilloi të mos e vendoste cmimin si kriter në tenderin e Lotarisë Kombëtare,
- Shtuar 3 vite mė parė


»Lotaria Kombetare per te verberit - Top Channel

Qeveria refuzoi kërkesën e Shoqatës së të Verbërve për licencën e njërës nga lojrat e lotarisë kombëtare. Top Channel disponon dokumentat zy
- Shtuar 3 vite mė parė


»Berisha Opozita te hetoje lotarine kombetare - Top Channel

Kryeministri Sali Berisha u takua me homologun kosovar Hashim Thaçi në një takim zyrtar ku kanë folur për ndryshimet në qeveritë e Kosovës e Shqipëris&eu
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 30 ->30 0 total_found -> total_found 1 30 ->30 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 llotaria ->llotaria 0 docs[0] -> docs[0] 1 138 ->138 0 hits[0] -> hits[0] 1 200 ->200 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kombetare ->kombetare 0 docs[1] -> docs[1] 1 11777 ->11777 0 hits[1] -> hits[1] 1 18146 ->18146

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos