Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Lojrat Olimpike Speciale"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»SPECIALE Nisin plot luks ne Rusi Lojerat Olimpike Dimerore 2014 - News of Albania

Ceremonite e hapjes se Lojrave Olimpike 2014 ne qytetin turistik te Socit ne Detin e Zi filluan duke shenuar fillimin zyrtar te tyre Te dyzet mijevendet ne Stadiumin Olimpik Fisht priten spektatore pe
- Shtuar 9 muaj mė parė


»“Vodafone Albania”, medalje e kupapër sportistët e Lojërave Olimpike - Shqiptarja.com

TIRANE- U mbyllën pas 4 ditë garash e sfidash sportive, Lojërat Olimpike Speciale 2013. Më të mirëve nga 300 pjesëmarrësit e këtyre lojërave iu akordu
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Lojrat Olimpike Speciale - Top Channel

Për të pestin vit radhazi Shqipëria mirëpret Lojrat Olimpike Speciale, një eveniment i cili ka si synim mbështetjen ndaj komunitetit të personave me aftësi t&eu
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Lojërat Speciale Olimpike 2013Nishani ‘bekon’ edicionin e 5-të - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/ FOTO nga aktiviteti Ka filluar zyrtarisht edicioni i pesë mbarëkombëtar i Lojërave Olimpike Spec
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Lojrat Speciale Olimpike, Presidenti Nishani dorėzon flakėn olimpike - Ora News

Kreu i shtetit, Bujar Nishani ka pėrshėndetur sot startimin e Lojrave Olimpike Speciale 2013, tė cilat kanė pėr synim dhėnien e mbėshtetjes ndaj komunitetit tė personave me aftėsi tė kufizuara inte
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Lojrat Speciale Olimpike 2013, Presidenti Nishani dorėzon flakėn olimpike - Ora News

Kreu i shtetit, Bujar Nishani ka pėrshėndetur sot startimin e Lojrave Olimpike Speciale 2013, tė cilat kanė pėr synim dhėnien e mbėshtetjes ndaj komunitetit tė personave me aftėsi tė kufizuara inte
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Presidenti Nishani dorėzon flakėn pėr Lojrat Olimpike Speciale 2013 - BalkanWeb

TIRANE-Nėn kujdesin e Presidentit tė Republikės Bujar Nishani, me pjesėmarrjen e ministres sė Arsimit, Lindita Nikolla, zv.ministrės sė Mirėqėnies Sociale dhe Rinisė, Kospiri si dhe me pjesėmarrjen e
- Shtuar 12 muaj mė parė»Lojrat Olimpike Speciale, Topi: Pėrpjekja juaj leksion pėr shoqėrinė - Ora News

Kreu i shtetit, Bamir Topi ka përshëndetur sot startimin e “Lojrave Olimpike Speciale 2012”, të cilat kanë për synim dhënien e mbështetjes ndaj komuni
- Shtuar 3 vite mė parė


»Imami radikal rrezik per Lojrat Olimpike - Top Channel

Imami radikal Abu Qatada, i konsideruar deri diku si krahu i djathtë i Osama bin Laden në Evropë, do të mbetet në burg deri në muajin tetor. Pik&eum
- Shtuar 3 vite mė parė


»Flaka olimpike mberrin ne Britanine e Madhe - ABC News

Një aeroplan që shkruan historinë sjell simbolin e madh olimpik nga Greqia për në Britaninë e Madhe. Në të ndodhet një delegacion që e di rënd&eu
- Shtuar 3 vite mė parė


»Princi William dhe Dukesha e Kembrixhit ambasadore te delegacionit britanik ne Lojrat Olimpike - Zėri i Amerikės

Prania e Princit William dhe Dukeshes se Kembrixhit ishte evenimenti kryesor i mbremjes se organizuar mbreme ne Londer per te mbeshtetur atletet britanike qe do te marrin pjese ne Lojerat Olimpike
- Shtuar 3 vite mė parė


»Lojerat Olimpike 2012 blindohet Londra - Top Channel

Ushtria blindon Londrën për lojrat olimpike Ministria britanike e Mbrojtjes ka njoftuar se 13.550 trupa ushtarake do të ofrojnë sigurinë për Lojrat Olimpike të vitit
- Shtuar 3 vite mė parė


»Junis Shrajver hapi edhe nje kamp veror falas per femijet me te meta mendore - Zėri i Amerikės

Junis Kenedi Shrajver ia kushtoi jeten e saj punes ne ndihme te njerezve qe per nje kohe te gjate ishin individe te harruar nga shoqeria pasi kishin lindur me te meta mendore e fizike. Junis Kenedi
- Shtuar 4 vite mė parė


»Junis Kenedi Shrajver 1921-2009 Ajo ndryshoi boten per njerezit me aftesi te kufizuara - Zėri i Amerikės

Ka plot njerez ne bote te cilet me sa munden ndihmojne te tjeret. Ka edhe te pasur qe ndihmojne grupe njerzish ose kauza te ndryshme dhe kryesisht kete e bejne duke dhuruar nje pjese te parave nga
- Shtuar 4 vite mė parė


»Nisin Lojrat Olimpike Speciale 2011 nė Shqipėri - Ora News

Startojnë sot për të katërtin vit radhazi “Lojrat Olimpike Speciale 2011” të cilat kanë për synim dhënien e mbështetjes ndaj komunitetit t&e
- Shtuar 4 vite mė parė»Lojrat Olimpike, Topi ndez pishtarin: Pėrcillni mesazhin e paqes - BalkanWeb

TIRANE- Presidenti Topi hapi sot ceremoninė e Lojrave Olimpike Speciale Shqiptare 2011, ku do tė garojnė rreth 300 tė rinj e tė reja me aftėsi tė kufizuara.Ky ėshtė viti i katėrt qė zhvi
- Shtuar 4 vite mė parė


»Topi apel politikes Mos mendoni vetem per kolltukun - Alsat

Toleranca dhe mirëkuptimi duhet të jenë tiparet kryesor i politikbërësve, pasi jeta nuk është vetëm komoditet i kolltukut. Kjo ka qenë këshilla e pres
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lojerat Olimpike Speciale Topi i dorezon flamurin delegacionit - Alsat

Presidenti i Republikes Bamir Topi i ka dorezuar flamurin kombetar delegacionit shqiptar qe do te marre pjese ne Lojrat Olimpike Speciale Nderkombetare te cilat do te zhvillohet ne Varshave ne datat 1
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 36 ->36 0 total_found -> total_found 1 36 ->36 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 lojrat ->lojrat 0 docs[0] -> docs[0] 1 1138 ->1138 0 hits[0] -> hits[0] 1 1569 ->1569 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 olimpike ->olimpike 0 docs[1] -> docs[1] 1 3713 ->3713 0 hits[1] -> hits[1] 1 7571 ->7571 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 speciale ->speciale 0 docs[2] -> docs[2] 1 15372 ->15372 0 hits[2] -> hits[2] 1 20997 ->20997

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos