Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Loreta Pashko"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Lista e pedagogėve tė UT-sė, qė ndalohet tė japin mėsim nė universitetet private - Gazeta Standard

Pedagogėt e mėposhtėm nuk mund tė japin mėsim nė ciklet e dyta (MNP, DND) dhe tė treta (MND, Doktoraturė) nė universitetet private, si edhe nė asnjė cikėl nė Universitetin Ev
- Shtuar 5 vite mė parė


»Zgjedhjet, ja lista e kandidatėve tė partive politike - Ora News

Lista e kandidatėve tė Partisė Demokratike Qarku Tiranė 1. Sali Berisha 2. Aldo Bumci 3. Rajmonda Bulku 4. Majlinda Bregu 5. Gerti Bogdani 6. Bujar N
- Shtuar 6 vite mė parė


»LSI-ja prezanton 140 kandidatėt pėr deputetė pėr zgjedhjet e 28 qershorit - Albania

Meta kryeson listėn e kandidatėve pėr qarkun e Tiranės. Emrat e kandidaturave kryesore tė LSI-sė nė tė 12-tė qarqet Shaban Sulēe Lėvizja Socialiste pėr Integrim ka publikuar dje listė
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lista e kandidatėve pėr deputet nė qarkun e Tiranės - Gazeta Sot

1.    Ilir Meta2.    Pėllumb Xhufi3.    Erisa Xhixho4.    Ilir Dashi5.    Sezai Rokaj 6.    Luan Rama7.    Matilda Merxhani8.    Sokol Devishaj9.    Ha
- Shtuar 6 vite mė parė


»Kandidatėt, 35 parti depozitojnė listat - Shekulli

Deri nė orėn 00.01 tė ditės sė sotme, kur pėrfundoi edhe mandati i depozitimit tė listave tė kandidatėve pėr deputetė, nė Komisionin Qendror tė Zgjedhjeve janė paraqitur 35 parti politike, teksa ka
- Shtuar 6 vite mė parė


»Kandidatėt, publikohen listat zyrtare - Gazeta Shqip

PS zhvillon mbledhje maratonė tė Kryesisė Partia Socialiste tejkaloi ēdo limit dje nė pėrpjekjen pėr tė formuluar njė listė tė kandidatėve pėr deputetė. Deri nė orėt
- Shtuar 6 vite mė parė


»Emrat e perjashtuar - Deputetėt, zbardhen listat zyrtare tė PD e PS - Panorama

 Zbardhen emrat, PS nuk dorėzon listėnAristir LumeziPartia Socialiste nuk i depoziton listat brenda afatit ligjor nė Komisionin Qendror tė Zgjedhjeve.  Pas mė
- Shtuar 6 vite mė parė


»LSI, lista me emrat per 12 qarqet - Top Channel

Levizja Socialiste per Integrim ka publikuar listen e plote te kandidateve per deputete ne 12 qarqet e vendit e cila vijon si me poshte. Qarku Tirane Ilir Meta, Pellumb Xhufi,
- Shtuar 6 vite mė parė


»Universitetet, lista e dytė zyrtare me emrat fitues nė Tiranė dhe rrethe - Panorama

 TIRANE- Shpallen listat pėrfundimtare tė fituese nė shkollat e larta publike. Gazeta publikon emrat pėr Universitetin e Tiranės, Politeknikun dhe Shkodrėn. Kėta universitete pas fazės pa
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 9 ->9 0 total_found -> total_found 1 9 ->9 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 loreta ->loreta 0 docs[0] -> docs[0] 1 154 ->154 0 hits[0] -> hits[0] 1 231 ->231 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 pashko ->pashko 0 docs[1] -> docs[1] 1 1027 ->1027 0 hits[1] -> hits[1] 1 1667 ->1667

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos