Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Lotaria Kombetare"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»do dite fitues me Fito Fito pas Fushe-Krujes 700000 leke te reja fitohen ne Tirane - Panorama

e Enjte 9 Tetor 20140720 am brbrRrefimi i dy fituesve te kategorise se pare ne lojen Fito Fito Muharrem Zela dhe Oltion Toro tregojne emocionet e para te fitores Mundesi pa fund p
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fito Fito 700000 Leke shkojne ne Fushe Kruje cmime te tjera ne Vlore - Panorama

e Hene 6 Tetor 20140910 am Gara e fitores se cmimeve te medha me Fito Fito produkt i Lotarise Kombetare e hapur cdo dite te javes Te gjithe personat ne moshe madhore mund te luajn
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lotaria Kombetare ne treg produkti i trete Fito Fito - Panorama

e Hene 15 Shtator 20141046 am brbrGara e fitores se cmimeve te medha me Fito Fito e hapur ne cdo kohe Ā SSSAbrASSLojtaret mund te luajne cdo dite te javes dhe pa pritur gjate sep
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Lotaria Kombetare hedh ne treg produktin e trete Fito Fito - Panorama

e Marte 16 Shtator 20141133 am Lotaria Kombetare pjese e grupit Austrian Lotteries ka hedhur dje ne treg produktin e saj te trete lojen Fito Fito Kjo eshte nje loje e re argetues
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Lotaria Kombëtare: Për shkak të një problemi teknik rihidhet shorteu i 22 dhjetorit - BalkanWeb

TIRANË-Lotaria Kombëtare njofton se për shkak të një problemi teknik, shorteu i dates 22 Dhjetor të Loto “6 nga 39”, është hedhur sërish në
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Bixhozi i lidhur me politiken e krimin - Top Channel

Qeveria shqiptare intesifikon përpjekjet për t'i dhënë fund epidemisë së lojërave të fatit dhe basteve në të gjithë territorin e vendit, duke u
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Presidenti i Austrise, Rames: Mbeshtetni biznesin austriak ne Shqiperi - Koha Jonë

Presidenti i Republikes se Austrise kerkon nga qeveria e re shqiptare, qe te mbeshtese biznesin austriak ne Shqiperi dhe merr angazhimin e kryeministrit Rama per klimen pozitive te biznesit ne Shqiper
- Shtuar 1 vit mė parė»Grupi Austrian Lotteries prezanton zyrtarisht nisjen e Lotarise Kombetare - ABC News

Është prezantuar zyrtarisht nisja e Lotarisë Kombëtare, pjesë e grupit Austrian Lotteries. Ambasadori austriak Florian Rauning, çeli ceremoninë duke shprehur k&eum
- Shtuar 2 vite mė parė


»Prezantohet Lotaria Kombetare - Top Channel

Lotaria Kombëtare, e shoqëruar me polemika të forta sa i përket tenderit që i dha kompanisë austriake “Austrian Lotteries” monopolin dhjetëvjeçar
- Shtuar 2 vite mė parė


»Presidenti Nishani dekreton Lotarine Kombetare - Top Channel

Presidenti Bujar Nishani dekretoi ligjin për liçencën e Lotarisë Kombëtare. Pas këtij akti të fundit formal, në rrugën ligjore mbi l
- Shtuar 2 vite mė parė


»Nishani dekreton ligjin per Licencen e Lotarise Kombetare - ABC News

Presidenti i Republikës dekreton projektligjin për Licencën e Lotarisë Kombëtare, duke shënuar kështu edhe aktin e fundit formal në rrugën ligjore mbi loj&
- Shtuar 2 vite mė parė


»Rama: Trashegimia kulturore, potencial qe demtohet cdo vit Qamil Xhani - Koha Jonë

Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama, ka kritikuar projektet e mazhorances ne infrastrukturen rrugore ne vend. Ne nje takim te zhvilluar per kulturen ne qytetin e Durresit, Rama u shpreh se
- Shtuar 2 vite mė parė


»Votohet Lotaria Kombetare, PS: Ne ne pushtet, do e anulojme - Koha Jonë

Pjese e diskutimeve te gjata dje ne seance plenare, ishte edhe projektligji per “Ratifikimin e marreveshjes se licences per Lotarine Kombetare”, qe u votua me 73 vota pro dhe 61 kunder te opozites. Qe
- Shtuar 2 vite mė parė


»Lotaria Kombëtare, Rama: Qeveria jep argumente vetëdiskretituese - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit March 4, 2013 TIRANE - Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka reaguar në lidhje me privatizimin e Lotarisë Kombëtare, e cila ësht&
- Shtuar 2 vite mė parė


»Shitja e HEC-eve, Berisha: Na duhen para,PS:Jo transparente - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit LIVE TV/ Debat per Lotarine kombetare Ulėz, dje protesta kundėr shitjes sė HEC-eve TIRANE- Debate nė Parlament pėr privatizimin e  HEC-eve, tė Bistricės, Bistr
- Shtuar 2 vite mė parė»Miratohet Lotaria Kombetare - Vizion Plus

E merkure 19 Dhjetor 2012 1811 Lotaria KombetareQeveria ka miratuar marreveshjen e licences per Lotarine Kombetare duke kaluar keshtu me nje vendim ne mbledhjen e keshillit te ministrave hallken e fu
- Shtuar 2 vite mė parė


»Miratohet pr/ligji per Lotarine Kombetare - Top Channel

Qeveria ka miratuar të mërkurën projekt/ligjin për liçencën e Lotarisë Kombëtare. Fituese e tenderit për liçencën u shpall më herët
- Shtuar 2 vite mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 58 ->58 0 total_found -> total_found 1 58 ->58 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 lotaria ->lotaria 0 docs[0] -> docs[0] 1 446 ->446 0 hits[0] -> hits[0] 1 860 ->860 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kombetare ->kombetare 0 docs[1] -> docs[1] 1 11764 ->11764 0 hits[1] -> hits[1] 1 18127 ->18127

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos