Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Luan Vehbi Muca"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Lista zyrtare e kandidateve te PS ne zgjedhjet e 8 majit - News of Albania

Kryesia e PS Tirane 28 mars NOA 8211 Partia Socialiste ka prezantuar sot emrat e kandidtave per bashki dhe komuna ne gjithe vendin. Anetarja e Kyresise se PS-se Mimi Ko
- Shtuar 4 vite mė parė


»Zgjedhjet lokale, emrat e PD-sė e PS-sė nė 12 qarqet e vendit - Gazeta Mapo

Socialistėt kanė mbyllur dje asambletė vendore, pėr t’i lėnė zyrtarizimin e kandidaturave kryesisė nė qendėr. PD-ja mbyll procesin nė fundjavė Dy kampet e mėdha politike nė vend, qė do t
- Shtuar 4 vite mė parė


»Ekzekutohet i forti i Shkodres Astrit Kurmema - Gazeta Standard

Policia e Shkodres identifikon dy autoret e vrasjes. Kurmema vuante denimin me 20 vjet per vrasje Shuhet me dy plumba pistolete miti problematik i Astrit Kurmemes
- Shtuar 4 vite mė parė


»Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010 - Albania

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi
- Shtuar 4 vite mė parė


»Listat shtese te fituesve ne universitete - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAĒI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER ID
- Shtuar 6 vite mė parė


»Legalizimet, emrat e rinj qė marrin tapitė - Panorama

 lista e legalizimeveBashkia TiranėEmėrtimi i territorit  Komuna Dajt ZK 2460  QESARAKEOSMAN YMER DISHARAMADAN,NEZIR GANI HALDEDAAGRON SAMI H
- Shtuar 6 vite mė parė


»Emrat e qytetarėve tė Tiranės qė po u verifikohet pasuria nga Pėrmbarimi - Albania

Botohet lista e plotė me 250 emrat e debitorėve tė firmave piramidale. Drejtoria e Tatimeve dhe zyrat e hipotekės po bėjnė verifikimet pėr pasuritė Laureta Rryēi Tiranė - Zyra e Pėrm
- Shtuar 6 vite mė parė


»Legalizimet nė Fier, Gjirokastėr, Tiranė, Vlorė, Berat, Dibėr, Durrės, Elbasan - Gazeta Standard

Kėshilli i Ministrave miratoi dje mijėra ndėrtime informale tė cilat do tė nisin procesin final tė legalizimit tė tyre. Njėkohėsisht, dje, kreu i ALUIZNI-t, Shaban Memia, ndau lejet e legalizi
- Shtuar 6 vite mė parė


»Tiranė-Durrės, 3000 familjet qė do tė marrin tapi - Gazeta Shqip

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atėsia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALL
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 9 ->9 0 total_found -> total_found 1 9 ->9 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 luan ->luan 0 docs[0] -> docs[0] 1 25933 ->25933 0 hits[0] -> hits[0] 1 34756 ->34756 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 vehbi ->vehbi 0 docs[1] -> docs[1] 1 587 ->587 0 hits[1] -> hits[1] 1 877 ->877 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 muca ->muca 0 docs[2] -> docs[2] 1 1249 ->1249 0 hits[2] -> hits[2] 1 2380 ->2380

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos