Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Luftes"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»ISIS ekzekuton britanikun Kameron Do tju gjurmoj - Panorama

e Hene 15 Shtator 20141243 pm p classwp-caption-text Nga video e ekzekutimit te David Haines publikuar dje ne mengjesbrbrXhihadi Xhon britaniku ekzekutues zyrtar i pengjeve peren
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Milo i pergjigjet Lubonjes Do themi arritjet jo glorifikim Enverit - Panorama

e Marte 16 Shtator 20140918 am brbrPaskal Milo pergjigje analistit Fatos Lubonja mbi rishkrimin e historise Harxhova vite te tera ne fshatrat e Fierit im at qe ne 55-en i shpallu
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Hartat sekrete britanike kush kontrollonte zonat e luftes ne Shqiperi - Panorama

e Diele 14 Shtator 20141500 pm brbrLufta ne Shqiperi gjate pushtimit gjerman 1943-1944 publikohet sot ne gazeten 8220Panorama8221 nepermjet hartave ushtarake sekrete te kohes se
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Lufta ndermjet kodeve kulturore - Panorama

e Hene 15 Shtator 20141227 pm AGRON GJEKMARKAJbrbrĀ  Teresia komplekse qe perfshin njohjet besimet artin moralin te drejten traditat e cdo gje tjeter te prodhuar nga aktiviteti i
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Meta nis nga Berati festimet per 70-vjetorin e clirimit Duhet tolerance - Panorama

e Diele 14 Shtator 20141156 am p classwp-caption-text Meta ne BeratSSSAbrASSKryetari i Kuvendit Ilir Meta nisi dje zyrtarisht nga Berati festimet per 70-vjetorin e clirimit te ve
- Shtuar 4 ditė mė parė


»SHBA Ne Shkup lidere shkaterrimtare jo zgjidhesh konfliktesh - News of Albania

Transmetuar me 12092014 - 1940 Pol Volers PUBLICITET Ambasadori amerikan ne Shkup Pol Volers deklaroi se politikanet ne Maqedon
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Ka rene modeli jo guvernatori - News of Albania

Transmetuar me 12092014 - 1933 Nga Skender Minxhozibr br Kaluan vetem pak ore dhe per ish-guvernatorin Adrian Fullani ka nisur te flitet ne kohen e shkuar
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Ditari i Kroit Emri i agjentit ne Byro qe e zbuloi oficeri i Sigurimit Vladimir Mece - Panorama

e Enjte 11 Shtator 20141227 pm p classwp-caption-text ENVER HOXHA NE NJE NGA MBLEDHJET E BYROSE POLITIKEbrbrDitari i Haxhi Kroit Raporti sekret per Enverin ne dhjetor 1984brbrBes
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Ditari i Kroit Ramizi trondit Byrone Enveri shume keq sdo vije me ne zyre - Panorama

e Marte 9 Shtator 20141502 pm p classwp-caption-text ENVER HOXHA DHE RAMIZ ALIAbrbrDitari i Haxhi Kroit Lajmi i papritur ne tetorin e vitit 1984brbrTani do punojme me nje rregull
- Shtuar 5 ditė mė parė»Bosnje dy ministra mes 14 te arrestuarve per korrupsion - Panorama

e Enjte 11 Shtator 20141156 am Ne Bosnje policia arrestoi dje 14 persona mes te cileve zevendeskryeministrin njekohesisht minister i Bujqesise Jerko Ivankovic-Lijanovic si dhe ko
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Qeveria 940 mije USD per festimet e lirimit - Panorama

e Enjte 11 Shtator 20140902 am p classwp-caption-text Nga mbledhjet e QeveriseSSSAbrASSKeshilli i Ministrave ka akorduar shumen prej 94 milione lekesh te rinj per festimet e 70-v
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Nexhi dhe demokracia - Panorama

e Enjte 11 Shtator 20141208 pm MERITA SHKUPIbrbrĀ  Ditet e fundit pati ne media nje interviste te shumekomentuar te Roland Qafokut me Nexhmije Hoxhen qe nxiti nje reagim te Pellu
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Emri i agjentit ne Byro qe e zbuloi oficeri i Sigurimit Vladimir Mece - Panorama

e Enjte 11 Shtator 20141227 pm p classwp-caption-text ENVER HOXHA NE NJE NGA MBLEDHJET E BYROSE POLITIKEbrbrDitari i Haxhi Kroit Raporti sekret per Enverin ne dhjetor 1984brbrBes
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Gazetari i luftes rrefen eksperiencen e tij - Vizion Plus

p styletext-align justifyPrania e shume shqiptareve ne luften e Sirise eshte pasoje e nje politike financimi Shteti islamik i njohur me emrin ISIS eshte aktualisht grupimi me i financuar ne bote per
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Rama Shqiperia e Kina kane nje histori shume komplekse - Shekulli

brbrFjalimi i kryeministrit Edi Rama ne ligjiraten e mbajtur ne Universitetin e Financave dhe Ekonomise te Tianjinitbrbr brbr- Kam kenaqesine qe ndodhem ketu ne kete det te madh te dijes te njohur jo
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Fushate kunder ISIS digjet flamuri xhihadist - Panorama

e Marte 9 Shtator 20141457 pm p classwp-caption-text Djegia e flamurit xhihadist nga te rinjte ne LibanbrbrShtetet e Bashkuara kane paralajmeruar se lufta kunder militanteve te I
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ditari i Kroit Ne shkurt 84 Enver Hoxha pesoi ishemi cerebrale u mbajt sekret - Panorama

e Enjte 4 Shtator 20141202 pm p classwp-caption-text Nexhmije dhe Enver HoxhabrbrDitari i Haxhi Kroit I paralizoi krahun dhe kemben e djathtebrbrMbledhja e jashtezakonshme e Byro
- Shtuar 1 javė mė parė


»Llalla Zyrtare te larte ne hetim per korrupsion - Panorama

e Merkure 10 Shtator 20141124 am p classwp-caption-text Llalla dje ne BukureshtbrbrNje numer i konsiderueshem zyrtaresh te larte jane nen hetim nga Pro-kuroria shqiptare per vepr
- Shtuar 1 javė mė parė


»Europianet zhgenjejne SHBA - Panorama

e Merkure 10 Shtator 20141220 pm MIODRAG SORICbrbrĀ  Pritshmerite e amerikaneve ndaj ministrave te Brendshem te BE-se mund te permblidhen me nje fjali me shume fonde per shpenzim
- Shtuar 1 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 6611 ->6611 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 luftes ->luftes 0 docs[0] -> docs[0] 1 6611 ->6611 0 hits[0] -> hits[0] 1 9622 ->9622

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos