Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Luljeta Mucmata"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shkarkimet nga puna, 400 tė larguar marrin paratė pas gjyqit - BalkanWeb

TIRANE-Vetėm javės sė shkuar, Ministria e Financave ka ekzekutuar mbi 400 vendimesh gjyqėsore nė favor tė tė larguarve nga puna, me njė vlerė mė shumė se 400 milionė lekė (mė shumė se 4 milionė dollar
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Te larguarit nga PS, Braho i LSI kandidon ne Tiranes - Koha Jonë

Partia Socialiste ka miratuar dje mes shume debatesh listat e kandidateve per zgjedhjet e 23 qershorit. Ne oren 00:00 perfaqesuesi i PS-se ne KQZ dorezoi listen me kandidate duke i dhene fund debatit
- Shtuar 1 vit mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 2 ->2 0 total_found -> total_found 1 2 ->2 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 luljeta ->luljeta 0 docs[0] -> docs[0] 1 1588 ->1588 0 hits[0] -> hits[0] 1 2091 ->2091 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 mucmata ->mucmata 0 docs[1] -> docs[1] 1 52 ->52 0 hits[1] -> hits[1] 1 90 ->90

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos