Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Lumi Gjanica"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Fier, mbetjet hidrokarbure derdhennė lumė, dėmtohen drurėt frutorė - Shqiptarja.com

FIER- Mbetjet e hidrokarbureve qė derdhen nė lumin Gjanica nė Fier janė shndėrruar nė njė kėrcėnim pėr banorėt e zonės. Shqetėsimi ėshtė ngritur nga kreu i komunės Qendėr nė Mallakastėr, i cili thotė
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Ish-Azotiku, në territorin e uzinës 40 tonë mbetje kimike, 5000 banorë në rrezik - BalkanWeb

FIER - Rreth 5 mijë banorë që jetojnë në afërsi të ish-uzinës së Azotikut në Fier rrezikojnë seriozisht nga lëndët helmuese që gje
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Ish-Azotiku, nė territorin e uzinės 40 tonė mbetje kimike, 5000 banorė nė rrezik - BalkanWeb

FIER - Rreth 5 mijė banorė qė jetojnė nė afėrsi tė ish-uzinės sė Azotikut nė Fier rrezikojnė seriozisht nga lėndėt helmuese qė gjenden tė magazinuara aty qė prej shumė vitesh. Njė ditė pas fjalimit tė
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Fier stina e reshjeve Gjanica kercenon me permbytje - ABC News

Nuk ka ndryshuar asgje. Një  lumë i vogël që  sjell  probleme të mëdha. Reshjet u kane kujtuar autoriteteve se duhet të parandalojne Gjanicen.  P
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Velat e Fates, kllounadė emigracioni - Gazeta 55

02-09-2013 / Gazeta 55 Vëzhgimi/Rama shpërblen dëshmitarin e rremë të incidentit të Vjenës dhe konfirmon amatorizmin dhe endacakllëkun si yll polar
- Shtuar 1 vit mė parė


»Fier, Zeqaj: Po shpresojmėshumė pėr 3 projekte tė mėdha - Shqiptarja.com

FIER – Bashkia e Fierit ėshtė duke shpresuar shumė nė shtimin e investimeve tė buxhetit dhe tė donatorėve tė huaj nė qytet, veēanėrisht pėr tė zgjidhur tri probleme tė rėndėsishme, qė janė: lumi
- Shtuar 1 vit mė parė


»Opozita sulmon kompanitė e huaja, por kryebashkiakėt e tij vjedhin fondet e qeverisė - Gazeta 55

09-06-2013 / Gazeta 55 Prezantohen kandidatët për deputetë të mazhorancës, në Patos të Qarkut të Fierit. Berisha: “Edi Rama po ringjall hijen
- Shtuar 1 vit mė parė


»Rrugėt, skandal nė Fier - ujėrat e zeza pushtojnė lagjen “Sheq i Madh” - Gazeta 55

11-03-2013 / Gazeta 55 Kryebashkiaku i Fierit Baftjar Zeqo, duarlidhur kur duhet bërë diçkaKryebashkiakut të Fierit  Baftjar Zeqo po I del situate ja
- Shtuar 2 vite mė parė


»Fier serish del nga shtrati lumi Gjanica - ABC News

Del sërish nga shtrati lumi Gjanica duke përmbytur banesa e lokale. Lumi ka vërshuar për shkak të reshjeve intensive që ranë gjatë ditës ne Fier dhe Mallak
- Shtuar 2 vite mė parė


»Fokus/ Pėrmbytje nė Fier, Kryebashkiaku Baftjar Zeqo bėn sehir me lumin Gjanica - Gazeta 55

26-02-2013 / Gazeta 55 Shirat e orëve të fundit ka bërë që për të disatën herë, të dalë nga shtrati lumi Gjanica, duke përmbytur
- Shtuar 2 vite mė parė


»Shirat, Gjanica del sërish nga shtrati, dëme të shumta materiale - Shqiptarja.com

FIER - Shirat e orëve të fundit sidomos ai mbrëmshmi dhe ai gjatë gjithë ditës së sotme që ka rënë me intesitet të madh në zonën e Mall
- Shtuar 2 vite mė parė


»Lumi Gjanica pėrmbyt sėrish Fierin, nėn ujė disa banesa dhe biznese - Gazeta 55

25-01-2013 / Gazeta 55 Kryebashkiaku Baftjar Zeqo dëmton biznesin e vogël në FierLumi Gjanica rrezikon sërish banorët e qytetit të Fierit. Reshjet
- Shtuar 2 vite mė parė


»“Mister Gjanica tė dėmshpėrblejė qytetarėt pėr pėrmbytjen” - Gazeta 55

22-01-2013 / Gazeta 55 Peticioni për kryebashkiakun të Fierit, Bafjar ZeqoKryebashkiaku prej tre mandatesh i Fierit, Baftjar Zeqo duhet të nisë sa më s
- Shtuar 2 vite mė parė


»Peticion per permbytjet - Vizion Plus

Peticion per permbytjet E hene 21 Janar 2013 1441 Peticion per permbytjet Ne kete menyre banore e permbytur nga lumi Gjanica ne Fier kane protestuar perpara bashkise dhe prefektures se qytetit du
- Shtuar 2 vite mė parė


»Fier protestojne te permbyturit - Top Channel

Të dëmtuarit nga lumi Gjanica në Fier protestuan duke kërkuar nga Bashkia e qytetit zgjidhjen e problemit me shqetësues për ta. Cdo vit lumi Gjanica
- Shtuar 2 vite mė parė


»Fier, protestojnė banorėt e pėrmbytur nga Gjanica - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO Situata nė vend nga moti i keq FIER - Banorėt qė u pėrmbytėn pak ditė mė parė nga lumi Gjanicė kanė protestuar para bashkisė sė Fierit. Ata i kėrkojnė k
- Shtuar 2 vite mė parė


»Olldashi sulmon socialistet per Gjanicen - ABC News

Bashkia nuk është ekip futbolli që të kërkoj sponsor për Gjanicën. Ministri i Transporteve Sokol Olldashi ka sulmuar socialistët në Fier për pa
- Shtuar 2 vite mė parė


»Baftjar Zeqo pėr fierakėt po merr nofkėn “mister Gjanica” - Gazeta 55

20-01-2013 / L. Lita Ngritja e një komision hetimor parlamentar përgjegjësi publikeKryebashkiaku i qytetit të Fierit, Baftjar Zeqo duhet të japë s
- Shtuar 2 vite mė parė


»Moti i keq, përmbytet Lezha, bllokohet aksi Gjirokastër-Tepelenë - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Situata e djeshme në rrethet e vendit TIRANE - Vendi unë vazhdon ende nën pushtetin e ujit dhe të borës. Reshjet e mëdha të
- Shtuar 2 vite mė parė


»Moti i keq, Fier bie niveli i ujite bllokuar Gjirokastėr-Tepelenė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Fier, lumi Gjanica doli nga shtrati /FOTO /VIDEO FOTO/ VD/Situatė problematike dje nė Durrės VIDEO/ Pėrmbytjet nė Maliq tė Korēės FOTO/ Nė Lezhė 30 shtėpi nėn ujė FOTO/ Pė
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 112 ->112 0 total_found -> total_found 1 112 ->112 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 lumi ->lumi 0 docs[0] -> docs[0] 1 4294 ->4294 0 hits[0] -> hits[0] 1 6181 ->6181 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 gjanica ->gjanica 0 docs[1] -> docs[1] 1 222 ->222 0 hits[1] -> hits[1] 1 414 ->414

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos