Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Majlinda Fadil Mukja"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Basha kredi pėr shtėpi Agim Llupos, vrasėsit tė 21 Janarit - Shqiptarja.com

TIRANE - Lulėzim Basha ka futur nė listėn e personave qė pėrfitojnė kredi tė buta pėr shtėpi nė Tiranė familjen e Agim Llupos. Nė listėn e kredive tė shpėrndara nė Kėshillin Bashkiak, bie nė sy emri i
- Shtuar 3 vite mė parė


»Lista e familjarėve qė pėrfitojė kredi nga bashkia - Metropol

03/04/2012  Robert Adem Goxaj Nikollė Ndue Qehajaj Gjergji Ilir Bashari Violeta Ismail Bego Valentina Luftim Minxhozi Jolanda
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 2 ->2 0 total_found -> total_found 1 2 ->2 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 majlinda ->majlinda 0 docs[0] -> docs[0] 1 5542 ->5542 0 hits[0] -> hits[0] 1 7861 ->7861 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 fadil ->fadil 0 docs[1] -> docs[1] 1 3398 ->3398 0 hits[1] -> hits[1] 1 4919 ->4919 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 mukja ->mukja 0 docs[2] -> docs[2] 1 71 ->71 0 hits[2] -> hits[2] 1 100 ->100

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos