Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Malesorit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Simon Shiroka mjeshtri i filigranit ne Galerine e Arteve - Panorama

e Premte 19 Shtator 20141325 pm p classwp-caption-text Simon ShirokabrbrSimon Shiroka nuk eshte thjesht nje filigranist Mjeshterine tradicionale te punimit te argjendit e materia
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ne kerkim te Migjenit - Top Channel

Migjeni është pa dyshim një ndër shkrimtarët më të rëndesishëm e me penën më të fortë të shekullit të kaluar. E kanë cil
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Logu i Bjeshkėve bashkon Shqipėri-Kosovė e Mal i Zi - Ora News

Logu i Bjeshkeve, nje aktivitet kulturor me vlera dhe element tradicional ka bashkuar ne kuader te 100-vjetorit te pavaresise se shtetit shqiptar Malin e Zi, Malesine e Madhe dhe qytete te Kosoves.
- Shtuar 3 vite mė parė


»Koleksioni i arkitektit - Shekulli

Idromeno Kolombi Mio Tushi po edhe Jukniu Shijaku realizem socialist. Koleksioni i prof. Maksim Mitrojorgjit nje trashegimi kombetare ne miniature Koleksioni ashtu si biblioteka ker
- Shtuar 4 vite mė parė


»Operativi i burgut Si u miqesova me njeriun qe do vriste Enverin - Panorama

/ / ...vijon nga numri i kaluar Perballja e pare me Avdul Banushin u be ne qeline e tij. Pastaj takohesha me te here pas here. Tani e kisha perpara syve perdite nj
- Shtuar 4 vite mė parė


»Shuhet njeriu qe perjetesoi burrin e gjalle te vdekur - Shekulli

MIRDIT - shte shuar ne moshen 92-vjecare personazhi i nje fotoje te rralle qe domosdo duhet te mbetet ne fototeken historike shqiptare. Nikolle Gjinali personazhi qe u be i njohur permes f
- Shtuar 4 vite mė parė


»Migjeni si vetevendoses - News of Albania

Pse Migjeni na duket aktual sot shte mungesa e theksuar e aktuales se mirefillte mungesa e aktuales sot moskuptimi i energjise aktuale shoqerore e mendore te ne nga ana e letrarev
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 7 ->7 0 total_found -> total_found 1 7 ->7 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 malesorit ->malesorit 0 docs[0] -> docs[0] 1 7 ->7 0 hits[0] -> hits[0] 1 11 ->11

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos