Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Maliq Bajrami"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin - BalkanWeb

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Me dashuri tė pamatė pėr Visin e Malziut - Gazeta 55

26-12-2013 / Nga Ramiz Lushaj 1.Kombi nis tek dera e jote, tek kufijtë bio-pronësor të tokës tande, tek visi yt. Kjo aksiomë e përjetshme është leit
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Sulo Gradeci: Në '43-shin "Balli Kombëtar" më dënoi me vdekje - BalkanWeb

Një tjetër episod shpaloset sot në rrëfimin e Sulo Gradecit. Njeriu që iu besua për 30 vjet jeta e Enver Hoxhës, tregon për momentet e tmerrshme të periudh
- Shtuar 3 vite mė parė

»Lista me emrat e 158 ushtarakėve, qė u ėshtė lidhur pėrfitimi me datė 5 shkurt - Panorama

Emer                  Atėsia                Mbiemer                     Perfitimi                      Qyteti Adem    Ramiz    Mula    P.Parakohshem    Kukes Agim    V
- Shtuar 3 vite mė parė»Debatet e Ramiz Alise me studentet per partine e re - Panorama

/ / Batutat e ish-Presidentit me studentin e Gjuheve te Huaja sot pedagog ne SHBAShinasi Rama replika me AlineKemi pasur pluralizem qe nga Skenderbeu e hoqi PP
- Shtuar 4 vite mė parė


»Mesazh bashkimi ne 1-vjetorin e Aleances se madhe te ushtarakeve - Albania

Dr. Kujtim Cako Aleanca Kombetare e Ushtarakeve kremton sot 1-vjetorin e themelit te saj Nje vit eshte pak edhe per jeten e nje njeriu. Por Aleanca Kombetare e Ushtarak
- Shtuar 5 vite mė parė


»Pasuritė, nė hetim edhe Edi Rama - Panorama

Erald KapriInspektorati i Lartė i Deklarimit dhe Kontrollit tė Pasurive hodhi dje shortin pėr caktimin e 4 pėr qind tė zyrtarėve qė do t'u hetohet pasuria. Mes 4750 zyrtarėve nė to
- Shtuar 5 vite mė parė


»Testimet pėr Shkollėn e Policisė, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit - Albania

TIRANĖ - Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė sė Shtetit bėn publike listėn me 1128 emrat e kandidatėve qė kanė aplikuar pėr tė ndjekur studimet nė Shkollėn Bazė tė Policisė pėr “Patrullė tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Dyshime pėr vendndodhjen e eshtrave tė Prekė Calit - Shekulli

Dėshmitarė tė ndryshėm rrėfejnė pėr vendin se ku u varrosėn 14 tė pushkatuarit pa gjyq nė mars tė 1945-s SHKODĖR - Djali i njė prej tė pushkatuarve pa gjyq nė mars tė vitit 1945 si p
- Shtuar 5 vite mė parė


»Drejtoria Rajonale e ALUIZNI-t nė Tiranė ka publikuar dje emrat e banorėve tė njėsisė bashkiake 2 dhe njėsisė bashkiake 11 tė cilėt sipas grafikut tė pėrgatitjes sė dosjeve duhet tė paraqiten pranė zy - Albania

Drejtoria Rajonale e ALUIZNI-t nė Tiranė ka publikuar dje emrat e banorėve tė njėsisė bashkiake 2 dhe njėsisė bashkiake 11 tė cilėt sipas grafikut tė pėrgatitjes sė dosjeve duhet tė paraqiten pranė zy
- Shtuar 5 vite mė parė


»Tiranė, legalizimet, lista e 434 familjeve nė njėsinė 8 - Gazeta Standard

Agjencia e Legalizimeve publikoi dje listėn e 434 familjeve qė kanė marrė lejen e legalizimit dhe qė duhet tė paraqiten nė zyrat e ALUIZNI-t pėr tė bėrė tė gjitha pagesat. Lista u pėrket familjeve tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Fituesit e fazės sė trete ne te gjithe univeristetet - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOX
- Shtuar 5 vite mė parė


»Listat e fituesve shtese ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Universiteti i Korēės Cikli i Ulėt ADA ĒELNIK ZYFERI ALBANA ASTRIT YMER ALBANA MEVLUT BEGOLLARI ALDI SALIKO SHKULAKU
- Shtuar 6 vite mė parė


»Listat shtese te fituesve ne universitete - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAĒI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER ID
- Shtuar 6 vite mė parė


»Listat e fituesve ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETR
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 29 ->29 0 total_found -> total_found 1 29 ->29 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 maliq ->maliq 0 docs[0] -> docs[0] 1 1015 ->1015 0 hits[0] -> hits[0] 1 1420 ->1420 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 bajrami ->bajrami 0 docs[1] -> docs[1] 1 3221 ->3221 0 hits[1] -> hits[1] 1 5675 ->5675

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos