Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Marie Astrid Blondiaux"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kryqi Kuq Ndėrkombėtar:Tė zgjidhet ēėshtjae tė zhdukurve - BalkanWeb

LONDER- Nė ditėn ndėrkombėtare tė tė Zhdukurve (30 gusht) Kryqi i Kuq Ndėrkombėtar vlerėson se moszgjidhja e ēėshtjes sė tė zhdukurve pamundėson pajtimin e vėrtetė nė shtete tė ndryshme tė Ballkanit
- Shtuar 5 vite mė parė


»Sot ėshtė Dita e tė Pagjeturve - Koha Ditore

Prishtinė, 30 gusht - Sot ėshtė Dita e tė Pagjeturve. Nė Kosovė, edhe sivjet, kjo ditė shėnohet nė shenjė tė pritjes sė rezultateve tė vonuara tė pėrpjekjeve pėr ndriēimin e fatit tė mbi 1.800 persona
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 2 ->2 0 total_found -> total_found 1 2 ->2 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 marie ->marie 0 docs[0] -> docs[0] 1 1481 ->1481 0 hits[0] -> hits[0] 1 2284 ->2284 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 astrid ->astrid 0 docs[1] -> docs[1] 1 86 ->86 0 hits[1] -> hits[1] 1 126 ->126 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 blondiaux ->blondiaux 0 docs[2] -> docs[2] 1 2 ->2 0 hits[2] -> hits[2] 1 2 ->2

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos