Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Mark Antoni"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Masakra nė Qelėz tė Pukės, dėnim maksimal pėr vėllezėrit Pėrmarkaj - Gazeta Shqip

Vendimi Burgim tė pėrjetshėm pėr dy prej tyre, 25 vjet i treti Familja Pėrmarkaj akuzohet pėr vrasjen e dy vėllezėrve dhe plagosjen e t
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Vranė dy vėllezėr dhe plagosėn tre anėtarė tė familjes, burg pėrjetė - Gazeta Shqip

Masakra nė Qelėz Prokuroria jep konkluzionet pėr katėr tė pandehurit Familjet Markaj dhe Pėrmarkaj nė Qelėz tė Pukės ishin nė konflikt
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Jorgo Panajoti, si e zbuloi variantine rrallė tė Kostandinit e Garentinės - Shqiptarja.com

Jeta e studiuesit nėpėr gjurmimet etnologjike dhe folklorike tė pėrrallave, legjendave e fjalėve tė urta. Zbulimet nė krahina e mjedise tė ndryshme tė jetės shqiptare. Jorgo Panajoti i pėrket plejadės
- Shtuar 5 muaj mė parė


»50 gratė qė ndryshuan botėn - Tirana Observer


- Shtuar 8 muaj mė parė


»Biblioteka e heshture Kasem Trebeshinės... - Shqiptarja.com

Pėr Kasem Trebeshinėn, e kisha dėgjuar shpesh tė flite Xhaxhoja (Spiro Gjoka) n'ato orė pafund mbasditesh dhe mbrėmjesh qė kalonim bashkė nė biseda pafund... aty n'at barrakėn e tij tė zymtė e
- Shtuar 1 vit mė parė


»Rebelimi i themeluesve: Berishadiktat tė thekur, shkatėrruan PD - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Basha-Olldashi, ēfarė i lidh 2 rivalėt Mblidhet kryesia e PD pėr emrat Basha zyrtarizoi dje kandidaturen Biberajt, Merkoēit dhe Nikolli i refuzohen kandidaturat VIDEO/
- Shtuar 1 vit mė parė


»Lopez dhe Smart, kapen nė Hauai - Shekulli


- Shtuar 3 vite mė parė


»Mrekullitė qė gjenden nė Jeruzalemin e Simon Sebag Montefiores - Gazeta 55

27-07-2011 / Nga Bron Sibree (The West Australian) Kur doli në fillim të këtij viti, “biografia” monumentale e Jeruzalemit prej 600 faqesh e Simon Sebag Montefio
- Shtuar 4 vite mė parė»Super Bowl, Obamado e shohė meXhenifer Lopez - BalkanWeb

TEKSAS- Te dielen nė mbrėmje nė Arlington tė Teksasit do tė zhvillohet finalja e Super Bowl apo siē njihet ndryshe, finalja e madhe e futbollit amerikan. Pėrballė do tė jenė Bay Packers dhe Pittsburgh
- Shtuar 4 vite mė parė


»Yjet gjigante te NBA-se - Albania

The National Basketball Association Shoqata Kombetare e Basketbollit apo shkurt e njohur si NBA e ku marrin pjese 29 ekipe amerikane dhe nje skuader kanadeze eshte nje kampionatet me te njohu
- Shtuar 4 vite mė parė


»Yjet gjigante te NBA-seMagjiku Xhonson avokati i seksit te sigurt. Shak ONil repisti i basketbollit. Supergjiganti Mureshan vinci 231 cm. Sasha Vujavic i zjedhuri i Sharapoves. Sasha Vujavic i zjedhuri i Sharapoves. Drazhan Petrovic ylli i shuar ne n - Albania Sport

SPECIALE - The National Basketball Association Shoqata Kombetare e Basketbollit apo shkurt e njohur si NBA e ku marrin pjese 29 ekipe amerikane dhe nje skuader kanadeze eshte nje kampionatet me te
- Shtuar 4 vite mė parė


»Ku e kishte pikenisjen Egnatia - Gazeta Standard

Per nje histori korrekte/ Kohe me pare me nje grup studentesh zhvilluam nje vizite ne muzeun arkeologjik te Durresit. Ne pavijonin e antikitetit ne katin e pare ne nje stende qe paraqiste rrugen Eg
- Shtuar 4 vite mė parė


»Cheerleader josheset e sportit1.5 milione persona e ushtrojne aktivitetin qe cmendin me provokime tifozet. Shfaqja qe cdo tifoz kerkon gjate ndeshjeve te Orlando Mexhik eshte nje striptize Publikoje ne rrjetet socia - Albania Sport

Cheerleader cirlider apo nxitesi i tifozeve eshte shume i perhapur ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes ku sipas vleresimeve jane 1.5 milione persona qe e ushtrojne aktivitetin me performanca joshese
- Shtuar 4 vite mė parė


»Cheerleader performanca joshese e sportit - Albania

Cheerleader cirlider apo nxitesi i tifozeve eshte shume i perhapur ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes ku sipas vleresimeve jane 1.5 milione persona qe e ushtrojne aktivitetin me performanca j
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kleopatra E kujdesshme dhe mendjendritur ne kerkim te mbretereshes se vertete - Gazeta Shqip

Dy biografi te reja hedhin drite mbi fakte te tjera per jeten e sovranes se Egjiptit. Mbreteresha e bukur pati vetem dy te dashur dhe nuk vdiq nga pickimi i gjarprit Ne fund te fundit kishte te dr
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kleopatra nuk vdiq nga pickimi i gjarprit, por pasi piu njė pėrzierje kukute dhe opiumi - Gazeta Shqip

Njė studim pėrgėnjeshtron tregimin e Plutarkut. Mbretėresha u vra me njė mėnyrė mė pak tė dhimbshme Hunda e saj do tė mbetet simbol i pavdekshėm i profilit perfekt femėror; dashuritė me Jul Cezari
- Shtuar 5 vite mė parė


»Jolie-Pitt, kandidatė pėr kryeveprėn Cleopatra - Top Channel

Elizabeth Taylor arriti tė shkruajė emrin nė librin e artė tė kinematografisė falė filmit “Cleopatra” qė tashmė mund ta risjėllė nė ekran njė tjetėr emėr i madh.
- Shtuar 5 vite mė parė


»Xhenifer Lopez rrėfen sekretin e formave seksi - Albania

Sekreti i lumturisė? “Tė ndihesh mirė me veten. Kurrė nuk e kam parė veten nė sensin negativ”. Xhenifer Lopez rikthehet duke pozuar pėr numrin e qershorit tė revistės “Marie Claire”, fotograf
- Shtuar 5 vite mė parė


»Xhenifer Lopez: “Familja, gjėja mė e rėndėsishme” - Albania

Nė moshėn 40-vjeēare ka kuptuar se gjėja mė e rėndėsishme ėshtė familja. Kėngėtarja e famshme Xhenifer Lopez pranon se kohėn qė i ka kushtuar karrierės, tashmė duhet t’ia kushtojė familjes. L
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 42 ->42 0 total_found -> total_found 1 42 ->42 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 mark ->mark 0 docs[0] -> docs[0] 1 10080 ->10080 0 hits[0] -> hits[0] 1 14277 ->14277 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 antoni ->antoni 0 docs[1] -> docs[1] 1 426 ->426 0 hits[1] -> hits[1] 1 572 ->572

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos