Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Mark Bruti"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»E keqja si alibi... - Shekulli

Asgjė tjetėr pėrveē kėsaj qė thuhet nė kėtė titull s'mund tė formulosh, teksa dėgjon kėto ditė disa kolegė e fjalimembajtės qė nxitojnė tė bėjnė pikėrisht kėtė gjė, tė pajtohen me tė keqen, t'i nė
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ben Blushi midis Otellos dhe Jul Qezarit - Gazeta 55

  Aktori politik i trupės socialiste Ben Blushi po bėn provat gjenerale tė luajė njė “pièces” tė rėndėsishme nė njė drame tė Shekspirit: “
- Shtuar 6 vite mė parė


»Sotir Papahristo ; Helenisti me “Autobiogafi” tė panjohur - Gazeta Standard

Pėr herė tė parė botohet i plotė, me tetė libra, vepra monumentale e Tuqididit, “Lufta e Peloponezit”, pėrkthyer nga Sotir Papahristo nė vitin ‘70-tė. Pas 30 viteve nga vdekja e helen
- Shtuar 6 vite mė parė


»Kur Bruti vriste bashkė me shokėt - Panorama

Andis Harasani Edhe ti, o Brut?” Klithma e vjetėr dhe dėshpėruese e Jul Çezarit kur pa thikėn nė dorėn e mikut tė tij, kujtohet sot, do tė kujtohet dhe nesėr si simbol i dhem
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 4 ->4 0 total_found -> total_found 1 4 ->4 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 mark ->mark 0 docs[0] -> docs[0] 1 10072 ->10072 0 hits[0] -> hits[0] 1 14269 ->14269 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 bruti ->bruti 0 docs[1] -> docs[1] 1 28 ->28 0 hits[1] -> hits[1] 1 39 ->39

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos