Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Marketing Nderkombetar"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ne shtepine e kater finalisteve te The Voice - Top Channel

Në emisionin argëtues të së shtunës “Poke”, drejtuar nga Albana Osmani, në një intervistë virtuale përmes “Skype”, ishin 4 finalist
- Shtuar 3 vite mė parė


»KMDLNj institucioneve ne Kosove Ndergjegjsohuni per krimet - News of Albania

Foto ilustruese Prishtine 10 mars 2011 NOA 8211 Keshilli per Mbrojtjen e te Drejtave e te Lirive te Njeriut ne Kosove i ka drejtuar sot nje leter te hapur Qeverise se
- Shtuar 4 vite mė parė


»Litari perjashta i vetedeklarimit etnik - Shekulli

Boomerang artificial Sikur te mos mjaftonte anormaliteti demokratik ekonomia e trazuar e kacafytja politike absurde mes vetes tranzicioni shqiptar po rendohet artificialisht prej leshimeve qe
- Shtuar 4 vite mė parė


»Sfida e zhvillimit te burimeve - News of Albania

Per te ndihmuar ne garantimin e nje qendrimi te kendshem te turistit dhe duke e siguruar ate ne lidhje me sigurine personale dhe sigurine e ligjit vendosjen e sistemeve kombetare
- Shtuar 4 vite mė parė


»Messina: Pse e ardhmja e Shqiperise eshte turizmi - Koha Jonë

INTERVISTA/ Flet prof. Dr. Salvatore Messina, rektor i Universitetit Europian per Turizmin ne Tirane, i vetmi ne Ballkan dhe Mesdhe, ngritur per te plotesuar objektivat e Komisionit Europian
- Shtuar 5 vite mė parė


»Deshtimi, FIFA ne "makth" per yjet e futbollit - Koha Jonë

Qeveria e futbollit eshte e shqetesuar per yjet e ketij sporti, qe rrezikojne te marrin pjese ne Boterorin e Afrikes se Jugut 2010. Me 75 ndeshjet kualifikuese qe do te luhen sot dhe te merkuren e ard
- Shtuar 6 vite mė parė


»Fushata shqiptare fillon nė Uashington - Gazeta 55

Historia e Jalės duhet tė pėrfundojė me ndjesėn ndaj qeverisė shqiptare “Vėllazėria e ndėrtuesve” kishte nisur
- Shtuar 6 vite mė parė


»Basha: Ja prapaskenat, ne luften per rrugen Durres-Kukes - Koha Jonë

Ministri i Jashtem Lulzim Basha, ne nje interviste dhene per "Opinion" te Blendi Fevziut ne TV Klan eshte shprehur se sulmet ndaj tij per rrugen Durres-Kukes kane motiv te forte politike. Dumke mos e
- Shtuar 6 vite mė parė


»Zgjedhjet i vendosin serbet ne nje udhekryq - Koha Jonë

Nga Dan Bilefsky Pak jave me pare antaret e grupit liberal te rezistences shperndane hi mbi kokat e tyre - nje akt ndeshkimi ndaj vetevehtes, thone ata, sepse kishin zgjedhur Vojisllav Koshtun
- Shtuar 7 vite mė parė


»CNN lancon Shqiperine, "Dashuria e re mesdhetare" - Koha Jonë

Anisa Ymeri "Dashuria e re mesdhetare" nis rrugetimin neper bote. Shqiperia turistike prej mesdites se neserme do te jete pjese e transmetimeve te CNN. Nuk eshte nje spot i vetem, por tre ndar
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 10 ->10 0 total_found -> total_found 1 10 ->10 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 marketing ->marketing 0 docs[0] -> docs[0] 1 910 ->910 0 hits[0] -> hits[0] 1 1327 ->1327 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 nderkombetar ->nderkombetar 0 docs[1] -> docs[1] 1 9456 ->9456 0 hits[1] -> hits[1] 1 12945 ->12945

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos