Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Matematicien"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Anila Misso: Unė femra eparė me kitarėn e ndaluar - Shqiptarja.com

TIRANE - Anila Misso vjen e pėrpiktė nė takimin tonė, nė hyrjen e pasme tė Liceut Artistik. Njihemi me hamendje dhe menjėherė pas shtrėngimit tė duarve, mė pyet:”Mė prisje mė tė vjetėr?” G
- Shtuar 1 vit mė parė


»Emigrantet e kualifikuar - Top Channel

Pavarësisht ndasive të thella në ëashington, ligjvënësit e të dy krahëve po përparojnë në lidhje me një çështje tepër t&eu
- Shtuar 2 vite mė parė


»100-vjetori i lindjes sė Sabiha Kasimatit - Gazeta 55

29-09-2012 / Nga Kostaq Xoxa Përse e vrau Enveri shoqen e klasës?Sabiha Kasimatit do t’i kujtohet emri në festën e 100-vjetorit të Pavarësis
- Shtuar 3 vite mė parė»Mittring, përsëri kampion bote në llogaritjen përmendësh - BalkanWeb

Sa keq të vjen, kur del për të blerë dhe konstaton se e ke lënë në shtëpi listën me ushqime. Ka edhe rrugë të tjera për të mbajtur m&eu
- Shtuar 3 vite mė parė


»Moisiu: Sofia, gëzim i papërshkruar në jetë - BalkanWeb

(Vijon nga nr. i shkuar) Sofi. Ky është emri që sjell buzëqeshjen te ish-presidenti i vendit Alfred Moisiu. Ka thuajse 83 vjet mbi shpinë, vite të cilat veç
- Shtuar 3 vite mė parė


»“Edi Rama vullnet pėr tė bllokuar integrimin - po e shndėrron zgjedhjen e Presidentit nė pazar” - Gazeta 55

30-05-2012 / Gazeta 55 Kryeministri Sali Berisha njëkohësisht edhe Kryetar i PD-së drejton mbledhjen e Kryesisë së kësaj partie Kryeministri
- Shtuar 3 vite mė parė
»Kryeministri Berisha njėkohėsisht edhe Kryetar i Partisė Demokratike drejton mbledhjen e Kryesisė sė Partisė Demokratike   - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Berisha, njëkohësisht edhe Kryetar i Partisë Demokratike mblodhi sot pasdite kryesinë e Pa
- Shtuar 3 vite mė parė


»Presidenti emrat e maxhorances ne oret ne vijim - Top Channel

”Mazhoranca është përfshirë në bisedime intensive dhe do të publikojë një listë me emrat e kandidatëve potencialë për president në
- Shtuar 3 vite mė parė


»Presidenti mazhoranca me liste kandidatesh - Top Channel

”Mazhoranca është përfshirë në bisedime intensive dhe do të publikojë një listë me emrat e kandidatëve potencialë për president në
- Shtuar 3 vite mė parė


»Xhezair Zaganjori kandidat per President - Top Channel

Një ndër emrat kryesore  në mos kryesori i listës së kandidatëve për president që qarkullojnë në tryezën e negociatave mes palëve ë
- Shtuar 3 vite mė parė»Spanje-Gjermani finalja e Euro2012 - Top Channel

Për pak ditë nis kampionati europian i futbollit dhe ethet e tij kanë përfshirë miliona tifozë, në Europë e në mbarë botën. Kur ende s’&eum
- Shtuar 3 vite mė parė


»Berisha: S’marrim kredi pėr shpenzime, rritja ekonomike 3-4 % - Gazeta 55

28-04-2012 / Gazeta 55 Në intervistën te “Zëri i Amerikës”, kryeministri Sali Berisha ka përshëndetur partneritetin e fortë me SHBA-në,
- Shtuar 3 vite mė parė


»Berisha Reformat Kodi presidenti... - Top Channel

Kryeministri Sali Berisha është shprehur i gatshëm për konsultime me opozitën për një sërë çështjesh, si për atë për zgjedhjen e
- Shtuar 3 vite mė parė


»Tėrhiqet Berisha: Pėr Presidentin konsultime tė plota - Ora News

Kryeministri Sali Berisha nga studioja e Zërit të Amerikës i ka hapur rrugë konsultimteve me palët e tjera politike, përfshirë edhe opozitën për gjetjen
- Shtuar 3 vite mė parė


»Intervista e Kryeministri Berisha dhėnė pėr Zėrin e Amerikės, Uashington   - Keshilli i Ministrave

Zëri i Amerikës:  Zoti Kryeministër, ku u përqendrua takimi me Sekretaren e Shtetit Hillary Clinton, cilat çështj
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 104 ->104 0 total_found -> total_found 1 104 ->104 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 matematicien ->matematicien 0 docs[0] -> docs[0] 1 104 ->104 0 hits[0] -> hits[0] 1 119 ->119

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos