Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Mediat"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kuvendi në seancë plenare, pritet votimi i komisioneve hetimore të kërkuara nga opozita - BalkanWeb

TIRANË-Disa projektvendime mes të cilëve emërimi i kreut të AMA si dhe projektvendimi për përzgjedhjen e dy anëtarëve të Këshillit Mbikëqyr&
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kryepolici i Rrugores: Ju mashtrojnė, nuk ka gjoba pėr jelek e fikėse zjarri - BalkanWeb

TIRANE-Nė asnjė rast, punonjėsit e Policisė Rrugore nė Tiranė nuk kanė kėrkuar jelekėt fosforeshentė dhe fikėset e zjarrit nga drejtuesit e mjeteve”. Ky sqarim vjen nga kreu i Komisariatit tė Po
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Romanca mĆ« e fundit e nĆ«nĆ«s sĆ« tĆ« famshmeve Kardashian - News of Albania

Transmetuar më 29.10.2014 - 20:24 Pasi i ka dhĆ«nĆ« fund martesĆ«s 23 vjeƧare me Bruce Jenner, nĆ«na e fĆ«mijĆ«ve tĆ« famshĆ«m Kardashian, Kris Jenner,
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Duke parĆ« ndeshjen, Kim Kardashian i del korseja nga fundi |FOTO - News of Albania

Transmetuar më 29.10.2014 - 19:26 Ajo ka njĆ« komunikim tĆ« vazhdueshĆ«m me mediat, e fiksuar pas Instagramit dhe Ć«shtĆ« duke postuar gjatĆ« gjithĆ« dit
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kuvendi nė seancė plenare, pritet votimi i kreut te AMA-s dhe dy anėtarėve tė KLD-sė - BalkanWeb

TIRANĖ-Disa projektvendime mes tė cilėve emėrimi i kreut tė AMA si dhe projektvendimi pėr pėrzgjedhjen e dy anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės tė Bankės sė Shqipėrisė pritet tė diskutohen nga Kuvendi n
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kremlini: Putini nuk ėshtė i sėmurė - Gazeta Start

Zėdhėnėsi i Vladimir Putinit ka mohuar sot spekulimet se presidenti rus ėshtė i sėmurė duke u shprehur se ai gėzon njė gjendje tė mirė sh
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Itali, arrestohet shqiptari me 5 kg heroinė - Gazeta Start

Vilamar - Njė shtetas shqiptar rezident nė Itali pėrfundoi nė prangat e policisė pasi u kap me njė sasi tė konsiderueshme droge.
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Harto flet nė Parlament, Ruēi: Diskutimi asnjė tė re, jeni ministra prej njė viti. Mėsoni! - BalkanWeb

TIRANĖ-Pėrsėritja e tė njėjtave informacione nė fjalėn e ministres sė Inovacionit Milena Harito gjatė diskutimit tė projektligjit “ Pėr njoftimin dhe konsultimin publik” ka sjellė reagimin
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ne hetim zyrtarėt e BE-sė, shefi i EULEX sot para medias - Ora News

Shefi i EULEX ne Kosove, Gabriele Meucci do tė mbajė sot njė konferencė pėr shtyp pėr skandalin e korrupsionit me gjykatesit dhe prokurorėt e misionit. Ndėrkohė mediat nė Kosovė kanė zbuluar
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kuvend, Rama: Duhen 5 vjet qė tė kthejmė sistemin energjitik nė burim fitimi - BalkanWeb

TIRANĖ- Kuvendi nisi seancėn plenare tė radhės me diskutimin e projektligjit “Pėr njoftimin dhe konsultimin publik”. Seanca ka nisur rreth orės 10:50. Diskutimet po behen pa pranine e opoz
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Raporti Te besh biznes Shqiperia ngjitet 40 vende - Panorama

e Enjte 30 Tetor 20141232 pm Banka Boterore publikoi raportin e pervitshem Te besh biznes 2015 ku Shqiperia rezulton te jete rritur me 40 pozicione nga viti i kaluar per tu rendit
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Hajde majken - Panorama

e Enjte 30 Tetor 20141218 pm YLLI DYLGJERIbrbrĀ Ā  Ishte 15 tetori i vitit 1999 Punoja ne gazeten Koha Jone Me porosi te sekretares amerikane te Shtetit znj Madeleine Albright nje
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Hajde majkën… - BalkanWeb

Ishte 15 tetori i vitit 1999. Punoja në gazetën “Koha Jonë”. Me porosi të sekretares amerikane të Shtetit, znj. Madeleinë Albright, një delegacion i lart
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Dacic per viziten e Rames - Vizion Plus

brbrPolitikanet serb deshmojne dhe nje here se i druhen mesazhit qe kryeministri Edi Rama do te percjelle ne Presheve gjate qendrimit te tij ne serbi ne viziten e 10 nentorit Duke folur ne nje intervi
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Miratohen 2 kandidaturat pėr anėtarėt e KLD-sė, rrėzohen dekretet e Nishanit - BalkanWeb

TIRANĖ- Me votim tė fshehtė, gjatė seancės plenare nė Kuvend u miratuan sot dy kandidaturat pėr anėtarėt e Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė nderkohe qe u rrezuan dy dekretet e Presidentit per anetaret
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Qeveria heq masėn e pezullimit, ja Universitetet private qė rihapen - Ora News

Tiranė- Pas 3 muaj ngrirje tė veprimtarisė si institucione tė arsimit tė lartė, Qeveria ka vendosur heqjen e masės sė pezullimit pėr disa Universitete private. Pėrmes njė nj
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Tronditėse, ja si trajnohen fėmijėt nga ISIS-i (foto) - Gazeta Start

Disa imazhe tronditėse qė tregojnė se si trajnohen fėmijėt sirianė nga luftėtarėt e ISIS janė publikuar se fundmi nė mediat sociale.
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Polici rrugor nuk tė fal as kur tė rrezikohet jeta - Gazeta Start

Tiranė - Policia nuk tė fal, madje edhe nė momentin kur tė rrezikohet jeta. Njė burrė denoncoi sot rastin e njė polici nė Kavajė
- Shtuar 2 ditė mė parė


»E verbĆ«r qĆ« nĆ« fĆ«mijĆ«ri, pĆ«rplas kokĆ«n dhe i kthehet shikimi - News of Albania

Transmetuar më 30.10.2014 - 13:27 Historia daton 14 vite mĆ« parĆ«. Ishte viti 2000 kur zelandezja Lisa Reid, nga Auckland, u bĆ« protagoniste e njĆ« mre
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Edicioni i 53 i Festivalit tė Kėngės nė RTSH, 28 konkurrentė nė garė - BalkanWeb

TIRANE - 28 kėngė do tė garojnė sivjet nė Festivalin e Kėngės nė RTSH. Edicioni i 53 i festivalit, traditė i muzikės sė lehtė, do tė zhvillohet nė datat 26, 27 dhe 28 dhjetor nė Pallatin e Kongreseve.
- Shtuar 2 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 67583 ->67583 0 time -> time 1 0.044 ->0.044 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 mediat ->mediat 0 docs[0] -> docs[0] 1 67583 ->67583 0 hits[0] -> hits[0] 1 80496 ->80496

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos