Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Menaxhim Operacionesh"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kontrata e plotėzbardhen kushtet pėr "Crown" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Brukseli:S'bėtė zgjedhjen mė tė mirė TIRANE- Zbulohen hollėsitė e shtojcave tė kontratės midis qeverisė shqiptare dhe k
- Shtuar 12 muaj mė parė


»NE USHTARET! Kėrkojmė misionet e vėshtira, tė jemi si ushtaret amerikane - Ballkan

Autori i Lajmit: Denisa Kona Ato pėlqejnė filmat aksion, filmat policorė dhe me veprime ushtarake. Qė tė vogla e kanė pėrfytyruar veten si heroina apo protagoniste tė skenave aksion, disa p
- Shtuar 5 vite mė parė


»Provimet e vjeshtės, ekonomiku shpall datat pėr sistemin e ditės dhe atė tė pjesshėm - Albania

Pėr studentėt e ditės do tė ketė vetėm katėr ditė kohė pėr provimet e vjeshtės Jonida Tashi Fakulteti Ekonomik nė Tiranė shpall datat e provimeve pėr sezonin e vjeshtės, pėr studentė
- Shtuar 6 vite mė parė
»V E N D I M PĖR HAPJEN E PROGRAMEVE TĖ STUDIMIT, TĖ CIKLIT TĖ PARĖ NĖ SHKOLLĖN E LARTĖ UNIVERSITARE PRIVATE, “UNIVERSITETI “MARIN BARLETI””   - Keshilli i Ministrave

  V E N D I M  PËR  HAPJEN E PROGRAMEVE TË STUDIMIT, TË CIKLIT TË PARË NË SHKOLLËN
- Shtuar 6 vite mė parė


»OPINION/ Statistikat, FMN, dhe shumė tė tjerė - BalkanWeb

Nga Milva Ekonomi Nė tė gjitha vendet e pavarura, pavarėsisht nėse janė tė mėdhenj apo tė vegjėl shfaqet nevoja pėr tė pasur statistika zyrtare.Termi statistika zyrtare, do tė thotė grumbullim, pė
- Shtuar 7 vite mė parė


»Provimet e vjeshtės, ja datat pėr Ekonomikun dhe Gjuhėt e Huaja - Ballkan

Autori i Lajmit: Entela DurajStudentėt e Universitetit tė Tiranės qė kanė provime tė mbartura do t i japin ato nė muajin shtator. Fakulteti i Gjuhėve tė Huaja dhe ai i Ekonomikut ka afishuar tashm
- Shtuar 7 vite mė parė


»Tė nderuar anėtarė tė Kabinetit Qeveritar, Tė nderuar tė ftuar, Sapo kemi pėrfunduar analizat vjetore tė punės sė ēdo dikasteri tė ekzekutivit dhe problemet qė kanė dalė mė japin m - Keshilli i Ministrave

Tė nderuar anėtarė tė Kabinetit Qeveritar, Tė nderuar tė ftuar, Sapo kemi pėrfunduar analizat vjetore tė punės sė ēdo dikasteri tė ekzekutivit dhe problemet qė kanė dalė mė japin mundėsinė tė refl
- Shtuar 11 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 9 ->9 0 total_found -> total_found 1 9 ->9 0 time -> time 1 0.008 ->0.008 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 menaxhim ->menaxhim 0 docs[0] -> docs[0] 1 2810 ->2810 0 hits[0] -> hits[0] 1 3638 ->3638 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 operacionesh ->operacionesh 0 docs[1] -> docs[1] 1 380 ->380 0 hits[1] -> hits[1] 1 404 ->404

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos