Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Menaxhim Transporti"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Sezoni turistik, Qeveria plan transformues masash - Keshilli i Ministrave

Fjala e kryeministrit Rama nė prezantimin publik tė masave tė qeverisė pėr ēeljen dhe mbarėvajtjen e sezonit
- Shtuar 4 javė mė parė


»Reforma arsimore, domosdoshmëri objektive apo objektiv i politikës?! - BalkanWeb

Në Shqipëri të gjithë bien dakord mbi domosdoshmërinë e realizimit të një reforme të plotë në arsim. Çdo qeveri është përpj
- Shtuar 5 muaj mė parė»Buxheti i ri, qeveria shkurtime masive nė investime dhe shpenzime - Gazeta Shqip

Financat publike  Sot debati maratonė nė Parlament. PD regjistron 56 diskutues BLEDAR HOTI
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Shkarkimi i policëve rrugorëPrençi: Lëvizje e duhur e Tahirit - Shqiptarja.com

TIRANE- Ish Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Shemsi Prençi vlerëson lëvizjen e ministrit Tahiri për ndryshimin e 88 efektivëve të policisë rrugore
- Shtuar 1 vit mė parė


»Për një mirëmenaxhim të ekosistemit pyjor - BalkanWeb

Strategjia për zhvillimin e pyjeve dhe kullotave ka si qëllim sigurimin e menaxhimit dhe zhvillimit të qëndrueshëm e shumëfunksional të burimeve pyjore dhe kullosore
- Shtuar 1 vit mė parė


»Tabaku: Tirana ėshtė ndarė njėherė e pėrgjithmonė nga zhvillimi klientelist - BalkanWeb

TIRANE- JICA i ka dorėzuar sot Bashkisė sė Tiranės studimin 2-vjeēar pėr infrastrukturėn nė Tiranė. Nė kėtė studim janė propozuar master-plane me njė perspektivė afatgjatė, deri nė vitin 2027 si dhe p
- Shtuar 1 vit mė parė


»Berisha: Sistemi fiskal favorizon biznesin, ulje taksash pėr investimet e huaja - Gazeta 55

21-06-2012 / Gazeta 55 Zhvillohet forumi ekonomik Shqipëri-Gjermani, Kreu i Qeverisë shpalos potencialet ekonomike si dhe fton biznesin gjerman të zgjerojë investimet n
- Shtuar 3 vite mė parė
»Hapen 11 programe profesionale në universitete - Gazeta Start

Janė tė paktėn 11 programe studimi dyvjeēar pėr tė rinjtė qė kryejnė arsimin e mesėm. Universiteti i Durrėsit do tė ofrojė pėr tė rinjtė programe studimi pėr mirėmbajtjen e rrjeteve kompj
- Shtuar 3 vite mė parė»Albert Brojka: Ku gaboi Ramadhe pse ka sukses Basha - Shqiptarja.com

TIRANE-  Albert Brojka, kryetar i bashkisë së Tiranës në vitet 1996-2000, në një intervistë për "Shqiptarja.com" shprehet pro projekteve të
- Shtuar 3 vite mė parė


»Rama Berisha e Topi perplasen per universitetet private - Metropol

08/03/2012  Kreu socialist sulmon fiktivitetin tė arsimit privat nė vend Kreu socialist Edi Rama nė ditėn kushtuar mėsuesve ka deklaruar se programi i tij pėr arsimin ka tė bėjė me
- Shtuar 3 vite mė parė


»Emergjencat, vdes nė helikopter 85-vjecari nga Puka - BalkanWeb

TIRANE - Pjesa mė e madhe e Shqipėrisė vijon tė jetė nėn borė, por nė veri trashėsia e borės vijon tė sjellė probleme nė qarkullim dhe si pasojė emergjenca tė shumta si nevojat pėr mjek dhe mami. Prej
- Shtuar 3 vite mė parė


»Tirana, si do tė ndahen 70 milionė USD - Panorama


- Shtuar 3 vite mė parė


»Shqiperia nis eksportin e mineraleve drejt Kines - Gazeta Standard

Ankorohet anija gjigante do te ngarkohet me 46 mije tone hekur Ulen ne menyre te ndjeshme kostot e transportit per njesi Shq
- Shtuar 3 vite mė parė


»Na dėgjoni, pa votoni - Panorama


- Shtuar 3 vite mė parė


»Pikct e fituesit te fundit me formularin A3 ne baze te degeve. - Gazeta Standard

UNIVERSITETI I TIRANEumlS 4919.70 Histori 001 4917.80 Gjeografi 002 5066.90 Gjuhe - Letersi 003 5192.60 Biologji 005 4462.40 Fizike 008 4983.50
- Shtuar 3 vite mė parė


»Privatizimet cilet fitojne e cilet humbasin - Shekulli

Nje fushate e ethshme privatizimesh eshte shpallur si nje nder shtyllat kryesore te qeverisjes se Berishes. Pas nismes Shqiperia nje euro nisme e cila nuk u mor vesh as si u zbatua as cfare impakti
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 92 ->92 0 total_found -> total_found 1 92 ->92 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 menaxhim ->menaxhim 0 docs[0] -> docs[0] 1 2810 ->2810 0 hits[0] -> hits[0] 1 3638 ->3638 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 transporti ->transporti 0 docs[1] -> docs[1] 1 5370 ->5370 0 hits[1] -> hits[1] 1 6662 ->6662

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos