Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Menaxhim Turizmi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Sezoni turistik, Qeveria plan transformues masash - Keshilli i Ministrave

Fjala e kryeministrit Rama nė prezantimin publik tė masave tė qeverisė pėr ēeljen dhe mbarėvajtjen e sezonit
- Shtuar 4 javė mė parė»Universitetet, MAS do 12 mijë kuota më pak se vjet, shpërndarja për çdo degë - BalkanWeb

TIRANE - Reduktohen me 12 mijë, kuotat e pranimit në universitetet publike në krahasim me vitin e shkuar. Ministria e Arsimit dhe Sportit ka propozuar rreth 19 mijë kuota për
- Shtuar 3 muaj mė parė


»EKSKURSIONET PĖRTEJ LOKALIZMAVE - Gazeta Shqip

ARBĖR ZAIMI Rrugės nga Prishtina pėr Tiranė po shfletoja autobiografinė e Petro Markos, sė cilės himarjoti i ka dhėnė formėn e njė vetinterviste, apo tė njė dialogu tė gjatė
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Tė njohim Shqipėrinė nga Ilva Tare, Berati, pushoni me historinė - Ora News

Rrugėtimi nė qytetet shqiptare, qytete qė mbartin vlera historike e kulturore, me dėshirėn pėr tu futur nė skutat mė tė fshehta tė trashėgimisė, pėr tė zbuluar gjėrat e vogla, qė mund tė jenė burim
- Shtuar 4 muaj mė parė


»MAGJIA E VALBONĖS TURISTIKE - Tirana Observer

Nga Ndini R. Bardhi
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Reforma arsimore, domosdoshmëri objektive apo objektiv i politikës?! - BalkanWeb

Në Shqipëri të gjithë bien dakord mbi domosdoshmërinë e realizimit të një reforme të plotë në arsim. Çdo qeveri është përpj
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Siguria kombėtare, ‘GSH’ zbardh dokumentin: Rrezik, terrorizmi e nacionalizmi ekstrem - BalkanWeb

TIRANE - Terrorizmi dhe nacionalizmi ekstrem, armėt e shkatėrrimit nė masė, sulmet kibernetike dhe trafiqet e pali-gjshme pėrbėjnė njė kėrcėnim nė rritje pėr sigurinė tonė kombėtare. Paralajmėrimi jep
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Siguria kombėtare, GSH zbardh draftin: Rrezik, terrorizmi e nacionalizmi ekstrem - BalkanWeb

TIRANE - Terrorizmi dhe nacionalizmi ekstrem, armėt e shkatėrrimit nė masė, sulmet kibernetike dhe trafiqet e pali-gjshme pėrbėjnė njė kėrcėnim nė rritje pėr sigurinė tonė kombėtare. Paralajmėrimi jep
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Zonja e Pare jep doreheqjen per tu punesuar ne Banken e Shqiperise - Shekulli

pBashkeshortja e Presidentit te Republikes Odeta Nishani prej me shume se nje jave eshte punesuar ne departamentin e administrates ne Banken e Shqiperise Burimet per gazeten Shqip pohuan se doreheqja
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Kryeministri Berisha zhvillon njė bashkėbisedim me pedagogė, studentė dhe pėrfaqėsues tė kompanive partnere tė FASTIP   - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Berisha zhvilloi sot një tryezë të rrumbullakët me pedagogë, studentë dhe përfaq&
- Shtuar 2 vite mė parė


»Kryeministri Berisha bashkėbisedon me pėrfaqėsues tė bizneseve tė huaja nė Shqipėri   - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Berisha bashkëbisedoi sot, me rreth 150 përfaqësues të bizneseve të huaja që oper
- Shtuar 2 vite mė parė


»Kryeministri Berisha prezanton programin pėr punėsimin, nė takimin me studentė tė universiteteve tė Tiranės   - Keshilli i Ministrave

Së pari, një falënderim të përzemërt studentëve e pedagogëve të universiteteve të
- Shtuar 2 vite mė parė


»Kryeministri Berisha bashkėbisedon me qytetarė dhe fermerė tė Lushnjės mbi projektin e Shqipėrisė sė zhvilluar evropiane   - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Berisha ishte sot pranë qytetarëve e Lushnjës, në një bashkëbisedim  të zgjeruar me ta, nga ku d&eu
- Shtuar 2 vite mė parė


»Saranda, turizmi dhe peshkimi - Panorama


- Shtuar 3 vite mė parė»Berisha: Sistemi fiskal favorizon biznesin, ulje taksash pėr investimet e huaja - Gazeta 55

21-06-2012 / Gazeta 55 Zhvillohet forumi ekonomik Shqipëri-Gjermani, Kreu i Qeverisë shpalos potencialet ekonomike si dhe fton biznesin gjerman të zgjerojë investimet n
- Shtuar 3 vite mė parė»Hoteleri-turizmi ne Shqiperi dhe shkollat elitare ne Zvicer - Top Channel

Ndërsa turizmi vjen e bëhet një sektor gjithmonë e më i rëndësishëm në ekonominë shqiptare, një staf i kualifikuar në gjendje që të
- Shtuar 3 vite mė parė


»Master part-time, kriteret per te aplikuar ne Ekonomik Luljeta Ndoka - Koha Jonë

Fakulteti i Ekonomise ka celur regjistrimet per master profesional, me kohe te pjesshme. Dekanati i ketij fakulteti ka publikuar te gjitha kriteret, afat dhe llojet e programeve te studimit ku mund te
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 85 ->85 0 total_found -> total_found 1 85 ->85 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 menaxhim ->menaxhim 0 docs[0] -> docs[0] 1 2810 ->2810 0 hits[0] -> hits[0] 1 3638 ->3638 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 turizmi ->turizmi 0 docs[1] -> docs[1] 1 4913 ->4913 0 hits[1] -> hits[1] 1 7142 ->7142

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos