Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Merale Ferati"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ish-komandantët e UÇK-së, do të kërkojnë mandate për BDI - IndeksiOnline

Madje ky përcaktim i Ahmetit për përbërjen e listave, komentohet se BDI po paralajmëron një politikë më agresive kundrejt bllokut maqedonas që do t
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Maqedonia nė zgjedhje, votimiecėn i qetė, shqiptarėt shpresojnė  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Sulmohet lagjja me shqiptarė SHKUP- Maqedonia organizon sot zgjedhjet lokale nė sfondin e njė krize politike mes maxhorancės qeveritare tė djathtė dhe opozitės
- Shtuar 2 vite mė parė


»Pėrfundon gara zgjedhore nė Maqedoni, PDSH akuzon pėr parregullsi - Gazeta 55

24-03-2013 / Gazeta 55 -- Menduh Thaçi nuk voton, s’gjen emrin në listë -- Të drejtën e votës e kanë realizuar 1.001.757 qytetar&eum
- Shtuar 2 vite mė parė


»Librat shkollor nė Maqedoni me gabime - Shekulli


- Shtuar 3 vite mė parė


»Zenke ne parlamentin e Maqedonise mes deputeteve te BDI-se dhe PDSH-se - Zėri i Amerikės

Nje zenke verbale ndermjet deputeteve shqiptare te Bashkimit Demokratik per Integrim dhe Partise Demokratike Shqiptare per pak sa nuk u shkallezua ne incident fizik gjate nje seanc
- Shtuar 4 vite mė parė


»Zenke ne parlamentin shqiptar mes deputeteve te BDI-se dhe PDSH-se - Zėri i Amerikės

Nje zenke verbale ndermjet deputeteve shqiptare te Bashkimit Demokratik per Integrim dhe Partise Demokratike Shqiptare per pak sa nuk u shkallezua ne incident fizik gjate nje sean
- Shtuar 4 vite mė parė


»Incident ne parlamentin e Maqedonise - Zėri i Amerikės

Nje zenke me fjale ndermjet deputeteve shqiptare te Bashkimit Demokratik per Integrim dhe Partise Demokratike Shqiptare per pak sa nuk eskaloi ne incident fizik gjate nje seance te pasdites ne Parl
- Shtuar 4 vite mė parė


»Incident midis deputeteve te BDI dhe PDSH - News of Albania

Foto ilustruese parlamenti Maqedoni Shkup 29 korrik 2011 NOA- Ne Parlamentin e Maqedonise ka ndodhur nje incident midis deputeteve te BDI dhe PDSH-se ku me kete rast ne
- Shtuar 4 vite mė parė


»Maqedoni, partitė gati listat pėr deputetė - Ora News

Partitë politike në Maqedoni deri nesër para mesnate do të duhet të dorëzojnë listat për deputetë, për shkak të skadimit të afatit pë
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 9 ->9 0 total_found -> total_found 1 9 ->9 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 merale ->merale 0 docs[0] -> docs[0] 1 12 ->12 0 hits[0] -> hits[0] 1 13 ->13 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 ferati ->ferati 0 docs[1] -> docs[1] 1 715 ->715 0 hits[1] -> hits[1] 1 1382 ->1382

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos