Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Mesjete"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pak Pape do ta kemi Po Zotin - News of Albania

Transmetuar me 21092014 - 0753 Nga Artur Zhejibr br Ndoshta ndodh kudo keshtu Ne vendet e vogla dhe ne vendet me histori zymtake si e jona Vizita e nje Pap
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Papa mes nesh - Panorama

e Diele 21 Shtator 20141223 pm brbrEDMOND TUPJAbrbrSSSAbrASSĀ  Ā  Ā  Ā  Sot Papa Francesku vjen ne Shqiperi Plot njezet vjet pas vizites se Papes Gjon Pali II kur ne pushtet ishte
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kryepremi dhe nje qiri per James Foley - Panorama

e Enjte 28 Gusht 20141213 pm GJERGJ METAbrbrĀ  Ekzekutimi i gazetarit James Foley me ka tronditur thelle Jam ulur disa here te shkruaj dicka per ate qe po ndodh ne Irak e ne Siri
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kronika e qytetit tim - Panorama

e Shtune 23 Gusht 20141226 pm AGRON GJEKMARKAJbrbrĀ  Fale natyres qe e ka rrethuar edhe gjate komunizmit Shengjini nuk konsiderohej nje qytet i dores se trete si fjala bie Memali
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Nikolla Skandalet me Universitetet - Vizion Plus

brbrPer here te pare nga dita e marrjes se vendimit per heqjen e licencave dhe pezullimin e nje sere institucionesh te arsimit te larte privat por edhe mbylljen e disa filialeve publike ministja e ars
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Toponimet Tavo Te zgjidhet problemi trajtim serioz nga ministri shqiptar dhe ai grek - News of Albania

Transmetuar me 05022014 - 1454 Vangjel Tavo PUBLICITET Tirane 5 shkurt 2014 NOAal- Deputeti i Levizjes Socialiste per Integrim Vangjel
- Shtuar 9 muaj mė parė»Mesjeta shqiptare, dorėshkrimii panjohur i Shuteriqit - Shqiptarja.com

Dhjetė vjet nga humbja e Dhimitėr Shuteriqit suplementi Rilindasi publikon nga arkivat shkrimi me titullin “Mesjeta shqiptare” i shkruar nė korrik tė vitit 1977, nė Dhėrmi ku trajtohet kon
- Shtuar 1 vit mė parė


»Mesjeta shqiptare - Shqiptarja.com

Ç’është Mesjeta shqiptare gjer te Skënderbeu, një kohë errësire? Kohë e errët po, se e njohim pak e aspak. Kohë errësire jo dhe me kaq pa
- Shtuar 1 vit mė parė


»Batuta në fushatë, Berisha: Fallxhorja i tha Ramës se do humbë - BalkanWeb

SHKODËR- Teksa pak ditë na ndajnë nga zgjedhjet e 23 qershorit, krerëve të dy partie të mëdha në vend, Sali Berisha (PD) dhe Edi Rama (PS) përvec akuzave d
- Shtuar 1 vit mė parė


»Berisha: Kreu i PS, sulm investitoreve te huaj ne Shqiperi - Koha Jonë

Kryeministri Sali Berisha e ka cilesuar qendrimin e kreut te PS-se ndaj investitoreve te huaj ne vend si rikthim te hijeve te se shkuares ku nuk pranohej kapital i huaj ne vend. Ne takimin e zhvilluar
- Shtuar 1 vit mė parė


»Berisha peruron ujesjellesin ne Porto Romano Premtim i mbajtur - ABC News

Rjedh nga ujësjellësi i ri. Tek kryeministri ka shijen e një premtimi të mbajtur. Spitalla, Porto Romano dhe Këneta në Durrës tani furnizohen me 24 orë uj
- Shtuar 1 vit mė parė


»“Rama per heqjen e TVSH-se, favorizon miliarderet ne PS Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Nga Rrogozhina ku prezantoi kandidatet e Partise Demokratike per deputete, Kryeministri Sali Berisha tha se kreu socialist, Edi Rama, po mashtron ne premtimet e tij per heqjen e taksave. Duke akuzuar,
- Shtuar 1 vit mė parė


»Rama Fshati si ne mesjete - Top Channel

Se çfarë ka ndodhur këto 8 vite qeverisje të Berishës me fshatin, nga Labinot-Fusha në qarkun e Elbasanit, Edi Rama e ka përmbledhur me dy fjalë: rrë
- Shtuar 1 vit mė parė


»Qosja ne Fiks-Fare Dialektalizmat dhe politika - Top Channel

Një ndër figurave më të rëndësishme dhe përfaqësuese të kombit shqiptar, akademiku Rexhep Qosja ishte i ftuar mbrëmjen e së hënës n&eum
- Shtuar 2 vite mė parė


»Rama, durrsakeve: Me votoni, jam nga Durresi - Koha Jonë

Kryetari i Partise Socialiste Edi Rama prezantoi dje ne qytetin e Durresit programin e PS-se per zhvillimin e vendit. Duke folur per projektin e qytetit bregdetar, Rama kerkoi votat durrsakeve, pervec
- Shtuar 2 vite mė parė


»Fier femijet mesojne ne magazina - Vizion Plus

Fier femijet mesojne ne magazina E enjte 07 Mars 2013 1630 Fier femijet mesojne ne magazinaVetem 1 km larg qytetit te Fierit nxenesit studiojne ne kushte mjerane Godina e shkolles se fshatit Mbye
- Shtuar 2 vite mė parė


»Ana e erret e Vatikanit - Vizion Plus

Ana e erret e Vatikanit E merkure 13 Shkurt 2013 1748 p Papa Benedikti XVI Qe prej dites se hene kur Papa Benedikti XVI njoftoi se do te jape doreheqjen me 28 shkurt gazeta me e madhe ne Gjermani
- Shtuar 2 vite mė parė


»Nxenesit e Kallmit mesim si ne mesjete - Vizion Plus

Nxenesit e Kallmit mesim si ne mesjete E merkure 13 Shkurt 2013 1325 p styletext-align justifyĀ p Nxenesit e Kallmit mesim si ne mesjeteNe kushte mesjetare me shume se 200 nxenes zhvillojne cdo d
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 125 ->125 0 total_found -> total_found 1 125 ->125 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 mesjete ->mesjete 0 docs[0] -> docs[0] 1 125 ->125 0 hits[0] -> hits[0] 1 135 ->135

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos