Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Mijera"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Iran protesta kunder sulmeve me acid ndaj femrave pa ferexhe - Panorama

e Enjte 23 Tetor 20141256 pm Me mijera iraniane kane dale ne protesta ne kryeqytetin Teheran dhe qytetin tjeter te madh Isfahan duke ngritur zerin kunder sulmeve me acid ndaj femr
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Kanceri i gjirit PD Rama dhunoi imazhin e grave - News of Albania

Transmetuar me 24102014 - 1143 Tirane 24 tetor 2014 NOAal- Partia Demokratike akuzoi Kryeministrin Edi Rama per dhunim te imazhit te
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Shperdoroi parate e te verberve paditet kreu i shoqates Sinan Tafaj - Shekulli

brbrNikoleta Kovacibrbr brbrMinistria e Mireqenies Sociale dhe Rinise kallezoi dje penalisht Kryetarin e Shoqates se te Verberve Sinan Tafajn Burime nga Ministria bejne me dije se kallezimi ndaj Tafa
- Shtuar 1 ditė mė parė


»PD Qeverise Mos e rrit taksen e qarkullimit - News of Albania

Transmetuar me 23102014 - 1159 Tirane 23 tetor 2014 NOAal- Deputeti demokrat Florion Mima nga nje dalje nga selia blu i kerkoi qeveri
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Premiera komedi politike ne Teatrin e Metropolit - Panorama

e Enjte 23 Tetor 20141302 pm p classwp-caption-text Alfred Trebicka dhe Rozi Kostani ne shfaqjen Ata hyne pa trokiturbrbrMe valixhet gati mobiliet e mbuluara si ne rastet e largim
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Torrovica rrezikon te permbytet - Vizion Plus

brbrDimri duket se do te sjelle te tjera permbytje ne disa zona te Lezhes per shkak te mungeses se fondeve Situata eshte paralajmeruar edhe per mijera banore te zones se Torovices ku fusha ka pesuar n
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ndoka dhe At Nikolla Marku firmosin peticionin per te drejten e votes se emigranteve - News of Albania

Transmetuar me 21102014 - 1051 Milano 21 tetor 2014 NOAal- Ne Milano te Italise me iniciative te Frontit Demokristian Shqiptar gjate nje takimi me perfaqesue
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Serbet duhet te fitojne luften me veten - Panorama

e Diele 19 Tetor 20141236 pm brbrARDIAN TURKU Ā brbrp classwp-caption-text Ardian TurkuSSSAbrASSU desh nje ndeshje futbol li midis Kombetares sone dhe asaj te Serbise qe ne menyre
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Poroshenko Zona neutrale ne Ukraine pjese e paktit - Vizion Plus

brbrPresidenti i Ukraines Petro Poroshenko tha se parlamenti do ta miratoj vendimin per kufijte e sakte te zones neutrale ndermjet separatisteve proruse dhe forcave te sigurise se Ukraines ne pjesen l
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Dokle Nese Rama terhiqet nga vizita ka humbur 3-0 ne tavoline politikisht - Panorama

e Diele 19 Tetor 20140925 am p classwp-caption-text Namik DoklebrbrPer Namik Doklen nese Edi Rama do te terhiqet nga vizita ne Beograd do te thote se e ka humbur 3 me 0 ne tavolin
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Nuk deklaroi ne kufi mijera euro hetohet nga Prokuroria e Korces - News of Albania

Korce 18 tetor 2014 NOAal- Ne Prokurorine e Korces nga ana e policise u be referimi i materialeve per veprat penale Pastrimi i produkteve te vepres penale ose veprimtarise kriminale dhe Mosdeklarimi n
- Shtuar 1 javė mė parė


»Baruti ballkanik - News of Albania

Transmetuar me 18102014 - 0047 Nga Artur Zhejibr br Drejtor i Mapobr br Beogradi na ktheu befas shume e shume kohe mbrapa Ne kohe dhe hapesire dhe padysh
- Shtuar 1 javė mė parė


»Dhuna ne Beograd nje ceshtje europiane - News of Albania

Transmetuar me 17102014 - 2353 Nga Andi Bejtjabr br Ish drejtor i lajmeve ne Tv Klan analistbr br Ne date 23 tetor UEFA pritet te jape vendimin per dhune
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ndeshja historike nxori ne arene demonet e nacionalizmit serb - News of Albania

Transmetuar me 17102014 - 2337 Sali Berisha Nga Prof Dr Sali Berishabr br Deputet i Partise Demokratike ish Kryeministerbr Zhvillim
- Shtuar 1 javė mė parė


»De Biasi Nuk ka kushte per perseritjen e ndeshjes - News of Albania

Giani De Biasi del serish ne mbrojtje te skuadres se tij per ate qe ndodhi ne mbremjen e zeze te Beogradit citon Supersportbr br Ne nje interviste dhene per radio Crc tekniku italian flet per moment
- Shtuar 1 javė mė parė


»Berisha Te angazhojme avokatet me te mire serbet po fshehin incidentet - Panorama

e Premte 17 Tetor 20141220 pm Ish-kryeministri Sali Berisha ka denuar reagimin e zyrtareve te larte te shtetit serb te cilet sipas tij ia vune fajin Kombetares shqiptare per agres
- Shtuar 1 javė mė parė


»Dhuna ne Beograd nje ceshtje europiane - Panorama

e Premte 17 Tetor 20141207 pm ANDI BEJTJAbrbrĀ  Me date 23 tetor UEFA pritet te jape vendimin per dhunen dhe nderprerjen e ndeshjes Serbi-Shqiperi per nje nga konkurrimet me te re
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ndeshja Serbi-Shqiperi Rama Shfaqje e denueshme dhune dhe racizmi - News of Albania

Botuar me 14 tetor 2014 21 40 Perditesuar me 15 tetor 2014 2208br br Kryeministri i vendit Edi Rama e ka cilesuar si nje shfaqje e denueshme dhune dhe racizmi ate cka ndodhi mbremjen e djeshme gjate
- Shtuar 1 javė mė parė


»SHBA 038 BE per Serbi-Shqiperi - Vizion Plus

brbrDepartamenti Amerikan i Shtetit ne reagimin e pare per incidentet gjate ndeshjes Serbi-Shqiperi shpreh keqardhje per nderprerjen e takimit nga dhunabr Zedhenesja e DASH Xhen Psaki tha ne nje konfe
- Shtuar 1 javė mė parė


»Perballje etnike apo ndeshje sportive - News of Albania

Transmetuar me 15102014 - 0127 Nga Dorina Hoxhabr br Edhe hapi me i vogel perpara ne fushen e mendimit te lire dhe te jetes vetjake eshte fituar gjate gjit
- Shtuar 1 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 5338 ->5338 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 mijera ->mijera 0 docs[0] -> docs[0] 1 5338 ->5338 0 hits[0] -> hits[0] 1 6642 ->6642

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos