Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Milazim Halilaj"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet - IndeksiOnline

Sipas listës së siguruar nga lajmi.net, Qendra për Numërimin e Rezultateve ka bërë gati të nxjerrë rezultatet e kandidatëve të partive politik
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Legalizimet, emrat e rinj qė marrin tapitė - Panorama

 lista e legalizimeveBashkia TiranėEmėrtimi i territorit  Komuna Dajt ZK 2460  QESARAKEOSMAN YMER DISHARAMADAN,NEZIR GANI HALDEDAAGRON SAMI H
- Shtuar 6 vite mė parė


»Kukës, radhë në tunel nga fluksi i kosovarëve - Gazeta Start

“Vetėm gjatė orės 07 - 23 tė ditės sė kaluar nė Shqipėri kanė hyrė pėrmes doganės sė Morinit tė rrethit tė Kukėsit rreth 3000 mjete tė llojeve tė ndryshme, ndėrsa gjatė ditės sė sotme nga ora 06 - 11
- Shtuar 6 vite mė parė


»Fluksi i madh i udhėtarė pėr nė Shqipėri krijon radhė edhe nė Tunel - Gazeta 55

Fluksi i madh i udhėtarėve nga Kosova qė po i drejtohen bregdetit shqiptar, ka krijuar rradhė tė gjata jo vetėm afėr hyrjes sė tunelit tė Kalimashit, por edhe n
- Shtuar 6 vite mė parė


»Tiranė-Durrės, 3000 familjet qė do tė marrin tapi - Gazeta Shqip

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atėsia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALL
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 5 ->5 0 total_found -> total_found 1 5 ->5 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 milazim ->milazim 0 docs[0] -> docs[0] 1 194 ->194 0 hits[0] -> hits[0] 1 278 ->278 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 halilaj ->halilaj 0 docs[1] -> docs[1] 1 1194 ->1194 0 hits[1] -> hits[1] 1 1790 ->1790

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos