Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Mimoza Lugjaj"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Itali, pranga 47-vjeēares, kėrkohej pėr vjedhje - Ora News

Një 47-vjeçare shqiptare është arrestuar nga policia italiane, pas një urdhëri arresti nga policia shqiptare.   Sipas Zyrës Qendrore Komb&e
- Shtuar 4 vite mė parė


»Pranga nė Itali ish-shefes kontabėl, vodhi gjykatėn - Gazeta Mapo

Arrestohet nga policia italiane, pas shumė hetimesh e gjurmimesh, 47-vjeēarja Mimoza Lugjaj. Pėr tetė vjet me radhė kishte mundur t’u shpėtonte prangave Tiranė Njė 47-vjeēare i kishte sh
- Shtuar 4 vite mė parė


»Ish-shefja kontabel u zhduk me parate e Gjykates se Kavajes kapet ne Itali - Gazeta Standard

style=positionrelativez-index2> Artan Koci Tete vjet ne kerkim nderkombetar per vjedhjen e nje sasie te konsideru
- Shtuar 4 vite mė parė


»Arratiset me paratë e gjykatës, kapet në Itali ish- zyrtarja shqiptare - BalkanWeb

ALESANDRIA- Ish shefja e kontabilitetit të gjykatës së Kavajës prej 9 vitesh në kërkim për abuzim me detyrën dhe përvetësim të paligjshëm &e
- Shtuar 4 vite mė parė


»Itali arrestohet 47-vjecarja shqiptare kerkohej per vjedhje - Shekulli

Nje 47-vjecare shqiptare eshte arrestuar nga policia italiane pas nje urdher arresti nga policia shqiptare. Sipas Zyres Qendrore Kombetare Interpol Tirana eshte arrestuar 47-vjecarja Mimoza Lugjaj
- Shtuar 4 vite mė parė


»Itali, pranga 47-vjeēares shqiptare, kėrkohej pėr vjedhje - Ora News

Një 47-vjeçare shqiptare është arrestuar nga policia italiane pas një urdhër arresti nga policia shqiptare. Sipas Zyrës Qendrore Kombëtare
- Shtuar 4 vite mė parė


»Ekstradohet nga Italia, sh zyrtarja qė abuzoi me detyrėn - Panorama

Ėshtė arrestuar pėr qėllime ekstradimi drejt vendit tonė, shtetėsja shqiptare e shpallur nė kėrkim ndėrkombėtar, Mimoza Pjetėr Lugjaj, 47 vjeē, lindur nė Peshkopi dhe banuese nė Durrės. Ish
- Shtuar 4 vite mė parė


»PADIA CIVILE, banorėt e Gėrdecit kėrkojnė 360 milionė lekė dėmshpėrblim - Albania

Laureta Rryēi TIRANĖ - Banorėt e Gėrdecit pėrcaktojnė faturėn e parė financiare, duke kėrkuar nė rrugė gjyqėsore dėmshpėrblim pėr pasojat e tragjedisė sė 15 marsit tė vitit 2008. Me anė tė njė padie
- Shtuar 5 vite mė parė


»Lista e personave "Wanted" ne France - Koha Jonë

Gjate ketij viti Interpol Tirana ka ekstraduar 15 persona nga vende te ndryshme te Europes 252 shqiptaret qe ndodhen ne listen e me te kerkuarve ne bote jane publikuar zyrtarisht nga zyra e I
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 10 ->10 0 total_found -> total_found 1 10 ->10 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 mimoza ->mimoza 0 docs[0] -> docs[0] 1 4575 ->4575 0 hits[0] -> hits[0] 1 7049 ->7049 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 lugjaj ->lugjaj 0 docs[1] -> docs[1] 1 11 ->11 0 hits[1] -> hits[1] 1 23 ->23

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos