Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Mjekja Emanuela Zhuli"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Sarandė, spitali SOS pėr gjak - Top Channel

Shkojnė pranė nivelit zero rezervat pėr gjak nė spitalin “Petro Nako” tė Sarandės. Kjo ka vėnė nė alarm drejtuesit, tė cilėt edhe dje kanė pėrsėritur a
- Shtuar 5 vite mė parė


»Mjekėt: Reparti i urgjencave, gati ēdo ditė pėrballet me mungesėn e rezervave - Gazeta Shqip

Sarandė, spitali SOS pėr gjak Shkojnė pranė nivelit zero rezervat pėr gjak nė spitalin “Petro Nako” tė Sarandės. Kjo ka vėnė nė alarm drejtuesit, tė cilėt edhe dje kanė pėrsėritur apel
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 2 ->2 0 total_found -> total_found 1 2 ->2 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 mjekja ->mjekja 0 docs[0] -> docs[0] 1 905 ->905 0 hits[0] -> hits[0] 1 1316 ->1316 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 emanuela ->emanuela 0 docs[1] -> docs[1] 1 858 ->858 0 hits[1] -> hits[1] 1 947 ->947 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 zhuli ->zhuli 0 docs[2] -> docs[2] 1 203 ->203 0 hits[2] -> hits[2] 1 257 ->257

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos