Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Muhamet Hasmuja"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Anėtarėsimi nė NATO dhe modestia e ushtarakėve shqiptarė - Gazeta Sot

Nga Xheladin ĒELMETASot, shqiptarėt, tė gjithė sė bashku festojnė evenimentin mė tė madh nė historinė e tyre; anėtarėsimin nė aleancėn mė tė fuqishme tė Globit, NATO. Ėshtė njė finalizim i sukse
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.078 ->0.078 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 muhamet ->muhamet 0 docs[0] -> docs[0] 1 2195 ->2195 0 hits[0] -> hits[0] 1 2978 ->2978 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 hasmuja ->hasmuja 0 docs[1] -> docs[1] 1 1 ->1 0 hits[1] -> hits[1] 1 1 ->1

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos