Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Muharrem Daka"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Administratorja: Paratë e "Sudes", brenda 15 korrikut - BalkanWeb

TIRANE - Procesi i shqyrtimit dhe verifikimit të pretendimeve të kreditorëve të firmës "Sude" do të përfundojë brenda gjysmës së parë të kor
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Zgjedhjet 8 qershorit nė Kosovė, ja lista e kandidatėve tė PDK e VV - Ora News

Prishtine- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i dha edhe 24 orė kohė partive politike pėr tė pėrmirėsuar listat zgjedhore pėr zgjedhjet e 8 qershorit. Ndėrkohė mediat kanė nisur
- Shtuar 6 muaj mė parė


»“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin - BalkanWeb

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Zaganjori pret delegacionin nga Kosova, bashkėpunim pėr njė gjyqėsor tė pavarur - Ora News

Kryetari i Gjykatės sė Lartė tė Republikės sė Shqipėrisė, Xhezair Zaganjori, si dhe anėtarė tė tjerė tė kėsaj gjykate, kanė pritur njė delegacion tė nivelit tė lartė tė Kėshillit Gjyqėsor tė Kosovė
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Politikanët bëjnë thirrje për zgjedhje demokratike - IndeksiOnline

(E plotësuar) Kryetari i Aleancës Kosova e Re Behgjet Pacolli, ka votuar në vendbanimin e tij në Hajvali, në shkollën “Shkëndija”.
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Kosova votoi, pjesėmarrja 45,79% pa veriun. Ja fituesit sipas rezultateve tė para - BalkanWeb

PRISHTINĖ-Nė orėn 19 janė mbyllur rreth 800 qendrat e votimit nė 38 komuna tė Kosovės, ku sot ėshtė votuar pėr pushtetin komunal.Kryetarja e Komisionit Qendror tė Zgjedhjeve, Valdete Daka,
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Kosova votoi, pjesėmarrja 45,79% pa veriun. LDK kryeson nė Prishtinė, PDK e 3-ta - BalkanWeb

PRISHTINĖ-Ka pėrfunduar mbrėmjen e sė dielės, procesi zgjedhor nė Kosovė, i pari gjithėpėrfshirės nė vend, prej shpalljes si shtet i pavarur. Nga rezultatet paraprake bėhet me dije se nė k
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Kosova votoi, KQZ pjesėmarrja 45,79% pa veriun. Ja fituesit sipas rezultateve tė para - BalkanWeb

PRISHTINĖ-Nė Kosovė ka nisur tė dielėn nė mėngjes procesi i votimit pėr zgjedhjen e pushtetarėve komunalė, tė parat zgjedhje ku pėrfshihen edhe komunat veriore tė saj tė banuara me shumicė serbe.
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Shpallet listat e plotë me emrat e kandidatëve të FRD-së - Shqiptarja.com

Pas mesnatës, Fryma e Re Demokratike ka publikuar listën e plotë me emrat e deputetëve në 12 qarqet e vendeve.I pari në listë do të jetë dhe ish-kreu i sht
- Shtuar 1 vit mė parė


»Statusi, 100 intelektuale apel Rames te votoje tre ligjet Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Shkon ne 100 numri i personaliteteve te vendit qe mbeshtesin peticionin drejtuar kreut socialist, Edi Rama, qe te lejoje deputetet socialiste te votojne tre projektligjet qe do te realizonin marrjen e
- Shtuar 2 vite mė parė


»Topalli peticion Ramės me 100 buxhetorė: Lejo votimin e ligjeve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Dje u firmos nga 28 intelektualė TIRANE - Pas 23 intelektualėve shqiptarė tė cilėt i dėrguan dje Kuvendit njė peticion mes sė cilit i kėrkonin kryetarit tė Par
- Shtuar 2 vite mė parė


»Lista me emrat e 158 ushtarakėve, qė u ėshtė lidhur pėrfitimi me datė 5 shkurt - Panorama

Emer                  Atėsia                Mbiemer                     Perfitimi                      Qyteti Adem    Ramiz    Mula    P.Parakohshem    Kukes Agim    V
- Shtuar 3 vite mė parė»Fituesit e specializimeve te Mjekėsia - Metropol

06/04/2011  Tė pėrzgjedhurit pėr 33 specialitetet e ndryshme mjekėsore Shpallen zyrtarisht kandidatėt fitues qė do tė ndjekin programin e specializimeve nė Fakultetin e Mjekėsisė. P
- Shtuar 4 vite mė parė


»Presidenti Topi dekreton falje dhe uljen e dėnimit pėr 367 tė burgosur - Albania

Presidenti fal edhe tė dėnuar nga Gjykata e Krimeve tė Rėnda. Nė dekretin presidencial bėjnė pjesė dhe krerėt e firmave piramidale Me njė dekret krejtėsisht tė papritur Presidenti i Republikės
- Shtuar 5 vite mė parė


»Topi liron nga burgu 114 tė dėnuar, ulet dėnimi pėr 239 tė tjerė, pėrfiton edhe Alimuēa - Panorama

Fatos MahmutajPresidenti “boshatis” burgjet, lirohen 114 vetė, u fal gjobat e dhėna nga gjykatat 14 tė tjerėve, ndėrsa ul plot 501 vite burg pėr 239 tė dėnuar. Dekreti
- Shtuar 5 vite mė parė


»Presidenti Topi fal tė dėnuarit, ja lista e plotė me 367 emrat - Ballkan

Autori i Lajmit: RedaksiaMe njė dekret krejtėsisht tė papritur dhe tė pa lajmėruar si asnjėherė tjetėr mė parė, duke urdhėruar dalje nga qelitė si dhe ulje vitesh dėnimi pėr plot 367 persona, Pres
- Shtuar 5 vite mė parė


»DEKRET PĖR FALJE DĖNIMI NR. 6516. - Presidenca

D E K R E T PĖR FALJE DĖNIMI Nė mbėshtetje tė nenit 92, pika “b” dhe 93 tė Kushtetutės sė Republikės sė Shqipėrisė, nenit 70 tė Kodi Penal tė Republikės sė Shqipėrisė, nenit 1 t
- Shtuar 5 vite mė parė


»Falja e denimit nga Presidenti, lista me emrat - BalkanWeb

Dekreti i plote i Presidentit te Republikes Bamir Topi DEKRET PėR FALJE DėNIMI NR. 6516. Neni 1 1. Abedin Spaho Reshlani dėnuar nga Gjykata e Apelit Vlorė me vendim
- Shtuar 5 vite mė parė


»Testimet pėr Shkollėn e Policisė, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit - Albania

TIRANĖ - Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė sė Shtetit bėn publike listėn me 1128 emrat e kandidatėve qė kanė aplikuar pėr tė ndjekur studimet nė Shkollėn Bazė tė Policisė pėr “Patrullė tė
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 40 ->40 0 total_found -> total_found 1 40 ->40 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 muharrem ->muharrem 0 docs[0] -> docs[0] 1 2481 ->2481 0 hits[0] -> hits[0] 1 3623 ->3623 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 daka ->daka 0 docs[1] -> docs[1] 1 960 ->960 0 hits[1] -> hits[1] 1 2042 ->2042

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos