Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Mushkerite"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Te dhena tronditese per kancerin e mushkerive - News of Albania

Transmetuar me 22102014 - 1320 Foto ilustruese Nje kerkim i fundit shkencor evidenton se kanceri ne mushkeri mund te nise 20 vite me p
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ditari i Kroit Ramizi trondit Byrone Enveri shume keq sdo vije me ne zyre - Panorama

e Marte 9 Shtator 20141502 pm p classwp-caption-text ENVER HOXHA DHE RAMIZ ALIAbrbrDitari i Haxhi Kroit Lajmi i papritur ne tetorin e vitit 1984brbrTani do punojme me nje rregull
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kanceri i mushkerive aparati i ri qe ndihmon ne diagnostikimin e semundjes - News of Albania

Transmetuar me 12092014 - 0842 Foto ilustruese PUBLICITET Nje termometer i frymemarrjes mund te shnderrohet ne nje instrument i
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ramizi trondit Byrone Enveri shume keq sdo vije me ne zyre - Panorama

e Marte 9 Shtator 20141502 pm p classwp-caption-text ENVER HOXHA DHE RAMIZ ALIAbrbrDitari i Haxhi Kroit Lajmi i papritur ne tetorin e vitit 1984brbrTani do punojme me nje rregull
- Shtuar 1 muaj mė parė


»E varros ne oborr Nena mbyt foshnjen E kisha me mikun e babait - Panorama

e Premte 5 Shtator 20140858 am p classwp-caption-text SHTEPIA E FAMILJES SIRIKA KU NDODHI NGJARJAbrbrI dashuri i martuar me 5 femije i mohon atesine 29-vjecarja vretĀ  foshnjen d
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Aktiviteti qe stervit te gjithe muskujt dhe mban ne forme zemren - News of Albania

Transmetuar me 08082014 - 1340 Foto arkiv PUBLICITET Ecja me biciklete eshte njelloj si te thuash shendet i plote Kjo pasi nje aktivite
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Uje i ftohte per tu freskuar ja cilat jane disavantazhet - News of Albania

Transmetuar me 23072014 - 0750 Pjesa me e madhe e njerezve e preferojne te freskohen nepermjet konsumit te ujit te ftohte e madje ne shuam raste edhe me akull
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Portugalia i prish planet Ganes fiton dhe kualifikon SHBA - News of Albania

Cristiano Ronaldo dha shkendijen e pare te ndeshjes ne minuten e peste me nje goditje kros qe papritur preku tranversen ndersa 5 minuta me pas portugezi shkarkoi nje te djathte te fuqishme por Dauda n
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Transporti nderurban si ndryshon ne te gjithe Shqiperine - News of Albania

Ministri i Transportit dhe Infrastruktures Edmond Haxhinasto shpalli sot nje plan me 4 faza per organizimin e sherbimit te transportit nderqytetes Duke folur ne nje tryeze te zgjeruar ku merrnin pjese
- Shtuar 5 muaj mė parė»Cfare mund ta lendoje foshnjen gjate shtatzenise - Shekulli

Kafshet dhe ushqimi Rreziku me i madh i cili vjen nga kafshet eshte infektimi me toksoplazme nga macet dhe listeria gjendet ne djathin dhe qumeshtin e pa pasterizuar Tek shtat
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Nje veprim lidhur me telefonin qe shkurton jeten - News of Albania

Transmetuar me 01042014 - 1557 PUBLICITET Jane te shumte personat te cilet qendrojne te fiksuar para aparatit celular duke derguar mes
- Shtuar 7 muaj mė parė»Rruga e Elbasanit projekt i ri - Vizion Plus

Qe te shmangni per mushkerite tuaja kete re pluhuri qe gjendjet gjithnje ne Rrugen e Elbasanit prane Fakultetit Filologjik keshilla qe ju japim eshte qe te perpiqeni te mos kaloni ne kete zone
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Nje veprim i bere shpesh ne pishine demton rende mushkerite - News of Albania

Transmetuar me 07032014 - 1557 Te besh urinen ne pishine mund te shkaktoje probleme te renda shendetesore Elementet qe permban urina te perziere me klorin q
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Zbuloni organin qe nuhat njesoj si hunda - News of Albania

br Sipas zbulimeve te fundit edhe mushkerite kane disa receptore te ererave te ngjashem me ata te hundes Pra nuk eshte vetem hunda ajo qe ndjen eren dhe nuhat Mushkerite kane funksion nuhates q
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Ja cndodh pasi hiqni doren nga cigarja - Shekulli

pShkencetaret kane identifikuar rreth 4000 kimikate ne tymin e duhanit dhe ne mesin e tyre rreth 50 patogjene te kancereve te ndryshem Organizata Boterore e Shendetesise ka deklaruar se per shkak te p
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Mushkerite gjashte simptomat e semundjes - Shekulli


- Shtuar 12 muaj mė parė


»Kuriozitete qe nuk i dini per hunden tuaj - Shekulli

p styletext-align justifyHunda duhet mbi te gjitha per te marre fryme lirisht dhe deri ketu nuk ka asgje te re Me pas nevojitet per te nuhatur dhe per te ndiere ererat Per disa te tjere eshte edhe nje
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kuriozitete per hunden qe nuk i dini - Shekulli

p styletext-align justifyHunda duhet mbi te gjitha per te marre fryme lirisht dhe deri ketu nuk ka asgje te re Me pas nevojitet per te nuhatur dhe per te ndiere ererat Per disa te tjere eshte edhe nje
- Shtuar 1 vit mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 136 ->136 0 total_found -> total_found 1 136 ->136 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 mushkerite ->mushkerite 0 docs[0] -> docs[0] 1 136 ->136 0 hits[0] -> hits[0] 1 147 ->147

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos