Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Mushkrit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Berat, ajėr i ndotur nga guroret, 100 tė sėmurė nga mushkritė - Ora News

Berat – Mbi 100 banorė tė lagjes “Guri i Bardhė” nė Urėn Vajgurore prej 15 vjetėsh thithin ajrin e ndotur falė punės sė 20 guroreve nė kėtė zonė. Aktiviteti priva
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Arsyet pse kėrcejnė mbi ujė delfinėt - BalkanWeb

Njė ndėr gjitarėt mė tė bukur konsiderohet padyshim dhe delfini. Siē e dimė, tendenca e vazhdueshme pėr tė kėrcyer mbi ujė ėshtė njė nevojė themelore pėr kėtė specie. Nėse nuk e dinit mė parė,
- Shtuar 2 muaj mė parė»Pika turistike e Kastrės, punonjėsit e qarkullimit aksion pėr pastrimin e saj VIDEO - Ora News

Fushatės e cila po ndėrmeret nė tė gjitha qytet e vendit pėr njė mjedis tė pastėr dhe vėmendje ndaj kurorave tė gjelbėrta, i janė pėrgjigjur edhe punonjėsit e qarkut tė Elbasanit, tė cilėt janė pėr
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Humbet jeten 23 vjecarja vuante nga nje semundje e rralle - News of Albania

PUBLICITET br br Tirane 2 mars 2014 NOAal- Studentja Oltiana Saliasi e shtruar ne Qendren Spitalore Universitare ne Tirane prej dhjetorit te vitit te kaluar ka humbur jeten diten e sotmebr
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Humbet jetën 23 vjeçarja, vuante nga një sëmundje e rrallë - IndeksiOnline

 Studentja Oltiana Saliasi e shtruar në Qendrën Spitalore Universitare në Tiranë prej dhjetorit të vitit të kaluar, ka humbur jetën ditën e sotme.
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Problemet e frymëmarrjen, mjeket: 12 % mbi 40 vjeç vuajnë nga mushkritë - BalkanWeb

TIRANË-Spitalit të mushkërive i shtohen nga sot 8 aparatura të reja të spirometrisë, që kanë si funksionon diagnostikimin e sëmundjeve pulmonare përme
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Problemet me frymėmarrjen, mjekėt: 12 % mbi 40 vjeē vuajnė nga mushkritė - BalkanWeb

TIRANĖ-Spitalit tė mushkėrive i shtohen nga sot 8 aparatura tė reja tė spirometrisė, qė kanė si funksionon diagnostikimin e sėmundjeve pulmonare pėrmes matjes sė vėllimit tė ajrit. Aparaturat janė tė
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Rama: E vėrteta me taksat. Nuk pėrmbyset Shqipėria se shtohet me 10 lekė karburanti - BalkanWeb

TIRANĖ-Kryeministri Edi Rama bashkėbisedim me qytetarėt ku ka zbardhur paketėn fiskale duke shpjeguar sesa do tė ndikojė nė xhepat e qytetarit sistemi i ri fiskal. “Ne kemi marrė pėr
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Taksat, Rama: Të mos përdoret makina për xhiro, të ecim se jemi shëndoshur - BalkanWeb

TIRANË-“Ta racionalizojmë taksën e makinës, se jemi bërë populli që kemi dyfishuar peshën trupore nga mungesa totale e lëvizjes”. Kështu u
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Kujtimet/ Pano Taēi, jeta buzėlumit pranė njė arixhiu - Shqiptarja.com

TIRANE - Sa e vėshtirė qenka tė shkruash pėr Pano Taēin, njėsoj si pėr tė vėrtetėn!Nuk e di prej sa kohėsh, ndoshta qysh atėherė kur lexova njė poezi erotike tė Pano Taēit, midis nesh u kr
- Shtuar 1 vit mė parė


»Pano Taçi, jeta buzëlumit pranë një arixhiu - Shqiptarja.com

TIRANE - Sa e vështirë qenka të shkruash për Pano Taçin, njësoj si për të vërtetën!Nuk e di prej sa kohësh, ndoshta qysh atëhe
- Shtuar 1 vit mė parė


»Berisha: Nga sot Durrėsi me ujrat kristal. Rama i guroreve e merr pėrgjigjen mė 23 Qershor - BalkanWeb

DURRĖS-“Durrėsi do tė ketė ujra tė pastra dhe turistėt do tė vėrshojnė nė bregdetin e tij”. Kėtė garanci dha kryeministri Sali Berisha sot teksa inauguroi impiantin e pastrimit tė ujrave t
- Shtuar 2 vite mė parė


»Inagurohet impianti i ujėrave tė zeza nė Durrės, Berisha: Rritje tė turizmit - Gazeta Idea

Durrės- Ėshtė inaguruar paraditen e sotme
- Shtuar 2 vite mė parė


»Berisha: Nga sot Durrėsi me ujėrat kristal. Rama i guroreve e merr pėrgjigjen mė 23 Qershor - BalkanWeb

DURRĖS-“Durrėsi do tė ketė ujra tė pastra dhe turistėt do tė vėrshojnė nė bregdetin e tij”. Kėtė garanci dha kryeministri Sali Berisha sot teksa inauguroi impiantin e pastrimit tė ujrave t
- Shtuar 2 vite mė parė


»AK, protestë para Ministrisë së Bujqësisë - Gazeta Start

“Akademikėt qė kanė aderuar nė Aleancėn KuqeZi tė indinjuar nga degradimi i sektorit tė bujqėsisė kanė djegur tė gjithė sė bashku gradėt e tyre shkencore pėr t’i dhėnė njė mesazh tė qartė ministrit tė
- Shtuar 3 vite mė parė


»Djemtė Plangprishės - Tema


- Shtuar 3 vite mė parė


»Gjirokaster plagos kunatin pastaj vetevritet - Top Channel

Një 55 vjecar nga Tepelena ka plagosur me armë kunatin dhe më pas u vetëvra. Ngjarja e rëndë ndodhi sot në Gjirokastër. Alket Salaj dhe Ag
- Shtuar 3 vite mė parė


»Një filozofi më proaktive në punën e “Avokatit të Popullit”! - BalkanWeb

Më së fundi Republika e Shqipërisë e ka “Avokatin e Popullit”! Një individ në moshë të re, i ngarkuar me ambicie dhe me një fasadë mediati
- Shtuar 3 vite mė parė


»“Blloku anti-Tabak” i profesorit - Gazeta 55

07-01-2012 / Nga Qemal Sakajeva Së voni, në  Kosovë, u vendos shtatorja e Hasan Prishtinës. Ato ditë, Radiotelevizioni  i Kosovës kishte transmetuar
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 54 ->54 0 total_found -> total_found 1 54 ->54 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 mushkrit ->mushkrit 0 docs[0] -> docs[0] 1 54 ->54 0 hits[0] -> hits[0] 1 58 ->58

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos