Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ndertimtarise"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rama Fund abuzimit te pushtetit vendor qe ka dhene leje ne shkelje te ligjit - News of Albania

Transmetuar me 23082014 - 1026 PUBLICITET Tirane 23 gusht 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama komentoi mbledhjen e Keshillit Kom
- Shtuar 3 muaj mė parė»2013-ta viti i shqiptareve - News of Albania

Transmetuar me 30122013 - 1607 Edi Rama PUBLICITET Viti 2013 qe njesoj si viti 1992 do te shenohet ne historine e re politike te Shqipe
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Kurban Rama Bulqizamodel i ekonomise se Berishes - Shqiptarja.com

Te tjera rreth shkrimit TIRANE-Kryetari i Partise Socialiste publikon ne faqen e tij zyrtare ne Twitter pjesen e dyte te librit Kurban.Ne pjesen e dyte ku duket dhe kopertina
- Shtuar 3 vite mė parė


»Sa korrupt jane gjermanet - Deutsche Welle

Nje udhetim per kenaqesi per punonjesin e ndermarrjes apo nje pakete me vere per mjeket korruspioni ne Gjermani ka shume forma. Ne Keln nje pjese e materilit prej celiku i ishte shitur nje t
- Shtuar 3 vite mė parė


»Fatmir Gjata shumefishoi krimet komuniste me romanin Keneta - Gazeta Standard

Instituti i Studimeve per Krimet dhe Pasojat e Komunizmit ka organizuar dje nje konference ne 65-vjetorin e gjyqit te famshem te sabotatoreve qe u shoqerua me pushkatimin e ty
- Shtuar 3 vite mė parė


»Rama: Ja abuzimet dhe lejet e ndertimit - Koha Jonë

Lejet e ndertimit kane qene, prej 11 vjetesh, nga nje akuzat konstante qe i jane bere per shperdorim ish-kreut te Bashkise se Tiranes. Ne konferenca ka folur shkurt per shpifje dhe per asgje te vertet
- Shtuar 3 vite mė parė


»Te korruptuar e pertace Paragjykimet e gjermaneve per greket - Deutsche Welle

Te korruptuar dhe pertace - te tille jane greket po ti besosh shtypit bulevardesk gjerman thote i inatosur Dimitrios K. Ka 25 vjet qe ai jeton ne Gjermani por kaq i merzitur nuk ka qene asnje
- Shtuar 3 vite mė parė


»Se bashku - te ndertojme te ardhmen - Javet nderkulturore ne Frankfurt mbi Main - Deutsche Welle

Bildunterschrift Groszligansicht des Bildes mit der Bildunterschrift Foto simbolikeEdhe kete vit ashtu si ne vitet e tjera kur zhvillohen javet nderkulturore ne Frankfurt Mbi Main nuk mungojn
- Shtuar 3 vite mė parė


»Per nje cope magazine Madhesia e germave Nga Feti Zeneli 07/02/2011 123400 - Gazeta Standard

Nese do ti kunderpergjigjeshim me te njejten monedhe ndonje bejtexhiu te rendomte qe sle dite pa shkruar vargje kunder qeverise dhe Kryeministrit te saj ne gazetat e majta duke i perfshire dhe
- Shtuar 4 vite mė parė


»Rekord vizitoresh Mbyllet Panairi Nderkombetar i Ndertimtarise dhe Arkitektures - Deutsche Welle

shte nje ngjarje qe zhvillohet cdo dy vjet BAU 2011 - Panairi Nderkombetar i Ndertimtarise dhe Arkitektures ne Mynih qe njihet me emrin BAU e ku prezantohen kompanite me te rendesishme te deges
- Shtuar 4 vite mė parė


»Vepra e Radovickes qe ben drite edhe sot - Albania

Nje nga hidrocentralet e medhenj te pagezohet me emrin Petrit Radovicka Prof. Dr. Kico Negovani Me 22 nentor 2010 armata e madhe e ndertimtarise dhe e eksperteve pedagogjiko- shkencor
- Shtuar 4 vite mė parė


»Ana e erret e perkushtimit ndaj ardhmerise - Koha Jonë

"Ne nje te ardhme me te larget ne te gjithe do te jemi te vdekur". Kjo thenie vjen nga nje prej ekonomisteve me te famshem te te gjitha koherave - John Maynard Keynes, babait te Makroekonomise, i cili
- Shtuar 6 vite mė parė


»Nderron jete pronari i Tv Alsat, Vebi Velija - Koha Jonë

Pas nje semundje te rende, mbremjen vone te se premtes, nderroi jete ne moshen 61-vjecare Vebi Velija. Ai ishte pronar i Korporates Rajonale Ballkanike te Industrise dhe Konsulences VEVE Group dhe i r
- Shtuar 6 vite mė parė


»"Klik Ekspo Group", ne Edicionin e 15-te i Panairit te Pervitshem Nderkombetar te Tiranes - Koha Jonë

"Klik Ekspo Group", erdhi ne Pallatin e Kongreseve, permes Edicionit te 15-te i Panairit te Pervitshem Nderkombetar te Tiranes dhe po vazhdon ditet e tij te hapura per te gjithe, duke bere qe ne mjedi
- Shtuar 6 vite mė parė


»100 kompanite me te medha te globit - Koha Jonë

Te kesh nje ekonomi te mire eshte qellimi i secilit prej nesh. Pikerisht per kete, te dish se kush jane aktivitetet dhe bizneset, te cilat gjenerojne fitime te larta, mbetet gjithmone nje kuriozitet.
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 16 ->16 0 total_found -> total_found 1 16 ->16 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ndertimtarise ->ndertimtarise 0 docs[0] -> docs[0] 1 16 ->16 0 hits[0] -> hits[0] 1 22 ->22

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos