Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Nderkaq Interpoli"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vrau 17 vite me pare ekstradohet nga Italia 39 vjecari - News of Albania

Tirane 12 tetor 2011 NOA- Nje 39 vjecar nga Elbasani i shpallur ne kerkim nderkombetar per vrasje u ekstradua mesditen e sotme nga Italia. Dashamir Kolgjini ishte shpallur ne kerkim nderkombeta
- Shtuar 4 vite mė parė


»Akuzohen per vrasje tre te kerkuar mberrijne nga jashte - Shekulli

TIRAN- Tre persona te akuzuar per krimin e vrasjes dy nga te cilet te ne gjykim u ekstraduan dje nga zyra e Interpol Tiranes nga Belgjika Italia dhe Anglia. Gezim Gazmir Halitaj 42 vjec nga Laci La
- Shtuar 4 vite mė parė


»Ekstradohet nga Italia trafikanti i denuar - Shekulli

TIRAN- Ekstradohet nga Italia nje person i kerkuar nga Policia Shqiptare per akuzen e trafikimit te femrave dhe shfrytezimit per qellime prostitucioni. Klodian Gjini 44-vjec nga fshati Kcire i Puke
- Shtuar 4 vite mė parė


»Trafiku i organeve vendimi per rastin Medicus pas 15 ditesh - Gazeta Standard

Ne Gjykaten e Qarkut ne Prishtine ka vazhduar seanca e konfirmimit te aktakuzes lidhur me nje rrjet te dyshuar per trafikim me organe te njerezve i njohur ndryshe si rasti Medi
- Shtuar 4 vite mė parė


»Ndjekja e Julian Assange per motive politike - Gazeta Shqip

Deklarata Ne nje interviste dhene per BBC-ne avokati i tij ka deklaruar se pas kesaj perpjekjeje qendron vete SHBA Ndjekja e Julian Assange themeluesit te sajtit te internetit Wikileaks i kerkuar
- Shtuar 4 vite mė parė


»SHBA Departamenti i Shtetit kufizon hyrjet ne programin kompiuterik per te dhenat diplomatike - Zėri i Amerikės

Qeveria amerikane po perpiqet qe te parandaloje rrjedhjen e ardhshme te informacionit sekret sic ndodhi me publikimin e mijera dokumentave sekrete ne faqen Wikileaks. Zyrtare amerkane thane
- Shtuar 4 vite mė parė


»Assange Klinton duhet te largohet - Ora News

E perjavshmja amerikane online Time publikon ne faqen e saj te internetit nje interviste me Julian Assange ne te cilen themeluesi i Wikileaks thote se ne daljen ne drite te rrjedhjes me te fundit
- Shtuar 4 vite mė parė


»Meta Ftoj Edin ne gjirin e Lalzit ta qeras me ngjale te fresket - Panorama

/ / Ndersa e ftoi kreun socialist ne gjirin e Lalzit atje ku socialistet e akuzojne per nje vile ne pronesi te tij Meta i kerkoi selise roze ti drejtohen institucioneve qe
- Shtuar 4 vite mė parė


»Prokuroria akuza7 personave pertrafikim organesh - BalkanWeb

PRISHTINE-Nje prokuror i Bashkimit Evropian ka akuzuar shtate persona si te dyshuar per rrjetin nderkombetar te trafikimit te organeve qe operojne ne Kosove njoftoi agjencia e lajmeve AP.
- Shtuar 4 vite mė parė


»Trafiku i organeve ne Kosove prokurori i BE 7 te dyshuar - Shekulli

Nje prokuror i Bashkimit Evropian ka percaktuar shtate persona si te dyshuar per rrjetin nderkombetar te trafikimit te organeve qe operojne ne Kosove njoftoi agjencia e lajmeve AP. Kjo agje
- Shtuar 4 vite mė parė


»Italia Interpoli serbnenvleresoi rrezikunnuk na lajmeruan - BalkanWeb

ROME - Sherbimet informative te Beogradit nenvleresuan rrezikun e ultrasve serbe . Deklarata u be nga ministri i Brendshem i Italise Roberto Maroni. Mesazhi qe morem nga nga Interpoli ne B
- Shtuar 5 vite mė parė


»Bogdanov Jam nacionalist si gjithe serbet nuk jam nje tiger i Arkanit - Gazeta Standard

Federata Serbe e Futbollit ne kundersulm Organizim katastrofik. Ndeshja Itali - Serbi mund te riluhet. Jam nacionalist si te gjithe serbet nuk jam p
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ne 8 muaj Interpoli ekstradon 42 shqiptare te kerkuar - Metropol

15/09/2010Krimet me te shpeshta per te cilat jane denuar jane vrasja dhe trafikimi Ne muajt ne vijim jane planifikuar te tjera ekstradime TIRANE- Nga janari i ketij viti Interpol Tira
- Shtuar 5 vite mė parė


»Perfaqesimi i Kosoves nga misionet nderkombetare - Koha Jonë

Bashkesia Nderkombetare ende nuk ka gjetur nje formule precize se si te veproje ne Kosove dhe me Kosoven, thone analistet per ceshtje politike ne Prishtine. Ata mendojne se qe nga shpallja e pavaresis
- Shtuar 6 vite mė parė


»Interpoli te kuptoje se Kosova, nuk eshte Serbi - Koha Jonë

Zijadin Gashi* Institucionet e Kosoves zotohen se do te angazhohen me shume qe Interpoli te mos arrestoje apo ndaloje qytetaret e Kosoves mbi bazat e fletarrestimeve te Serbise. Presidenti Fat
- Shtuar 6 vite mė parė


»"Populli" kapet ne Uruguaj - Koha Jonë

TIRANE - Nga Shqiperia ne Ameriken Latine. Bashkim Driza themeluesi i firmes piramidale "Populli", eshte vene ne pranga ne vendin e larget, Uruguaj. Mashtruesi i me shume se 304 mije shqiptareve gjate
- Shtuar 7 vite mė parė


»Mashtroi me 2,5 mln dollare kapet pas 12 vitesh - Koha Jonë

Artan Cena Prangoset ne Itali, mashtruesi i 2,5 milione dollareve ngjarje e ndodhur ne vitin 1995. Policia italiane e qytetit te Varezes, pas kerkeses se Interpol Tiranes, ka bere te mundur p
- Shtuar 7 vite mė parė


»Kapet si sllave "Shota" e Haklajve - Koha Jonë

Artan Cena Identiteti si mashkull me origjine sllave, nuk e ka penguar policine suedeze qe te zbulonte vendstrehimin e "Shotes se Haklajve", e shpallur ne kerkim qe prej gjashte vitesh per vep
- Shtuar 7 vite mė parė


»Interpoli ve ne pranga pese te kerkuar - Koha Jonë

TIRANE - Kater persona, te shpallur ne kerkim nderkombetar nga drejtesia shqiptare, jane ndaluar dy ditet e fundit, ne disa prej qyteteve evropiane, Athine, Bruksel dhe Rome, si rezultat i bashkepunim
- Shtuar 7 vite mė parė


»Vrau nenen e Elsa Liles, ekstradohet - Koha Jonë

Interpoli ekstradon nga Italia, Albenc Agon, i denuar nga Gjykata e Tiranes, me 20 vjet burg, per vrasjen 11 vjet me pare te Eva Vishaj, nenes se kengetares se njohur, Elsa Lila. I arrestuar ne Itali
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 20 ->20 0 total_found -> total_found 1 20 ->20 0 time -> time 1 0.027 ->0.027 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 nderkaq ->nderkaq 0 docs[0] -> docs[0] 1 6777 ->6777 0 hits[0] -> hits[0] 1 7889 ->7889 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 interpoli ->interpoli 0 docs[1] -> docs[1] 1 1298 ->1298 0 hits[1] -> hits[1] 1 1628 ->1628

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos