Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ne Call Center"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Corriere Della Sera: Shqipëria “L’America” e re e italianëve - BalkanWeb

TIRANE (Shqipëri) – “A e dini se çfarë ishte fjala e parë e djalit tim? “Babi”, që do të thotë baba në gjuhën shqipe. Ndoshta kjo
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Prokuroria pushon hetimet pėr ish-konsullen Shqiptare nė Milano - Shqiptarja.com

TIRANE- Prokuroria e Tiranės ka pushuar hetimet pėr ish-konsullen Shqiptare nė Milano Nausika Spahia. Spahia u kallėzua penalisht nė prokurori nga Ministria e Jashtme pas dyshimeve se ajo kishte abuzu
- Shtuar 1 javė mė parė


»Prokuroria pushon hetimet përish-konsullen Shqiptare në Milano   - Shqiptarja.com

TIRANE- Prokuroria e Tiranës ka pushuar hetimet për ish-konsullen Shqiptare në Milano Nausika Spahia. Spahia u kallëzua penalisht në prokurori nga Ministria e Jashtme pas
- Shtuar 1 javė mė parė


»"Gazzetta dello Sport", reportazh dedikuar De Biasit - IndeksiOnline

E përditshmja më e madhe e sportive në Itali, "Gazzetta dello Sport", i ka kushtuar një hapësirë të vecantë një reportazhi rreth eksperie
- Shtuar 2 javė mė parė


»Semundja e paralajmeruar - Panorama

e Marte 7 Tetor 20141235 pm JORIDA TABAKUbrbrĀ  Nuk jane shume te largeta ato dite kur vendin e pushtuan pankartat e medha te arritjeve qeveritare krekosja me e madhe duket se ish
- Shtuar 3 javė mė parė


»Krimi ekonomik “gjurmon” Call Center-at e Tiranës - IndeksiOnline

Seksioni i Krimit Ekonomik në policinë e Tiranës ka nisur pasditen e djeshme një aksion për të drejtën e autorit, aksion që është përqend
- Shtuar 4 javė mė parė


»Call Center-at në Tiranë në shënjestrën e policisë, aksion për të drejtën e autorit - BalkanWeb

TIRANË- Seksioni i Krimit Ekonomik në policinë e Tiranës ka nisur sot një aksion për të drejtën e autorit. Aksioni në fjalë ka si shënjestër
- Shtuar 4 javė mė parė


»Qeveria iu pėrgjigj borxheve, kompanitė tė respektojnė kontratat - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Edi Rama inspektoi sot pasdite fazėn e dytė tė punimeve pėr ndėrtimin e bypass-it tė Durrėsit, njė investim me vlerė 8 milionė eu
- Shtuar 4 javė mė parė


»Punėsimi real pėr gratė dhe vajzat, sfida jonė - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Edi Rama zgjodhi qytetin e Vlorės, ceremoninė e ēeljes sė Zyrės sė re tė Punės, pėr tė uruar ndryshe 8 Marsin, Ditėn e Gruas.
- Shtuar 4 javė mė parė


»Taksimi i ndershėm, mbajtėm zotimin pėr rritjen e pagės sė mėsuesit - Keshilli i Ministrave

Bashkėbisedimi i Kryeministrit, Edi Rama, me mėsuesit me rastin e 7 Marsit: Besoj qė ka qenė njė kohė e mjaft
- Shtuar 4 javė mė parė


»Qeveria trefishon fondin e nxitjes sė punėsimit - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama, sot, nė vizitėn e tij nė Panairin e Punėsimit 2014, ku mbi 80 kompani ofrojnė 6 mijė vende tė reja
- Shtuar 4 javė mė parė


»Vlorë,procedohet italiani s'paguante sigurimet që u mbante punonjësve - Shqiptarja.com

VLORË – Administratori italian i një “Call Center” në Vlorë është arrestuar nga policia e qytetit bregdetar pasi prej 1 viti nuk u kishte paguar detyrim
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Punesim i paligjshem ne nje Call Center ne Vlore denoncohet administratori - News of Albania

Vlore 23 shtator 2014 NOAal- Policia e Vlores ka nisur procedimin penal ndaj administratorit te nje kompanie Call Center ne Vlorebr br Nen akuzen per Punesim i paligjshem dhe Fshehja e te ardhurave
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Meta: Prioritet zgjerimi i sektorit privat, mundëson punësimin - BalkanWeb

TIRANE- Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim (LSI), Ilir Meta mori pjesë në ceremoninë e çertifikimit të një grupi të rinjsh në Paskuqan, t&e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Meta: Zgjerimi i sektorit privat ështëprioritet për punësimin e të rinjve - Shqiptarja.com

TIRANE- Zgjerimin e sektorit privat në vend, kreu i LSI Ilir Meta, njëherësh kryetar i Kuvendit, e sheh si një prioritet për të realizuar rritjen e punësimit. Gjat&e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Meta Formim profesional per te rinjte - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Veliaj porosit drejtoret Rrisni me 10 per qind numrin e nxenesve - Panorama

e Merkure 3 Shtator 20141222 pm p classwp-caption-text Veliaj dje gjate takimit me drejtoretbrbrKur kane kaluar vetem dy dite nga nisja e procesit te regjistrimeve te nxenesve pr
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Hidraulike ne vend te juristeve - Top Channel

Arber Zaimi - “Lëre filozofinë, sociologjinë, ekonominë apo juridikun! Ky vend nuk ka mekanikë, nuk ka hidraulikë, nuk ka inxhinierë. Ti duhet
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kojdheli: Jemi nė demokraci, shteti nuk mund tju gjej punė tė gjithėve - Ora News

Kreu i Shėrbimit tė Punėsimit, Genci Kojdheli tha se shteti nuk mund tju gjej punė tė gjithėve, por sipas tij ajo bėn pėrpjekje pėr tė liberalizuar tregun. Ai i cilėsoi qesharake akuzat e opozitės
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ndiqen penalisht dy administratore ne nje Call Center nuk paguan punonjesit - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 8 gusht 2014 NOAal- Policia e kryeqytetit nisi procedimin penal ne ne gjendje te lire per IndritT 28 vjec banues ne Tirane dhe YuriG administratore te ko
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 209 ->209 0 total_found -> total_found 1 209 ->209 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 call ->call 0 docs[0] -> docs[0] 1 384 ->384 0 hits[0] -> hits[0] 1 657 ->657 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 center ->center 0 docs[1] -> docs[1] 1 1483 ->1483 0 hits[1] -> hits[1] 1 1940 ->1940

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos