Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Neim Durdia"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kėshilli Kombėtar i PD, 336 emrat nė garė pėr 100 vende, nė listė edhe Ēiljeta - Panorama

 Pėr 100 vendet e Kėshillit Kombėtar tė PD-sė janė nė garė 336 kandidatė. Nė listėn e gjatė tė PD-sė, tė bie nė sy se kėngėtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, e cila ishte aktive nė k
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kuvendi i PD-sė, 400 garuesit pėr Kėshill Kombėtar - Gazeta Standard

Njė listė e gjatė emrash ku mes kontribuuesve tė PD-sė, mbi 60 pėr qind e kandidatėve tė propozuar janė tė rinj. Nė kėtė mėnyrė PD-ja ripėrtėrin radhėt e forumit tė lartė, ndėrkohė qė
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 2 ->2 0 total_found -> total_found 1 2 ->2 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 neim ->neim 0 docs[0] -> docs[0] 1 148 ->148 0 hits[0] -> hits[0] 1 205 ->205 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 durdia ->durdia 0 docs[1] -> docs[1] 1 4 ->4 0 hits[1] -> hits[1] 1 4 ->4

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos