Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Nenen"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Bihterin nuk e lene fansat te beje shopping - Klan TV

0 brbr brbrTe jesh e famshme natyrisht qe ka koston e vet sic mund te jete edhe fakti qe nuk mund te besh dot shopping pa te pandaluar njeribrbr brbrKeshtu ndodh edhe me aktoren me te paguar te Turqi
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Djemte kthehen nga Anglia gjejne te ekzekutuar babain - Panorama

e Enjte 23 Tetor 20141256 pm p classwp-caption-text Shtepia e viktimes Pashk MujajbrbrVritet dy dite para se ti vinin nga emigracioni dy djemte Pashk Mujaj u gjet i pajete brenda
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Rrahja deri ne vdekje e Ilia Karelit dergohen per gjykim 13 gardianet greke - News of Albania

13 gardanet e burgut te Nigritas ne Greqi jane derguar per gjykim nga Prokuroria nen akuzen e perfshirjes ne vdekjen e te denuarit shqiptar Ilia Karelibr br Prokuroria ka mbyllur hetimet shtate mujo
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Vdekja e Ilia Karelit dergohen per gjykim 13 gardianet greke - News of Albania

13 gardanet e burgut te Nigritas ne Greqi jane derguar per gjykim nga Prokuroria nen akuzen e perfshirjes ne vdekjen e te denuarit shqiptar Ilia Karelibr br Prokuroria ka mbyllur hetimet shtate mujo
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Sheshi Nene Tereza kthehet ne zone pedonale - Panorama

e Enjte 23 Tetor 20141234 pm p classwp-caption-text Kumbaro dje pas mbledhjes se QeverisebrbrDo te ndalohet parkimi i automjeteve ne sheshin Nene Tereza dhe pergjate bulevardit De
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Nishani Jo rehabilitim figures se diktatorit - Vizion Plus

brbrRikthimi i figures se Enver Hoxhes dhe nderimi qe i eshte bere ne disa raste gjate festimeve per 70 vjetorin e clirimit te atdheut eshte cilesuar si provokues dhe kriminal nga presidenti Bujar Nis
- Shtuar 1 javė mė parė


»Facebook bashkon pas 16 vjetesh nene e bije - Shekulli

SSSAbrASS SSSAbrASS p classMsoNormalbrbr p classMsoNormalITALI - Pas 16 vjetesh nena takon vajzen e saj fale rrjetit social Facebook Kjo i ka ndodhur Almes dhe Ambres te ndara kaq kohe per shkak te
- Shtuar 1 javė mė parė


»Babai mban peng 3 femijet dhe nenen 12 ore pa buke Pranga 1 jave pas lirimit nga burgu - Panorama

e Merkure 15 Tetor 20140913 am brbrBabai i sapoliruar nga burgu mban peng per 12 ore te emen e moshuar dhe tre femijet e tij Jani omo 40 vjec u arrestua serish dje pasi mbylli me
- Shtuar 2 javė mė parė


»Vdes foshnja e sapolindur ne Korce akuze ndaj mjekeve per neglizhence - News of Albania

Vdekja e nje foshnje menjehere pas lindjes eshte denoncuar nga familjaret e nenes ne polici me akuzat se ka pasur neglizhence nga ana e mjekeve Ngjarja ndodhi rreth oreve te para te mengjesit te se en
- Shtuar 3 javė mė parė


»Eni obani zbulon heroin e saj - Klan TV

0 brbr brbrShume prej vajzave jane me te lidhura me babain sesa me nenen madje edhe mashkullin qe duan te kalojne jeten do donte ti ngjante babaitbrbr brbrKy eshte edhe rasti i jursites dhe drejtuese
- Shtuar 3 javė mė parė


»U hakmor se i vrane nenen me vaj ne vesh 35 vjet burg - Panorama

e Marte 7 Tetor 20141330 pm p classwp-caption-text Uran Skuka ne gjyqbrbrUran Skuka bashkeshorti i njeres prej dy nuseve qe vrane vjehrren e tyre ne shkurt te vitit 2013 me vaj te
- Shtuar 3 javė mė parė


»I dehur dhe xheloz nje burre ne Gramsh dhune mbi gruan dhe djalin - News of Albania

Gramsh 7 tetor 2014 NOAal- Komisariati i policise se Gramshit arrestoi ne kushtet e flagrances 56 vjecarin PH banues ne lagjen Sporti Gramshbr br Ndalimi i tij u be ne ambientet e baneses pasi per m
- Shtuar 3 javė mė parė


»Shpat Kasapi cuni i mamit - Klan TV

0 brbr brbrKengetari tetovar Shpat Kasapi qe prej ndarjes me modelen dhe kengetaren Aferdita Dreshaj nuk eshte perfolur me per anen sentimentale duke lene keshtu te paprekur jeten e tij privatebrbr b
- Shtuar 4 javė mė parė


»Flet 17-vjecarja Nxenesja e plagosur Ne prite me nxori mesuesja - Panorama

e Merkure 24 Shtator 20140920 am p classwp-caption-text Aldar Arshia autori i plagosjes te 17-vjecares ne shkollebrbr8220Panorama8221 zbardh deshmine e 17-vjecares qe u godit me p
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Artistja belge kerkon atesine nga ish-Mbreti - Panorama

e Merkure 24 Shtator 20141311 pm Nje artiste belge ka hedhur per shqyrtim ne Gjykate pretendimet e saj se i ati eshte ish-Mbreti i Belgjikes Alberti II i cili ka pasur nje marredh
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kurbin vajza denoncon nenen per dhune - News of Albania

Kurbin 22 shtator 2014 NOAal- Policia e Kurbinit ka nisur procedimin penal ndaj nje gruaje pas denoncimit te bere nga vajza e sajbr br Nga Komisariati i Policise Kurbin filloi procedimi penal ne nga
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Sot qe Papa eshte midis nesh kujtojme Nene Terezen8230 - Panorama

e Diele 21 Shtator 20141219 pm VISAR ZHITIbrbrĀ  Ā  Ā  Nese Nene Tereza do te ishte ende ne kete jete dhe jo ne qiell Ajo sot do teĀ gjendej ketu ne Tirane do te vinte nga kudo pa
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Luana Vjollca josh ne plazh me te pasmet - Panorama

e Shtune 20 Shtator 20141842 pm Linjat e saj duken te bukura edhe poshte fustaneve te ngushta apo veshjeve te tjera skenike po kesaj here moderatorja e Top Channel Luana Vjollca
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Nje djale nga Elbasani rreh nenen tenton te perdhunoje dhe motren - News of Albania

PUBLICITET Elbasan 18 shtator 2014 NOAal- Policia e Elbasanit ka arrestuar ne flagrance nje te ri i akuzuar per dhune ne familje dhe marredhenie seksuale me dhunebr br Sajmir Omeri
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ish-zonja e pare Kam mesazhet e Holande ku tallet me te varfrit - Panorama

e Hene 15 Shtator 20141239 pm Valeri Trierveiler ish e dashura gazetare e Presidentit Fransua Holande e cila gezonte te gjitha privilegjet e nje zonje te pare duke jetuar edhe ne
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1008 ->1008 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 nenen ->nenen 0 docs[0] -> docs[0] 1 1008 ->1008 0 hits[0] -> hits[0] 1 1300 ->1300

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos