Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Neritan Ceken"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rama: Tre ligjet i votojme nese hyjne ne fuqi ne shtator - Koha Jonë

Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama ka pranuar dje se eshte gati te votoj tre ligjet e integrimit, me kushtin e vetem qe ato te hyjne ne fuqi ne muajin shtator. “Jemi te gatshem t’i pergjigjemi ke
- Shtuar 1 vit mė parė


»Dhuna ndaj diplomatit Berisha kerkon komision hetimor Rama probleme psiqike - ABC News

Komision hetimor parlamentar. Kryeministri Berisha është treguar i prerë në kërkesën e tij drejtuar Kuvendit, për të zbardhur dhunën e ushtruar nga kryesoc
- Shtuar 1 vit mė parė


»Odiseja e shqiptareve ne Gjykaten e Europes - Gazeta Shqip

Rekurset AnkesatKjo gjykate mund te trajtoje vetem ankesat ne lidhje me shkeljen e te drejtave te formuluara ne Konvente dhe ne protokolle Gjykata Europiane e te Drejtave te Nje
- Shtuar 3 vite mė parė


»Personalitete te Shqiperise e Kosoves mblidhen ne Kuc - Gazeta Shqip

Ceremonia Presidenti jep urdhrin Nderi i Kombit per patriotin Zenel Gjoleka Presidenti Bamir Topi i shoqeruar nga anetare te Kabinetit mori pjese dje paradite ne ceremonine perkujtimore me rastin
- Shtuar 3 vite mė parė


»Kandidatet nga Shqiperia shpresa e politikes greke - Gazeta Shqip

Shanset e pese minoritareve per te hyre ne Parlament Me zgjedhjet e parakohshme te 6 majit i gjithe spektri i politikes greke kerkon te jape nje prove per fajdexhinjte perendimore se te gjithe jane
- Shtuar 3 vite mė parė


»Shqiptaret humbin dhjetera milione euro nga vonesa - Gazeta Shqip

Kostot Mungesa e nje linje interkonjeksioni mes Kosoves dhe Shqiperise po shkakton probleme te renda teknike dhe financiare ne sistemet elektroenergjetike te dy vendeve ndersa ndertimi i linjes do
- Shtuar 3 vite mė parė


»Perfitimet nga bashkepunimi energjetik Shqiperi-Kosove - Gazeta Shqip

Shqiperia mund te importoje nga Kosova energji gjate nates dhe ne muajt e veres dhe ta eksportoje gjate dites dhe ne muajt e pranveres e vjeshtes. Vleresohet se vetem nga optimizmi i shfryte
- Shtuar 3 vite mė parė


»Milo PD e PS te mos na e dredhin - Gazeta Shqip

PDS Reforma Kryetari i Partise Demokracia Sociale Paskal Milo deklaroi dje se tashme eshte hapur rruga per te bere ndryshime ne sistemin zgjedhor ne vend pas firmosjes se deklarates qe permbante k
- Shtuar 3 vite mė parė


»PAD propozon Ceken ndersa ADK Topallin - Gazeta Shqip

Kandidatet Presidenti Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli eshte propozuar dje si kandidature per Presidente e Republikes nga Partia Aleanca Demokristiane me kryetar Zef Bushatin. Nepermjet nj
- Shtuar 3 vite mė parė


»Berisha Me Klintonin folem per korrupsionin - Gazeta Shqip

Kryeministri flet per VOA Jemi gati te ndryshojme sistemin zgjedhor Kryeministri Sali Berisha zbuloi dje ne nje interviste te dhene per Zerin e Amerikes se sekretarja amerikane e Shtetit Hilari Kli
- Shtuar 3 vite mė parė


»Fajon Shqiperia nuk perben shqetesim per BE-ne - Gazeta Shqip

Miratohet amendamenti penalizues per shkeljen e Shengenit Ne Parlamentin Europian ka rinisur procedura ligjore per pezullimin e liberalizimit te vizave ndaj nje vend qe ka ne vendet e BE-se shtim
- Shtuar 3 vite mė parė


»PAD Propozojne Neritan Ceken per President - Gazeta Shqip

Partia Aleanca Demokratike propozoi dje zyrtarisht emrin e ish-kryetarit te saj Neritan Cekes si kandidat per Presidentin e ardhshem te vendit. Permes nje deklarate per shtyp perfaqesuesit e kes
- Shtuar 3 vite mė parė


»Lame Shqetesimi i Cekes I mbushet xhepat Tani edhe une - Shqiptarja.com

TIRANE- Monumentet me qera duket do te gjenerojne ende debat te forte. Artan Lame sjell sot nje reagim te ashper ndaj Neritan Cekes keshilltarit te kryeministrit per monumentet. Reagimi vjen nje dite
- Shtuar 3 vite mė parė


»Ceka le partine per nje institucion shkencor - Gazeta Shqip

Kryetarit historik te Aleances Demokratike i miratohet doreheqja Partia Aleanca Demokratike tashme nuk ka me ne krye drejtuesin historik Neritan Ceken. Ky vendim mesohet se eshte marre ne nje mble
- Shtuar 4 vite mė parė


»Makthi vret - Shekulli

Perpara syve te mi dhe kolegeve te tjere gazetare bile ne transmetim te drejtperdrejte u pa se si nje qytetar shqiptar u keput ne mes nga plumbat e nje snajperi ndersa ishte thuajse i vetmuar para
- Shtuar 4 vite mė parė


»Neritan Ceka Lundrimi im mbi dy varka - Gazeta Shqip

Neritan Ceka politikani i njohur dhe profesori po aq i njohur i arkeologjise na pret ne zyren e tij ne Kryeministri. Ne nje tabele ne nje korridor te heshtur lexojme titullin e tij zyrtar Neritan C
- Shtuar 4 vite mė parė


»Iliret nje paragjykim po nderron - Shekulli

Pas dhjete vjet kerkimesh ne Risan te Malit te Zi zhvendoset ne Shkoder ekspedita polake nen drejtimin e prof. Piotr Dyczek Shpresojme te gjejme gjurme te qyteteve ilire Qendra e
- Shtuar 5 vite mė parė


»Proteste ne dyert e Kryeministrise. Peshengritesit Afat deri te premten - Gazeta Shqip

Ultimatumi Kombetarja vazhdon te kercenoje me bojkot te Boterorit 2010 nese nuk plotesohen kerkesat Shtanga shqiptare rrezikon ta shohe veten ne kaos. Peshengritesit elitare ne vend vazhdojne te k
- Shtuar 5 vite mė parė


»PDU-ja ne negociata me PD-ne kerkon nje minister dhe 2 zevendesministra - Albania

Eljona Ballhysa Partia per Drejtesi dhe Unitet vazhdon ende negociatat me zyrtare te larte te Partise Demokratike per nenshkrimin se shpejti te marreveshjes per bashkeqeverisje. Vete kreu
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 34 ->34 0 total_found -> total_found 1 34 ->34 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 neritan ->neritan 0 docs[0] -> docs[0] 1 2748 ->2748 0 hits[0] -> hits[0] 1 3909 ->3909 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 ceken ->ceken 0 docs[1] -> docs[1] 1 110 ->110 0 hits[1] -> hits[1] 1 120 ->120

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos