Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Nese Piramida"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nje beteje e re diplomatike - News of Albania

Transmetuar me 18102014 - 1455 Marredheniet diplomatike mes dy vendeve jane rikthyer ne kohen e ftohte ne gjendjen e aq komentuar prej prozes se Kadarese te
- Shtuar 4 ditė mė parė


»PD Rama mburoje e falsifikatores ministria fsheh raportin me shkeljet e universiteteve - News of Albania

Transmetuar me 16082014 - 1259 Genc Pollo PUBLICITET Tirane 16 gusht 2014 NOAal- Deputeti demokrat Genc Pollo deklaroi se Kryem
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ekspozita 'Koekzistencė'  mesazhbashkues pėr popujt e mesdheut - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO VIDEO TIRANE - Ekspozita e Artit “Koekzistencė”, e vendosur tek Piramida, vazhdon
- Shtuar 3 muaj mė parė


»E keqja e heronjve tė gjallė - Tema


- Shtuar 7 muaj mė parė


»Pse PD Pse tani - News of Albania

Transmetuar me 20032014 - 0316 Nga Mesila Dodabr br Qysh kur prononcimet e mia publike diferencoheshin jo pak prej zerit zyrtar te Partise sime jamndeshur
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Majko Prishmerite per Edi Ramen kane qene jashtezakonisht te larta - News of Albania

Transmetuar me 07032014 - 0143 Pandeli Majko Ish kryeministri Pandeli Majko ne nje interviste mbi zhvillimet e fundit ne vend flet per
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Tiranë, çamët, Papuliasit: Luajrolin e pajtuesit, mbaj fjalën e dhënë - Shqiptarja.com

TIRANË - Për më shumë se 30 minuta, (ora 10:00- 10:40) shoqata "Çamëria" zhvilloi një proteste para Piramidës, pak metra larg Presidencës, ku p
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Olldashi: Ringritja e PD nis nga militanti - Koha Jonë

Kandidati per kreun e Partise Demokratike, Sokol Olldashi e ka cilesuar si zhvillim te domosdoshem per ringritjen e partise rikthimin e vemendjes tek militanti dhe anetaresia e saj. Ne takimin
- Shtuar 1 vit mė parė


»Pėrballė Babaramos nė  debatĒili e Hila pėr listat e deputetėve - Shqiptarja.com

TIRANĖ – Emisioni “5 Pyetjet nga Babaramo” ka mbledhur nė tryezėn e debatit, dy analistė, pėr diskutimin e ēėshtjes politike tė ditės, listat e deputetėve: Dritan Hilėn dhe Henri Ēil
- Shtuar 1 vit mė parė


»Flet Shemsije Kadria: Kur ngrita Gjallicėn se dija ēfarė ishin fajdet - Gazeta Idea

Tiranė- Ajo qė ndodhi nė vitin 1997 do
- Shtuar 2 vite mė parė


»PS pranon: Ligjet pėr BE-nė nuk kishin lidhje me Fierin - Koha Jonë

Partia Socialiste ndryshon kryekeput qendrimet e saj lidhur me ceshtjen me te rendesishme ne vend, ate te integrimit. Per here te pare dje, PS ka pranuar publikisht se ligjet qe Brukseli kerkoi te kal
- Shtuar 2 vite mė parė


»Nano: Edi Rama, gabimisht ne politike - Koha Jonë

Analisti Mustafa Nano, i njohur ne vite si nje nder perkrahesit e flakte te kryesocialistit Edi Rama, ne nje interviste per gazetarin Roland Qafoku ne emisionin "Arena" ne Planet Tv, thote se nuk ka b
- Shtuar 3 vite mė parė


»Bode jep konsensusin ne presion - Gazeta Shqip

Ministri E gjithe vemendja ishte perqendruar te ministri Ridvan Bode si njeriu qe mban celesin e arkes se financave shqiptare. Komiteti nderministror eshte krijuar per garantimin e procedurave
- Shtuar 3 vite mė parė


»Teatri i akullt 150 litra nafte per te ngrohur sallen cdo nate - Shqiptarja.com

Amadeus nje shfaqje gazmore e tragjike ne te njejten kohe eshte e veshtire te shijohet deri ne fund keto dite te ftohta janari ne sallen e madhe te Teatrit Kombetar ne Tirane. Temperaturat ne mbremje
- Shtuar 3 vite mė parė


»Raporti i SHKB per 21 Janari Pjesa e dyte - Shqiptarja.com

pjesa e pare u publikua djeNje polici e paafte dhe e ccorganizuar ishte nje minus u madh per demonstraten e dhunshme te 21 janarit 2011. Sicc tregon pjesa e dyte e raportit qe vijon te bot
- Shtuar 3 vite mė parė


»Kurbani nga Nano te Lubonjaja miqte dhe armiqte e Rames - Shqiptarja.com

Opinioni i kryetarit te opozites Edi Rama mbi disa nga personazhet dhe ngjarjet pjese te jetes se tij politike dhe jo mendimi mbi Nanon Berishen Meten Gerdecin...te marra nga libri Kurbani i sapo da
- Shtuar 3 vite mė parė


»Hida: Partia e re e Topit do t'i shtohet korit te Gjinushit dhe G99 - Koha Jonë

Deputeti i Partise Demokratike Subi Hida, gjate nje interviste per gazeten "Koja Jone" shprehet se, krijimi i nje partie te re nga presidenti Bamir Topi nuk do te sillte asgje te re, pervecse do ti sh
- Shtuar 3 vite mė parė


»Berisha 2012 projektbuxheti i pagave dhe pensioneve - Gazeta Standard

Opozita kunder buxhetit se nuk eshte cliruar nga sindroma e tunelit Brace Buxheti varferon shqiptaret Seanca e djeshme plena
- Shtuar 3 vite mė parė


»Batutat ne seancen e djeshme parlamentare - Gazeta Shqip

Sali Berisha Shko shikoje sheshin mori drejtimin e zhvillimit jeshil. Nga betoni kaloi ne shesh te gjelberuar. Shihni more. A e kuptoni se cfare ishte Piramida apo jo Piramida nuk ndertojme me. Nuk
- Shtuar 3 vite mė parė


»Referendum per plehrat - Top Channel

Me
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 155 ->155 0 total_found -> total_found 1 155 ->155 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 nese ->nese 0 docs[0] -> docs[0] 1 36610 ->36610 0 hits[0] -> hits[0] 1 60287 ->60287 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 piramida ->piramida 0 docs[1] -> docs[1] 1 1506 ->1506 0 hits[1] -> hits[1] 1 2333 ->2333

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos