Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "News"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vizita e Metės, mediat azere: TAP-i forcon pozitat e Shqipėrisė nė Ballkan - BalkanWeb

AZERBAJXHAN- Mediat televizive e tė shkruara azere i kanė kushtuar jo pak vėmendje vizitės sė Kryeparlamentarit shqiptar, Ilir Meta nė Azerbajxhan kėtė javė. Pėrkundrazi, agjencitė e lajmeve, kanalet
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Shqipėria komuniste nė njė ekspozitė online me 80 foto - Ora News

Shqipėria komuniste tashmė pasqyrohet nė njė ekspozitė online e cila pėrmban 80 foto. Qėllimi i ekspozitės “Muzeu i Mezories” ėshtė vetėm njė: Tė njohė brezat e rinj me historinė
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Mbyllet televizioni i deputetit te PD-se - Shekulli

brbrUTV News sot ka mbyllur sinjalin Rreth mesdites televizioni ka nderprere transmetimet duke nxjerre nje tabele si defekt teknikbrbr brbrAktualisht nuk dihet se cfare do te ndodhe me kete televizio
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Debati pėr miellin, Zusi: Nuk dėmtohen bizneset nga Kosova. Minxhozi: Duhet unifikim rregullash - BalkanWeb

TIRANĖ- Ndryshimi i pėrqindjes sė proteinave nė miell nga 9% deri nė 12,5% me njė vendim tė ministrisė sė Bujqėsisė dhe masat e tjera tė marra nga ky institucion qė kanė pėr qėllim garantimin e njė mi
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Duka: Fitojmë në tavolinë - IndeksiOnline

Fitorja në tavolinë është opsioni i vetëm i menduar nga drejtuesit e Federatës Shqiptare të Futbollit, të cilët kanë zbarkuar në Nion t&e
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Njė film i ri mbi integritetin e medias - Zėri i Amerikės

Liria e shtypit dhe pėrdorimi i parave tė drogės pėr tė financuar njė luftė janė subjektet kryesore nė filmin e Michael Cuesta-s "Kill the Messenger" (Vrit lajmėtarin). Ai ėsht
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Gebru fiton Maratonen e Pekinit - News of Albania

Atleti etiopian Girmay Birhanu Gebru mbrojti me sukses titullin e fituar 12 muaj me pare duke regjistruar emrin per here te dyte radhazi ne listen e fituesve te Maratones se Pekinitbr br Edicioni i
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Tė bėsh karrierė? Kompanitė ofrojnė ngrirjen e vezėve tek femrat - BalkanWeb

Ėshtė krenari tė punosh nė kompani gjigande, janė tepėr bujare qoftė me shpenzimet mjekėsore, masazhet e lira apo deri te blerja e karameleve. Tanimė, Silicon Valley, Facebook dhe Apple kanė dėshi
- Shtuar 4 ditė mė parė


»“Kill the Messenger” një film i rimbi integritetin e medias - Shqiptarja.com

Liria e shtypit dhe përdorimi i parave të drogës për të financuar një luftë janë subjektet kryesore në filmin e Michael Cuesta-s “Kill the Messenger&
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Incidenti nė Derviēan, grekėt bllokojnė nė kufi 45 shqiptarė - Gazeta Start

Rreth 45 shqiptarė, prej dy ditėsh nuk janė lejuar tė hyjnė nė tokėn greke, pa ndonjė justifikim konkret. Sipas emigrantėve pėrv
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Kodi Rrugor, ēdo shkelje ju kushton patentėn, edhe njėherė kurs nga e para - Ora News

Tiranė - Kamera e “Ora News” qėndroi pak minuta nė semaforin afėr qėndrės sė Tiranės dhe nuk qe e vėshtirė pėr tė kuptuar se sa shpesh shkelen rregullat e qarkullimit r
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Vonesa nė shenjtėrimin e Nėnė Terezės, Gezim Alpion fajėson patriarkalizmin e Vatikanit - Ora News

Nė ditėn e lumturimit tė Nėnė Terezės, procesi i shenjtėrimit tė saj duket se ka ngelur po aty ku e la vite mė parė Papa Gjon Pali II. Nė njė intervistė me skype pėr “Ora News”, dr. Gėz
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Eda Zari dy koncerte jazz nė Tiranė e Elbasan - Ora News

Nė kuadėr tė tetorit gjerman do tė vihen nė skenė dy koncerte tė muzikės jazz nė Tiranė dhe Elbasan. Kėngėtarja shqiptare por qė prej shumė vitesh performon nė skenat gjermane Eda Zari ka zg
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Publikohet agjenda e vizitės sė Ramės nė Beograd - Kosova Live 360

Ndonėse vizita e kryeministrit shqiptar, Edi Rama, pėr nė Beograd tė Serbisė ėshtė ende me pikėpyetje, agjenda e tij tashmė ėshtė parapėrgatitur dhe ėshtė publikuar nga t
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Incidenti nė Beograd e Derviēan, grekėt bllokojnė nė kufi 45 shqiptarė - BalkanWeb

TIRANE- Prej dy ditėsh 45 shtetas shqiptarė nuk lejohen tė hyjnė nė tokėn greke, pa ndonjė justifikim konkret, siė deklarojnė ata pėr News 24. Emigrantėt sqarojnė se pėrveē moslejimit tė kalim
- Shtuar 6 ditė mė parė


»News 24 e BalkanWeb sigurojnė raportin, ja 32 zonat ku tregtohet droga nė Tiranė - VIDEO - BalkanWeb

TIRANĖ- Pavarėsisht rezultateve tė suksesshme tė policisė sė shtetit nė luftėn kundėr kultivimit tė bimėvė narkotike, nė kryeqytet vijon shitja e llojeve tė ndryshme tė drogės. Kokaina- Heroina dhe Ma
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Miti i shpifur i marredhenieve te reja me Serbine - News of Albania

Transmetuar me 17102014 - 2355 Nga Armand Shkullakubr br Drejtor i Lajmeve TV ABC News Tiranebr br Kryeministri Edi Rama ka mundesine te hyje ne histori
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Ja 32 zonat ku tregtohet droga nė Tiranė, News 24 e BalkanWeb sigurojnė raportin - VIDEO - BalkanWeb

TIRANĖ- Pavarėsisht rezultateve tė suksesshme tė policisė sė shtetit nė luftėn kundėr kultivimit tė bimėvė narkotike, nė kryeqytet vijon shitja e llojeve tė ndryshme tė drogės. Kokaina- Heroina dhe Ma
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Serbi-Shqipėri, 10 episode qė injoroi UEFA - BalkanWeb

Tė martėn nė mbrėmje pata mundėsinė tė ndjek drejtpėrdrejt dhe mbi tė gjitha nga fare pranė Serbi-Shqipėri, njė ndeshje nė tė cilėn luajti edhe njė toskan, lojtari i Empolit (por i lindur nė Shkodėr,
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Serbi-Shqipëri, 10 episode që injoroi UEFA - BalkanWeb

Të martën në mbrëmje pata mundësinë të ndjek drejtpërdrejt dhe mbi të gjitha nga fare pranë Serbi-Shqipëri, një ndeshje në të cil&
- Shtuar 6 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 10387 ->10387 0 time -> time 1 0.005 ->0.005 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 news ->news 0 docs[0] -> docs[0] 1 10387 ->10387 0 hits[0] -> hits[0] 1 13653 ->13653

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos