Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Nga Perrallat"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ne Shqiperi para se te behesh politikan duhet te jesh shkrimtar - Panorama

e Merkure 29 Tetor 20141327 pm p classwp-caption-text Studiuesi Mauro GeracibrbrStudiuesi ne Tirane per librin e tij Prometeu ne Shqiperi brbrMauro Geraci Letersia sherben per te
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Bypass Show Nje veshtrim satirik per ndeshjen ne Beograd - Vizion Plus

brbrAshtu sic pritej ngritja e famujve neper stadiume me simbolet e ekipeve u kthye ne mode Pertej cdo note nacionaliste apo shoviniste moda e ngritjes se mjeteve qe fluturojne dhe qe jane lodra per f
- Shtuar 2 javė mė parė


»Se bashku drejt diversifikimit shumengjyresh - News of Albania

Transmetuar me 06092014 - 2219 Nga Monika Shoshori Stafabr br Vetem nje vit me pare romet u vendosen ne qender te buletineve informative atehere kur u rapo
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Zonjes Merkel8230 - Panorama

e Merkure 27 Gusht 20141210 pm KASTRIOT ISLAMIbrbrĀ  Para 30 vjeteve Shqiperia ka qene vendi komunist me i izoluar dhe me i varfer ne Europe Sot Shqiperia eshte nje nga vendet ba
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Zenke - News of Albania

Transmetuar me 21062014 - 1032 Nga Edison Ypibr br Rama levizte majen e thikes me nervozizem brenda nje kocke per ti nxjerre palcenbr Krasta ndiqte me pir
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Meta Prokuroria te hetoje akuzat e ngritur per FA - News of Albania

Transmetuar me 21042014 - 1342 Kryetari i Kuvendit Ilir Meta PUBLICITET Tirane 21 prill 2014 NOAal- Prokuroria te zbardhe plotesisht a
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Kush mashtron per vota nuk mund ti gezohet pushtetit - News of Albania

Transmetuar me 20022014 - 1754 Lulzim Basha PUBLICITET Nga Lulzim Bashabr br Zonja dhe zoterinj te dashur miq motra dhe vellezer bash
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Nje opozite per rruge te gjate - News of Albania

Transmetuar me 18022014 - 2049 Mero Baze PUBLICITET Nga Mero Bazebr br Ne historine e politikes shqiptare keto 23 vite o
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Ngarkesė jashtė Shqipėrisė? Shkėlzen Berisha pėrgenjėshtron lajmin, padi pėr shpifje - Ora News

Djali i Kryeministrit tė vendit, Shkelzen Berisha, pėrgenjėshtron lajmin e botuar nė njė prej gazetave tė shtypit shqiptar, sipas tė cilės akuzohet se tė premten ka dėrguar nga Rinasi ne destinacio
- Shtuar 1 vit mė parė


»Bllokimi i statusit, Bylykbashi: Rama tregoi se eshte nje njeri jo normal Eva Gjura - Koha Jonë

Deputeti i Partise Demokratike Aurel Bylykbashi, ne nje interviste per Koha Jone, ka deklaruar se proceset integruese te Shqiperise jane bllokuar dhe vazhdojne te bllokohen nga opozita dhe kryetari i
- Shtuar 2 vite mė parė


»Kuvend, replika te ashpra per mos marrjen e statusit Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Mos marrja e statusit te vendit kandidat, solli debate te ashpra ne seancen e djeshme plenare mes Kryetares se Kuvendit, Jozefina Topalli dhe deputeteve socialiste. Gjate diskutimit te lire, deputetja
- Shtuar 2 vite mė parė


»Mirush Kabashi: Ali Podrimja, poeti shtegtar i shqipes - Koha Jonë

Izaura Ndoj Ali Podrimja, poeti qe per vite me radhe i kushtoi jeten penes shqiptare, i kendoi atdhetarise se tij, dhimbjes dhe mallit per djalin! Ky eshte Ali Podrimja, poeti i ndare nga jeta
- Shtuar 3 vite mė parė


»Erlind Zeraliu: Skenderbeu, roli besnik qe me sfidon - Koha Jonë

Izaura Ndoj Opera "Skenderbeu" ka folur shqip pas kater dekadash ne skenen shqiptare. Opera me 2 akte "Skenderbeu" me libret te Llazar Siliqit dhe muzike te Prenk Jakoves ka rikthyer per publi
- Shtuar 3 vite mė parė


»Ola e Gerta Me Edin na puqen mendimet Arbri Ola pergatitu per perrallat e Gracianos - Big Brother

Ermali e Liami lyejne floket te verdha dhe banoret reagojne ndaj tyre. Edi komenton me Olen e i thote Iken keta te dy tani kemi dy me pak ne shtepi. Nderkohe Edi Ola e Gerta qendrojne ne kuzhine duke
- Shtuar 3 vite mė parė»Rama Berisha te heqe postbllokun e korrupsionit - Gazeta Shqip

Kryetari i Partise Socialiste akuzon Kryeministrin Sali Berisha se po bllokon qellimisht projektin per ndertimin e linjes se interkonjeksionit mes Shqiperise dhe Kosoves. Ne nje dalje publike lider
- Shtuar 3 vite mė parė


»Pogradec, "Një shporte me përralla” nga Teatri i Kukullave - BalkanWeb

POGRADEC - "Nje shporte me perralla" titullohet premiera që shfaqi dje për fëmijët Teatri i Kukullave “Piro Xëci” i Bashkisë Pogradec. Regjisori Sotiraq Gusho
- Shtuar 3 vite mė parė


»Njerezit e Topit Ndryshim - Vizion Plus

E premte 16 Mars 2012 2239 Shinasi RamaNe kohen kur brenda te djathtes pritet krijimi i dy partive te reja njera qe ka ne qender presidentin Topi dhe tjetra Kreshnik Spa
- Shtuar 3 vite mė parė


»Gega thellon akuzatndaj Tares Meriton padi - Shqiptarja.com

Kerkoj ndjese qe te bera te prisje pak ne pergjigje te pergjigjes rrufe qe bere ndaj fleterrufese time. Kam qene ne terren me pune per te realizuar sa me shume shkaterrim ndaj monumenteve.
- Shtuar 3 vite mė parė


»Berisha Edhe vellai i Bamirit ka votuar e do votoje per ne - Shqiptarja.com

Te tjera rreth shkrimit Rama Ja perrallat e kryeministrit TIRANE - Kryeministri Berisha vendosi kete te marte te bashkebisedoje me gazetaret per pikat me te nxehta te politikes se dites. I
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 118 ->118 0 total_found -> total_found 1 118 ->118 0 time -> time 1 0.031 ->0.031 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 nga ->nga 0 docs[0] -> docs[0] 1 951390 ->951390 0 hits[0] -> hits[0] 1 4303813 ->4303813 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 perrallat ->perrallat 0 docs[1] -> docs[1] 1 126 ->126 0 hits[1] -> hits[1] 1 189 ->189

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos