Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Nishanin"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Mitropolitin e Korçës Fotis Kallpidhisnuk e ka vrarë Spiro Kosturi - Shqiptarja.com

Spirua, djali i patriotit Jovan Cico Kosturi apo Jovan Shqiptarit siç njihet nga bashkëkohësit, nuk ka qenë anëtar i çetës së Bajo Topullit.Ideja e
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Hetimi, mazhoranca mundësipër të përfshirë edhe Nishanin - Shqiptarja.com

TIRANE- Deputeti Spartak Braho ka kërkuar dje që pjesë e hetimit në komisionin hetimor të jetë edhe presidenti Bujar Nishanit. Në mbledhjen e djeshme të Ko
- Shtuar 1 javė mė parė


»Pėrplasja me Llallėn, letra e prokurorit Hajdari pėr Nishanin - Gazeta Start

Tiranė - Megjithėse Prokuroria e mohoi zyrtarisht tė ketė pasur njė pėrplasje fizike midis kryeprokurorit Adriatik Llalla dhe kreut tė Pr
- Shtuar 2 javė mė parė


»Respektimi i te drejtave te shqiptareve ne Maqedoni Ali Ahmeti takohet me Nishanin dhe kreret e politikes - Klan TV

0 brbr SSSAbrASS brbrPresidenti Bujar Nishani Ā ka garantuar mbeshtetjen e plote te Shqiperise ne perpjekjet e faktorit politik dhe institucional ne Maqedoni per avancimin dhe respektimin e plote te
- Shtuar 3 javė mė parė»Tryeza e Nishanit Rama dhe Basha shmangin takimin - Panorama

e Marte 7 Tetor 20141300 pm p classwp-caption-text Dje gjate tryezes per reformen ne drejtesibrbrMegjithese jo me larg se dy metra nga njeri-tjetri Edi Rama dhe Lulzim Basha nuk i
- Shtuar 3 javė mė parė


»Rama Dialog me Nishanin per Banken nuk ka ngerc - Panorama

e Marte 7 Tetor 20141310 pm p classwp-caption-text Kryeministri RamabrbrKryeministri Rama nuk e perjashtoi nje bashkepunim ne qeverisje me PDIU-ne e Shpetim Idrizit I ftuar ne 5 p
- Shtuar 3 javė mė parė
»Fyle: PD, jo politikė nė rrugė Rama:I plotėsojmė ēdo kėrkesė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Basha: Bashkėpunojmė pėr reformėn nė drejtėsi FOTO/Bregu-Halimi-Ristani nė tryezė krah Ramės Foto/ 3 deputetėt e PD konsultohen me Berishėn VIDEO Fyle 'sms' opozit
- Shtuar 4 javė mė parė


»Dialogu i Nivelit tė Lartė,Fyle nėTiranė, Bregu: Do jemi nė takim - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit BE: 649.5 mln € Shqipėrisė deri 2020 VIDEO Ndėrsa Televizioni A1 Report ka zbardhur axhendėn
- Shtuar 4 javė mė parė


»Te pathenat e emisionit te Fevziut Frangaj pret Ramen dhe Nishanin por jo Bashen VIDEO - Shekulli

brbrEmisioni Opinion eshte nje nga programet televizive me te ndjekura kur vjen pune per debat politikbrbr brbrModeratori Blendi Fevziu e ka nisur vrullshem sezonin e ri ku qe ne puntatat e para ka f
- Shtuar 5 javė mė parė


»Të pathënat e emisionit të Fevziut, Frangaj pret Ramën dhe Nishanin, por jo Bashën (VIDEO) - IndeksiOnline

Emisioni “Opinion” është një nga programet televizive më të ndjekura kur vjen punë për debat politik. Moderatori, Blendi Fevziu
- Shtuar 5 javė mė parė»PD Skandal diplomatik Bushati braktis Nishanin ne OKB Reagon MPJ - News of Albania

Transmetuar me 26092014 - 1857 Aldo Bumci PUBLICITET brbrTirane 26 shtator 2014 NOAal- Partia Demokratike nepermjet deputetit
- Shtuar 5 javė mė parė


»Bill Klinton falenderon Nishanin - Vizion Plus

brbrShtetet e Bashkuara te Amerikes vleresojne rolin e Shqiperise gjate luftes se Kosoves Duke folur nga takimin i dhjete i Nismes Globale Clinton ish-Presidenti amerikan Bill Klinton ka falenderuar p
- Shtuar 5 javė mė parė»Nishani KLD ne Kushtetuese - Vizion Plus

brbrThellohet konflikti mes presidences dhe qeverise Kreu i shtetit Bujar Nishani i eshte drejtuar Gjykates Kushtetuese per ndryshimet ne ligjin per Keshillin e Larte te Drejtesise Sipas Presidentit a
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Mirėserdhe Papa Franēesku! Shqiptarėt pritje madhėshtore Atit tė Shenjtė - BalkanWeb

TIRANĖ- Ati i Shenjtė, Papa Franēesku prek tokėn shqiptare pėr tė bekuar njerėzit e saj. Papa i tė thjeshtėve zgjodhi pėr tė filluar vizitėn e tij nė Evropė njė vend si Shqipėria. Ati i Shenjtė zgjodh
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1013 ->1013 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 nishanin ->nishanin 0 docs[0] -> docs[0] 1 1013 ->1013 0 hits[0] -> hits[0] 1 1225 ->1225

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos